Hornettlon 2018
16. 6. 2018
Hradčany, Ralsko
od 400,-
Triatlon, Kvadriatlon, Týmy

Hornettlon 2018

Triatlon a kvadriatlon pro všechny nadšené amatérské sportovce. Ať už jste jednotlivec závodník, závodnice nebo tým kamarádů, kamarádek, kolegů nebo třeba sportovně založená rodina, přijďte překonat hlavně sami sebe. Nehrajeme na extra výkony (kromě Elite kategorie, že jo), ale na to, aby si u nás závodnící užili sportovní akci plnou pohody.

  • Termín: 16. 6. 2018, čas přibližně 08:30 - 17:00
  • Místo: Hradčany, Ralsko
  • Adresa: Hradčany, 471 24 Ralsko – Hradčany
  • GPS: 50.6188N, 14.7154E
  • Oficiální stránka závodu
  • Pravidla závodu
  • Pořadatel: Mimoňští Sršni z.s.

Triatlon Elite

500 m plavání - 20 km horské kolo - 5 km běh

Kategorie Elite je určena pro trénované borce, kteří se za rok zúčastní více závodů a hledají soupeře, kteří to mají stejně. Jako správní triatlonisté (a triatlonistky!) mohou mít na plavání neopren, i když je venku teplo.

Cena:

Triatlon jednotlivci

500 m plavání - 20 km horské kolo - 5 km běh

Ne tolik trénovaní jednotlivci (je jednotlivkyně vůbec slovo?), kteří si troufnou na triatlon sami. Prostě se hecnou a chtějí překonat vlastní rekordy a mít na konci ze sebe skvělý pocit. Neopren je povolen pouze, pokud bude studená voda.

Cena:

Triatlon týmy

500 m plavání - 20 km horské kolo - 5 km běh

Máte ještě další dva kamarády nebo kamarádky, kolegy nebo někoho z rodiny, kdo rád sportuje? Dejte dohromady triatlon tým, kde to jeden zaplave, ujede na kole a uběhne. Tím pádem nikdo nebude tak unavený a zbyde více energie na oslavy po závodě. Neopren pro plavce je povolen pouze, pokud bude studená voda.

Cena:

Kvadriatlon jednotlivci

500 m plavání - 20 km horské kolo - 11 km inline - 5 km běh

Jednotliví závodníci a závodnice, kteří si k triatlonu přidají ještě inline brusle. Pořádná výzva, co si zaslouží respekt. Neopren je povolen pouze, pokud bude studená voda.

Cena:

Kvadriatlon týmy

500 m plavání - 20 km horské kolo - 11 km inline - 5 km běh

Tohle je náš neoblíbenější závod. Parta čtyř lidí, kamarádů, kamarádek, kolegů, kolegyň, rodina... dají dohromady tým, kde každý dělá jednu disciplínu. Každý dělá, jak nejlépe umí, a výsledkem jsou skvělé výkony a dobrá nálada. To za to stojí, ne? Neopren pro plavce je povolen pouze, pokud bude studená voda.

Cena: