Startovní listina pro Dětské závody závodu Ralsko Run 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Markus MilerČeská LípaBěžci do 5letAno
Ilva RicherChlapci 10-11letAno
Matyas MilerChlapci 6-7 letAno
Igor Richterml. žáci 12-13 letAno
Matyáš FedorkoBěžci do 5letAno
Jiří NovotnýBěžci do 5letAno
Maxim KasalZŠ Pod RalskemChlapci 6-7 letAno
Jan SamekChlapci 10-11letAno
Jiří PetrSK Nový BorChlapci 8-9letAno
Miloslav BaďuraBěžci do 5letAno
Daniel HavlíkChlapci 8-9letAno
Filip KraumanChlapci 8-9letAno
Matvey KovakChlapci 8-9letAno
Pepinka KlapkováHolákBěžci do 5letAno
Stázina KlapkováHolákDívky 6-7 letAno
Adela Kočováml. žáci 12-13 letAno
Růžena KlapkováSki Janov BedřichovDívky 8-9Ano
Ondřej PolákMineCraftChlapci 8-9letAno
Antonín MamChlapci 10-11letAno
Ondřej DvořáčekTJ Jiskra Nový borml. žáci 12-13 letAno
Dana VetešníkováTJ Jiskra Nový borDívky 8-9Ano
Bruse HellierTri club Česká Lípaml. žáci 12-13 letAno
Radek VítůMImoňBěžci do 5letAno
Jakub SýkoraChlapci 6-7 letAno
Leona HampejzováDívky 8-9Ano
Matyas MilerČeská LípaChlapci 6-7 letNe
Zajíc HonzaMimoňChlapci 8-9letNe
Koval MatějMimoňChlapci 8-9letNe
Matyáš VítůMimoňChlapci 6-7 letNe
Tadeáš VítůMimoňChlapci 8-9letNe
Martin PaluskaVranovChlapci 8-9letNe
Bárta KarelMimoňChlapci 10-11letNe
Samek JanMimoňChlapci 10-11letNe
Škarpová VeronikaMimoňDívky 10-11Ne
Krausová EliškaMimoňDívky 10-11Ne
Hájek JakubMimoňChlapci 8-9letNe
Tinhofer PatrikMimoňChlapci 10-11letNe
Ullmanová AdrianaMimoňDívky 10-11Ne
Gaži MatějMimoňChlapci 8-9letNe
Okénko DavidMimoňChlapci 8-9letNe
Nováková MáriaMimoňDívky 8-9Ne
Mareček DavidMimoňChlapci 8-9letNe
Pacholík AntonioMimoňChlapci 8-9letNe
Sutr VítMimoňChlapci 8-9letNe
Hanuš KryštofMimoňChlapci 8-9letNe
Hanuš JáchymMimoňChlapci 6-7 letNe
Otáhal MiroslavMimoňChlapci 6-7 letNe
Jindra ŠimonMimoňChlapci 6-7 letNe
Konejlová TerezieMimoňDívky 6-7 letNe
Baďura LubomírMimoňChlapci 6-7 letAno
Podmanická EllaDívky 6-7 letNe
Neradová NatálieMimoňDívky 8-9Ne
Fotr MaximMimoňChlapci 6-7 letNe
Korpoš PetrMimoňChlapci 6-7 letNe
Anička PodhorováBěžci do 5letNe
Julie PodhorováDívky 6-7 letNe
Barbora FedorkovaCeska LipaDívky 6-7 letNe
Amélie PaluskováVranovml. žákyně 12-13 letNe
Daniel NovotnýBěžci do 5letNe
Nikola HolátkováDívky 6-7 letNe
Veronika HolátkováDívky 10-11Ne
Štěpánka KOMÍNKOVÁDívky 6-7 letNe
Eliška KomínkováDívky 8-9Ne
Natálie PastusiakováLiberecBěžci do 5letNe
Alžběta BeránkováJiskra Nový BorDívky 10-11Ne
Andrej RichterEnglish campChlapci 6-7 letNe
Matěj StarýChlapci 10-11letNe
Kryštof WildASCBěžci do 5letNe
Rozálie ŠichováMimoňBěžci do 5letNe
Zdeněk ProcházkaMIMOŇChlapci 10-11letNe
Eliška HavličkovaStráž pod RalskemBěžci do 5letNe
Jara testRalsko 696Chlapci 8-9letNe
Šárka Michaela KasalováZŠ pod Ralskem MimoňDívky 10-11Ne
Vojtěch BodlákZŠ pod Ralskem MimoňSt. žáci 14-15 letNe
Agáta EhrlichováKB ManušiceDívky 8-9Ne
Anežka VítůMimoňDívky 8-9Ne