Startovní listina pro Závody dětí a žactva závodu Běh Velké Skály 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Antonín Vohradský490 mAno
Tereza Vohradská350 mAno
Jáchym KřížSK Atletika pro děti z.s.350 mAno
Tereza BubníkováASK Děčín490 mAno
Dominik BubníkASK Děčín1470 mAno
Marek VlčkoDěčín980 mAno
Kamila SynáčkováUSK Provod490 mAno
Šimon PokornýSK APD Jílové200 mAno
Eva ŠkodováDěčín980 mAno
Michal JanoušekAtletika pro děti980 mAno
Jakub Vlasák350 mNe
Anna Vlasáková100 mNe
Leontýna PodloučkováASK Děčín490 mAno
Nikola VeseláDěčín490 mAno
Zbyšek RychteckýSportovní klub atletika pro děti980 mAno
Ladislav RychteckýSportovní klub atletika pro děti490 mAno
Jáchym RoučekPk Děčín350 mAno
David HaklAtletika pro děti z. s.350 mNe
Anetka ProcházkováASK Děčín980 mAno
Michal ProcházkaASK Děčín490 mAno
Dominik StibalSportovní klub "Atletika pro děti z. s."200 mAno
Anna JánováDěčín200 mAno
Josef JánaASK Děčín980 mAno
Stela OpustilováAtletika pro děti z.s490 mAno
Lada RychteckáASK Děčín350 mAno
Honzík FialaSK Atletika hrou200 mAno
Kateřina DunovskáASK Děčín100 mAno
Johana HaklováAtletika pro děti z.s.980 mAno
Míša FialaSK Atletika hrou350 mAno
Noemi Kamila Weisová490 mAno
Laura chvatalová200 mNe
Eliška HauznerováASK Děčín1470 mAno
Matěj AltmanAtletika Stará Boleslav350 mAno
Amálie Steinová350 mNe
Julie ŠediváUSK PROVOD Ústí nad Labem1470 mAno
Ondřej PomichálekSK APD350 mAno
Peter Tekula200 mAno
Nela LorencováAsk Děčín490 mAno
Ema Vilemína VrátnáAtletika pro děti z. s.490 mAno
Daniel ŠestákAtletika pro děti z.s.980 mAno
Eliška KoškováAtletika pro děti z.s.350 mAno
Milan TancošUSK Provod200 mNe
Adéla TancošováUSK Provod490 mNe
Viktorka Kaščaková200 mNe
Aneta HavlíčkováSportovní klub "Atletika pro děti z. s."350 mAno
Adam HavlíčekSportovní klub "Atletika pro děti z. s."490 mAno
Dorian BalonAsk Děčín1960 mAno
Tobiáš HaklAtletika pro děti z.s.200 mAno
Samuel HaklAtletika pro děti z.s.490 mAno
Šimon PatzeltAtletika pro děti z.s.980 mAno
Kristýna ValentováSk Atletika pro děti z.s.350 mAno
Richard LuxDecin350 mAno
Tomáš ValentaSK Atletika pro děti z.s.490 mAno
Mia VránováAtletika Olymp490 mNe
Ella ŠmídováASK Děčín350 mAno
Anna Amálie BurdováGymnastika Děčín1470 mAno
Adéla Jeřábková100 mNe
Natálie Rabová200 mAno
Eliáš LoubekASK Děčín350 mAno
Zuzana AndrlováDěčín490 mAno
Marie BalounováSK APD Děčín980 mAno
Jan MoflarAsk Děčín350 mAno
Sára Anna DanitováSK APD Děčín350 mAno
Bětka DubnováSK Atletika pro děti z. s.100 mAno
Toník DubenSK Atletika pro děti z. s.200 mAno
Ondřej DupaAtletika pro děti, z.s.490 mAno
Markéta JanatováASK Děčín980 mAno
Kateřina CharvatovaKajak Děčín490 mAno
Josef CharvatKajak Děčín350 mAno
Ladislav HajnAtletika pro děti Děčín1960 mAno
Ondřej MiňovskýSK APD Děčín350 mAno
Kubík DubenSK Atletika pro děti z. s.100 mAno
Jeník DubenSK Atletika pro děti z. s.200 mAno
Jaroslav RencAtletika pro děti z.s., Děčín490 mAno
Barča NovotnáAtletika pro děti z. s.200 mAno
Anička NovotnáAtletika pro děti z. s.350 mAno
Eliáš MohamedSportovní klub "Atletika pro děti z. s."200 mAno
Jakub GrosAtletika pro děti z. s.490 mAno
Alex KozlovskiySK APD Děčín200 mAno
Sofie HnilicováAtletika pro děti z.s.490 mAno
Zuzana ŠplíchalováSK APD Děčín490 mAno
Ondřej EngelhartAtletika pro deti z. s.350 mAno
Adam MiškovskýSK APD Děčín1960 mAno
Jenda MiškovskýSK APD Děčín1960 mAno
Vojta MiškovskýSK APD Děčín980 mAno
Tereza JeřábkováSportovni klub-Atletika pro deti z.s.350 mNe
Lukáš PichertSK APD Děčín350 mAno
Marie GrubrováAtletika pro děti z.s.980 mAno
Matyáš MacekSK Atletika pro děti z. s.350 mAno
Petra ZudováÚstí nad Labem980 mAno
Anežka KislingerováATLETIKA PRO DĚTI z. s.350 mAno
Jindřiška ČermákováASK Děčín1470 mAno
Jakub Karel StehlíkASK Děčín490 mAno
Pavel VáňoAtletika pro děti z. s.350 mAno
Mariana PintaudiASK Děčín1470 mAno
Mia KonečnáSK APD Děčín350 mAno
Anna MrňákováAtletika pro deti o.s. SK APD DECIN350 mAno
Jakub Trnečka980 mAno
Leontýnka Černochová350 mAno
Adélka BartošováBenešov Nad Ploučnicí350 mAno
Stela NovákováMattoni FreeRun Děčín100 mNe
Martin MichálekSK APD Děčín1470 mAno
Kateřina MichálkováSK APD Děčín490 mAno
Karolína BříškováAsk Děčín980 mAno
Vít ŽáčekASK Děčín1470 mAno
Matěj VaradinASK Děčín490 mAno
Kryštof LančNový Bor350 mAno
Eliáš HungerDěčín490 mAno
Anežka FenclováAsk490 mAno
Tomáš HorníkASK DĚČÍN980 mAno
Anežka PacinováASK Děčín490 mAno
Sabina RichterováASK Děčín1470 mAno
Tomáš FilipASK Děčín1470 mAno
Rosalie Jirchářová200 mAno
Valérie SpolkováMalá Veleň100 mAno
Oliver SpilkaMalá Veleň200 mAno
Elisabeth VlkováKOB Děčín200 mAno
Aneta ProcházkováAsk Děčín490 mAno
Eliška VlčkováASK Děčín1470 mAno
Petr Koutný200 mAno
Richard VálekAsk Děčín350 mAno
Barbora LuňáčkováASK Děčín1470 mAno
Jan LuňáčekASK Děčín490 mAno
Petr Horník (test - organizátor)ASK Děčín980 mNe