Startovní listina pro 7 km závodu City Cross Run 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Lenka KantorováHornettlon.czMužiAno
Jindřich ŠvejchaHornettlon.czMužiAno
Tomáš EhrenbergerMužiAno
Pavlína MosdychováŽenyAno
Jen NeznámíMužiAno
Miroslav MužikMetrostav a.s.MužiAno
Lola LádrováŽenyAno
Igor RichterPrievidzaMužiAno
Milan HakenMužiNe
Jan SvobodaMužiAno
Šimon ZárubaMužiAno
Jan ZarubaMužiAno
Marek PetrMužiAno
Vasil DogaruČeská LípaMužiAno
Pavel RekLasviceMužiAno
Ondřej RekLasviceMužiAno
Roman LeštinaSkalice u České LípyMužiAno
Petra VlčkováŽenyAno
Barbora VlčkováŽenyAno
Jan UjkaBeast ORC TeamMužiAno
Markéta DordováŽenyAno
Leona DordováŽenyAno
Dana VíchováŽenyAno
Tomáš NosákHolanyMužiAno
Lucie NosálováHolanyŽenyAno
Kateřina VidnerováŽenyAno
Barbora KadeřábkováŽenyAno
Sylva ŠamalováŽenyAno
Květa PavlíčkováŽenyAno
Michal KovaříkNový BorŽenyAno
Lenka KořínkováŽenyAno
David LoudaMužiAno
Stanislav MilerLoko Česká LípaMužiAno
Pavel KadlečekMužiAno
Petra KučerováŽenyAno
Marta MoštěkováSPOLUŽenyAno
Václav HendrychSPOLUMužiAno
Zděněk ChmelíkMužiAno
Ondřej BašušSPOLUMužiAno
Jiří VondráčekSPOLUMužiAno
Diana EndlerováSPOLUŽenyAno
Petra KoutenkováŽenyAno
Věra EndlerováSPOLUŽenyAno
Aleš KoutenkaMužiAno
Miloslav VáclavSPOLUMužiAno
Laura MatulováRadečŽenyAno
Matěj JuškaRESEKOMužiAno
Vlastimil SoučekČeská LípaMužiAno
Daniel KubelkaČeská LípaMužiAno
Pierluigi LozziJolly motorsMužiAno
Lozziova YvetaPrato nordŽenyAno
Josef HalgašMužiAno
Radek BekrAC Česká LípaMužiAno
Kateřina MervínskáHorní LibchavaŽenyAno
Pavel BertaMužiAno
Anita ŠimůnkováŽenyAno
Roman MálekGeodézie MálekMužiAno
Markéta JanasováŠkola KlíčŽenyAno
David ŠtefkoŠkola KlíčMužiAno
Šimon FialaŠkola KlíčMužiAno
Filip JančíkŠkola KlíčMužiAno
Tomáš HillebrandŠkola KlíčMužiAno
Tomáš BejstaŠkola KlíčMužiAno
Tomáš BejstaŠkola KlíčMužiNe
Jaroslav ŠpitálskýModusMužiAno
Jana JartymykováČeská LípaŽenyAno
Dominika TesařováŽenyAno
Jana PaurováDěčínŽenyAno
Michal PaurDěčínMužiAno
Kateřina StreleckáŽenyAno
Jaroslava Urbanová,,Běhám, tedy jsem"ŽenyAno
Jan PolokMužiAno
Tereza Urbanová,,Běhám, tedy jsem"ŽenyAno
Michaela KordikováŽenyAno
Kateřina KolářováÚstí Nad LabemŽenyAno
Michaela KassnerSkalice u Ceske LipyŽenyAno
Zdeněk MráčekÚstí nad LabemMužiAno
Pavel ČinátlMužiAno
Soňa NovákováČeská LípaŽenyAno
Petra TicháChotoviceŽenyAno
Zdeněk MűllerMužiAno
Matyáš KozákSkalice u České LípyMužiAno
Lukáš MichálekModusMužiAno
Štěpán VlasákTJ Horní LibchavaMužiAno
Martin KoktaFrýdlantMužiAno
Michal KozukOkrouhláMužiAno
Simona ZimováČeská LípaŽenyAno
Robert AugustaCvikovMužiAno
Karel VlasákMužiAno
Eliška HoráčkováŽenyAno
Anna SemerákováŽenyAno
Jarmila NovákováNový BorŽenyAno
Nikola NěmčíkováČeská LípaŽenyAno
Renáta PalmeováŽenyAno
Leona ČernáŽenyAno
Eliška VackováKunratice u CvikovaŽenyAno
Šárka LangerováŽenyAno
Václav HladíkProvodínMužiAno
Tereza BerdarováŽenyAno
Lucie ŘíhováŽenyAno
Stefan HriadelJagr teamMužiAno
Jan JenčovskýČeská LípaMužiAno
Robert DračkaJílové- MartiněvesMužiAno
Kamila KadlečkováZŠ a MŠ Klíč, Česká LípaŽenyAno
