Startovní listina pro Hlavní závod závodu ML Tuning Tour de Ralsko 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Jindřich PíchaM59Ne
Renata BártováDobroviceZ39Ano
Josef BártaDobroviceM39Ano
Jarda DörnerHaven teamM29Ne
Ladislav HoffmanTepliceM59Ano
Hynek RomančikMetal BikeM39Ne
Pavel PekárekNení problém bike team Česká LípaM49Ne
Robin PříhodaMimoňM29Ano
Aleš KubátMimoňM49Ano
Aleš HulínZabrušnyM29Ano
Monika PištínkováZ40+Ne
Radek OplM49Ne
Petr NadějeJílové u PrahyM49Ano
Martin StaněkM49Ne
Jan SliackýM49Ano
Petr RinnContinental AdršpachM59Ano
Ronnie ZborkaM49Ano
Petra SlavíčkováSPORTICUS teamZ39Ne
Petr SlavíčekSPORTICUS teamM49Ano
Ladislav PetrovičMalečovM59Ano
Petr VaněkMimoňM49Ano
Michal BeránekJe-Be-Ti, AussigM59Ano
Rudolf MuláčekDynaman teamM39Ano
Miloš GyečukDynaman teamM49Ano
Petr KadlečekMácháč bike team, DoksyM59Ano
Zuzana KadlečkováMácháč bike team, DoksyZ29Ano
František FidrantČeská LípaM19Ano
Martin ŠídaM59Ano
Vojtěch HoudaK.C. Vpřed PrahaM19Ano
Pavel HoudaK.C. Vpřed PrahaM59Ano
Karel Pokornýznouzetým TepliceM49Ano
Martin HrnčířGapp System-KolofixM59Ano
Jiří SedláčekOstrovM60+Ne
Tereza MichovováŠnekendorfZ29Ano
Josef ZajíčekŠnekendorfM29Ano
Zdenek havaraBozikovM39Ano
Lukas havaraBozikovM39Ano
Jan PeterkaKrupkaM49Ano
Tomáš TichýJe-Be-Ti, AussigM59Ano
Tomáš BydžovskýALIT, Roudnice nad LabemM49Ano
Iveta BydžovskáALI, Roudnice nad LabemZ40+Ano
Dagmar TučkováSporticusZ39Ano
Petr KuběnaKrocani BrništěM49Ano
Michal NevařilJitravaM39Ano
Josef BekaInstatop KosmonosyM60+Ano
Vladimír BělohlávekBRCIKL ŘEVNICEM60+Ne
Martin KolaříkTMC66/Hope StudioM49Ne
Karel PavlůLiberecM49Ano
David ŠollarLiberecM59Ne
Kateřina PeterkováZ40+Ano
Jiří PeterkaCyklo FaltýnekM59Ano
Josef SukPijánofka cyclingM19Ne
Jakub NovákM29Ne
Lucie JirkováZ39Ano
Radek PlechačSeverní VětryM39Ano
Jiří BavorM59Ne
Albert BavorM19Ne
Lukáš MuchaPrahaM39Ne
Filip HoudaM29Ano
Marie MulačováSeverní VětryZ39Ano
Martin BundaSoalnyM39Ano
Pavel HolubLounyM39Ano
Vladimír PospíšilÚstí nad LabemM49Ano
Pavel RutterleJachymov teamM49Ne
Luboš BeyrKoloshop TepliceM60+Ano
Petr SusíkM39Ano
Petr ŽváčekM49Ne
Petr PinhartTeplice SpecializedM39Ne
Jozef AMRICHM49Ne
Miroslav FolprechtKosmonosy - SračkovM60+Ne
Luděk TanečekÚstí nad LabemM49Ano
Adam RusýM49Ano
Vladan PucarevičÚstí nad LabemM49Ano
Petr KralicekBrezi EU VillageM60+Ne
Robert KuchciakSIENIAWKA TEAMM59Ano
Roman MaděraM49Ne
Tomáš OčenášekÚstí nad LabemM49Ano
Václav ProcházkaPohodáři Rooudnice nad LabemM59Ne
Jiří BoučekCyklokroužek PříčnáM39Ne
Jakub RusýLitoměřiceM39Ne
Jan VoháňkaM49Ne
Lukáš PíšaHostinnéM39Ano
Jan KuběnaM49Ano
Slavomir JežekŠnekendorfM49Ano
Petra DěkanovskáLiberecZ40+Ne
Ondřej HlavatýLiberecM49Ne
Linda BodlákováZ39Ano
zdeněk dvořákSki PolevskoM49Ano
Martin MullerCyklokroužek PříčnáM39Ne
Franta FillingerSki PolevskoM49Ano
Martin VaněkNový BorM49Ano
David AronDěčínM29Ano
Petr SeifertDěčínM49Ne
Petr BenešCycology North Bike ClubM49Ano
Petr ŽižkaM49Ano
Jan NovákLokomotiva NymburkM49Ano
Jan ŠtefanPekloM49Ano
Tomáš HurtPijánofka cyclingM49Ne
Michal VinšLuhovM49Ano
Jaroslav StuchlíkMC BIKE LiberecM49Ne
Milan SvojšeCyklokroužek PříčnáM39Ne
Jaromir SimaneM39Ano
Radoslav MilerCykloužek PřícnáM39Ne
Michal VolákCyklokroužek PříčnáM39Ne
Jan DuzikM39Ano
Lukáš KuběnaZákupyM39Ano
Ladislav VodičkaM49Ano
Ondra LitresitsM39Ne