Startovní listina pro 1/2 Maraton závodu City Cross Run 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Javier InsastiLA GrupettaMužiAno
Martin RexaKerda Sport týmMužiAno
Petr VáclavíkMetrostav a.s.MužiAno
Mykltailo ProlagaevMužiAno
Michal VimrMužiAno
Sandra JankotováNedvězíŽenyAno
Ludmila SkuhrovcováŽenyAno
Dagmar NovákováŽenyAno
Jan ŘehákMužiAno
Matěj RekLasviceMužiAno
Lukáš KozákDynamo LindavaMužiAno
Tomaš ZagyiMužiAno
Kamila LipovskáMužiAno
Žaneta ReicheltováŽenyAno
Lukáš VenhudaMužiAno
David Malý#ratarteamMužiAno
Pavel VjaterMYŽ 33MužiAno
David HlinčíkMužiAno
Linda KlimentováNový BorŽenyAno
MARTINA HOLANOVÁTTC PostřelnáŽenyAno
JAN VANĚKTTC PostřelnáMužiAno
JIRI HENDRYCHMIKA TRAININGMužiAno
Tomáš KučeraZákupy RunMužiAno
Martin NovákELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMužiAno
Jana ŠvábováŽenyAno
Tomáš PolákBěžecký kroužek VarnsdorfMužiAno
Ladislav VakulaHZS CLMužiAno
Miroslav SuchýForrest GumpMužiAno
Jan KačerovskýMladá Boleslav 1MužiAno
Ondřej ChourAC Česká LípaMužiAno
Daniel KupidlovskýPrahaMužiAno
José Francisco Reyes AcebesMužiAno
Souhrada PavelKonverzační výběh na KlíčMužiNe
Dušan RačákMužiAno
Šimon BeránekSlavoj KolodějeMužiNe
Petr KellerChomutovMužiAno
Petr ČernýAthletico ValdekMužiAno
Michaela SedláčkováHappy Lopp Team Ústí nad LabemŽenyAno
Libor PotmesilCeska LipaMužiAno
Tereza SpěšnáKytlické vlaštovkyŽenyAno
Michal ŘehořKytlické vlaštovkyMužiAno
Ondřej ZajícPrahaMužiAno
Martin SokolSokolíci Česká LípaMužiAno
Jaroslav PólMužiAno
Kristýna ForejtováŽenyAno
Barbora StohrováŽenyAno
Květa RazákováŽenyNe
Tomáš SpurnýČeská LípaMužiAno
Zuzana KotěšovcováHappy LoopŽenyAno
Roman JankotČMKMužiAno
Petr ŠpringlMužiAno
Petr KalousekTOM MikulášoviceMužiAno
Radek HajnýČeská KameniceMužiAno
Ladislav VěchetČeská LípaMužiAno
Petr HromádkaNový BorMužiAno
Roman Mazůrek4MastersMužiAno
Marcel ČechČeská LípaMužiNe
Tomáš DiartČeská LípaMužiAno
MDDr. Dana GurkováJihlavaŽenyAno
Martin KalendaČeská LípaMužiAno
Tomáš HendrychTri Club Česká LípaMužiAno
Radek StudenýUNLIMITED KM TRADING CZMužiAno
Petr LajtkepFyzio Sport Therapy Run teamMužiAno
jiří tyllMužiAno
Pavel HoráčekKnihomilMužiAno
Eva MálkováŽenyAno
Martin KoktaFrýdlantMužiAno
Santiago Berenguer FerriAdidas Runners PragueMužiAno
Regina ProcházkováSpartak Praha 4ŽenyAno
Jiří RadoňskýMODUSMužiAno
Ondřej ŠuchmanRoztoky u PrahyMužiAno
Danuše SolarováRoztokyŽenyAno
Jindřich SrbRoztokyMužiAno
Jan VenhudaRůžoví panteřiMužiAno
Martin LetákLiberecMužiAno
Jan VoštaVošťáciMužiAno
Veronika FülováLiberecŽenyAno
Marek ŠebrleMužiAno
David HlinčíkLososi na roštuMužiAno
Eda KožušníkProstě běž!MužiAno
Drahomira NešetřilováHrádek nad NisouŽenyAno
Marcela KoženáPekelni běžci Cyklo-spinn SosnováŽenyAno
Hans-Gert KrudewigCeska LipaMužiAno
Jan MusilBK Pekelní bezci cyklospin sosnovaMužiNe
Lukáš PipekSeznam.czMužiAno
Marek KožurikeasyMedMužiAno
Michal KolčNový BorMužiAno
Petr HynekHynkoveMužiAno
Lukáš JanouškovecSosnováMužiAno
Dita VoštováVošťáciŽenyAno
Jiří BayerUž tam budeem? Ústí nad LabemMužiNe
Miroslav GolisAdientMužiAno
Zdeněk MatějíčekAdientMužiAno
Naranbaaatar Bat-erdeneAdientMužiAno
Jiří KrutinaČeská LípaMužiAno
Zuzana MacurováŽenyAno
Terezie PokornáŽenyNe
Jaroslav TurnhoferMěsto Česká LípaMužiAno
Petr MečířRonanovi stoupenciMužiAno
Zdeněk PlevaTeam Česká TlamaMužiAno
Jirka HrubešRumburkMužiAno
Josef ProkůpekČeská LípaMužiAno
Adam GaldiaSmolkovMužiAno
Petra PopováŽenyAno
Michal BošekLiberec XIIMužiAno
Jiří VeselýJestřebíMužiAno
Jan KašparKK NovoborciMužiAno
Jiří RadoňskýČeská LípaMužiNe
Aleš DubMužiAno
Libor KrálCyklo spinnMužiAno
Martin KonvalinkaKravaře v ČecháchMužiAno
Radim BlažekMužiAno
Jan VaníčekSTG ČESKÁ LÍPAMužiNe
Martin KalusZahrádkyMužiAno
Daniel Piceksokol VlkavaMužiAno
Jan MusilBK Pekelni běžci Cyklo-spinn SosnováMužiNe
David OdnohaMužiAno
Ondřej LitresitsNaZávody.czMužiAno