Luděk ProkupekDoksyMužiAno
Filip ValentaHoroměřiceMužiAno
Michal ValentaHoroměřiceMužiAno
Daniel RazákProstě běž!MužiAno
Květa RazákováProstě běž!ŽenyAno
Václav TrégrMužiAno
Lada ČubiňákováŽenyAno
Věra SlukováŠneci v běhuŽenyAno
Petr ValentaLiberec 25MužiAno
Kateřina AlabedČeská LípaŽenyAno
Jiří TrdlaČeská LípaMužiAno
Katerina LuňákováGeny z Keni Ústí nad LabemŽenyAno
Petra JankotováAC 1890 PrahaŽenyAno
Alena ŠímováMladá BoleslavŽenyAno
David HamanKunratice u CvikovaMužiAno
Kateřina StrnadováČESKÁ LÍPAŽenyAno
Kateřina KolářováGeny z KeniŽenyAno
Milada KyselovskáZŠ a MŠ Klíč, Česká LípaŽenyAno
Lenka Pól BrožkováŽenyAno
Tomáš HájekTj jiskra Nový BorMužiAno
Šarlota KrumlováČeská LípaŽenyAno
Eliška LešákováŽandovŽenyAno
Vítězslav StránskýFruit Bike FactoryMužiNe
Miroslav VáňaBůh nám pomáhejMužiAno
Marcel ŘeháčekEuroškola Česká LípaMužiAno
Dominik MatoušekEuroškola Česká LípaMužiAno
Jakub ŠotolaEuroškola Česká LípaMužiAno
Dulguun SergelenEuroškola Česká LípaMužiAno
Robin DanielEuroškola Česká LípaMužiAno
Hana MartinkováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Jakub LustykEuroškola Česká LípaMužiAno
Jan ŠvejdaEuroškola Česká LípaMužiAno
Lucie KřenčilováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Petra JindrováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Martin Šrámek, Mgr.Euroškola Česká LípaMužiAno
Nikola BarešováHorní LibchavaŽenyNe
Štěpán SedlákMužiAno
Jakub MatasMužiAno
Lucie MatasováŽenyAno
Pavlína PilařováŽenyAno
Monika HolanováŽenyAno
Roman ČeloudJihlavaMužiAno
Filip DrchotaČeská LípaMužiAno
Zdeněk VondráčekPrinceznyMužiAno
Anna SokolíkováŽenyAno
Martina SokolíkováŽandovŽenyAno
Jana JarošováKSM HrádekŽenyAno
Vladimír KolářAC Slovan LiberecMužiAno
Jakub SchneiderBenešov nad PloučnicíMužiAno
Jiří FišerČeská LípaMužiAno
Šimon VápeníkVápenci na tahuMužiAno
Matous VapenikVápenci na tahuMužiAno
Petr KaplanČeská LípaMužiAno
Milan HavránekČeská LípaMužiAno
Jan KarkoAC Česká LípaMužiAno
Šárka RekšákováLiberecŽenyAno
Jiří BrázdaHasičiMužiAno
Markéta ČervinkováČeská LípaŽenyAno
Tereza ŽákováTurnovŽenyAno
Monika ŽákováTurnovŽenyAno
Adéla NečesanáŽenyAno
Hana KoktováFrýdlantŽenyAno
Zdenek LibalHázená Česká LípaMužiAno
Pavla SkalníkováKřenekŽenyAno
Tadeáš SkalníkKřenekMužiAno
Karel SkalníkKřenekMužiAno
Ivana DiartováČeská LípaŽenyAno
Marie HetverováJablonné v PodještědíŽenyAno
Petra KošatkováAdientŽenyAno
Markéta VlkováVarnsdorfŽenyAno
Tomáš PolákMužiAno
Jaroslava EflerováSRTG PrahaŽenyAno
Romana PazourkováŽenyAno
Kristina PatkováŽenyAno
Radka PatkováŽenyAno
Vojtěch KafkaRhinoweldMužiAno
Jan KafkaRhinoweldMužiAno
Eva JakoubkováŽenyAno
Markéta KamenickáŽenyAno
Jana LangováŽenyAno
David LorenzModusMužiAno
Hana StrnadováŽenyAno
Dominik HašekModusMužiAno
Inna ŠuchmanováRoztoky u PrahyŽenyAno
Aneta ŠkaloudováČeská LípaŽenyAno
Jiří ŠkaloudČeská LípaMužiAno
Daniel ŠvejcarVarnsdorfMužiNe
Jan ČervaMužiAno
Jitka MakrlíkováLiberecŽenyAno
Martina BartákováKVKŽenyAno
Jana BartákováČeská LípaŽenyAno
Jakub MaryškaVarnsdorfMužiAno
Tomáš MaryškaVarnsdorfMužiAno
Jiří RadoňskýModusMužiAno
Filip HavlasMužiAno
Tomáš DufekMužiAno
Jan SchneiderMužiAno
Martin TučekMužiAno
Libor ŠmejdaČeská LípaMužiAno
Tereza ProcházkováŽenyAno
Kamil ImrichMužiNe
Martin TučekMužiAno
Jakub TokarMužiAno
Jan LulákMužiAno
Slavomír KizákMužiAno
Jan PašekMužiAno
David HladíkMužiAno
Kalus KarelMužiAno
Dominika VajdováNový Bor - ArnultoviceŽenyAno
Ivana MatějíčkováAdientŽenyAno
Jakub FúzikMužiAno
Martin SvobodaWorkout Česká LípaMužiAno
Martin ZedníkSkaliceMužiAno
Lenka Kalistová LičkováČeská LípaŽenyAno
Dominik ŽehaHorní LibchavaMužiAno
Kamila KrupkováPrahaŽenyAno
Petr BroukRadler AtletikMužiAno
Petr PaulůHorní BrannáMužiAno
David AndělTri club Česká LípaMužiAno
František HeinrichVarnsdorfMužiAno
Jan BittnerWorkout Česká LípaMužiAno
David DvořáčekSkalice u České LípyMužiAno
Ondra DvořáčekSkalice u České LípyMužiAno
Lucie ŽáčkováŽenyAno
Helena StebelskáRynoltické běhnyŽenyAno
Michaela PatkováRynoltické běhnyŽenyAno
Lubor JohnJílovéMužiAno
Veronika NunhartováJílovéŽenyAno
Pavlina HeinrichovaVarnsdorfŽenyAno
Simona KučerováŽenyAno
Nikol ŠťastníkováHynkoveŽenyAno
Štěpánka HynkováHynkoveŽenyAno
Michala MališováStráž pod RalskemŽenyAno
Věra DoubkováMimoňŽenyAno
Jitka SkálováNový BorŽenyAno
Jana KubelkováSTG Česká LípaŽenyAno
Vítězslav KozákSkalice u České LípyMužiAno
Štěpán KozákSkalice u České LípyMužiAno
Renata VítováSosnováŽenyAno
Michal KrejčíSosnováMužiAno
Matyáš HalasníkSosnováMužiAno
Petr KoutskýAdientMužiAno
Petra BartakovaPrahaŽenyAno
David SvobodaWorkout Česká LípaMužiAno
Mgr. Lucie HurtíkováWorkout Česká LípaŽenyAno
Jiří HurtíkWorkout Česká LípaMužiAno
Jana HoraisováAdientŽenyAno
Mikhail BryukhnovAdientMužiAno
Radek TomekAdientMužiAno
Michaela SpilkováAdientŽenyAno
Kateřina VítkováAdientŽenyAno
David MráčekŽiteniceMužiAno
Milan VltavskýŠneci v běhu/Česká LípaMužiAno
Dominik HavlasMladá BoleslavMužiAno
Adamcová MilenaChS Sněhový obláčekŽenyAno
Štěpán KňákalMužiAno
Žaneta PastusiakováLiberecŽenyAno
Romana VencovskáŽenyAno
Marketa VeselaŽenyAno
Kateřina SelleováCK KolokrámŽenyAno
Petra JacinováBakovŽenyAno
Jana KotyzováŽenyAno
Zdenek BotekSk Betyna Kamenický ŠenovMužiAno
Stanislav KučeraČeská LípaMužiAno
Josef AdamecMimoňMužiAno
Simone VítůMIMOŇŽenyAno
Jitka ZajícováŽenyAno
Jan KolstrunkHasičiMužiAno
Tereza JanuškováŽenyAno
Kateřina KolářováGeny z KeniŽenyNe
Dana BoškováŽenyAno
Irena SamkováŽenyAno
Milan HakenMužiNe
Jana HakenováMattoni Free Run LiberecŽenyAno
Monika ZwesperováZabrušanyŽenyAno
Marek EndlerČeská LípaMužiAno
Jiří PlátekMužiAno
Petra ChňapkováŽenyAno
Jiřina MoravcováTeam AdamŽenyAno
Kateřina EngováŽenyAno
Soňa MaruničováŽenyAno
Gabriela HornáŽenyAno
David ChovanecNový BorMužiAno
Zdeněk HůlaČeská LípaMužiAno
Alena Staňková WeissováŽenyAno
Jana MartinkováČeská LípaŽenyAno
Alexandr NeugebauerMužiAno
Michal ProkopČeská LípaMužiAno
Zdeňka KlingerováŽenyAno
Jaroslava FrisniczováŽenyAno
Tomáš DalíkDobranovMužiAno
Marie HetverováJablonné v PodještědíŽenyAno