Startovní listina pro Házmburk X offroad triathlon závodu Házmburk X offroad triathlon 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Jan SchovanecRoudnice nad LabemM_19-29Ne
David ZemanKSM HrádekM_19-29Ne
Petr OdstrčilMělníkM_40-49Ne
Miloslav KrocBrandýsekM_50-59Ne
Miroslav PráglKlapýM_40-49Ne
Jiří KalaSvárovM_30-39Ne
David ČernýBrnoM_50-59Ne
Barbora JandováLáca teamJUN_do18Ne
Richard ŠollarM_40-49Ne
Jaroslav HochmutHaven teamM_40-49Ne
Michal PtáčekSport team BrozanyM_30-39Ne
Lenka FanturovaVSK FTVSZENY_36+Ne
Jaroslav TalackoÚstí nad labemM_60+Ne
Jiří WillnerASK LovosiceM_30-39Ne
Jaroslav StrejcDubanyM_40-49Ne
Nikol RichterováLounyZENY_do35Ne
Rudolf SůraM_40-49Ne
Petra HendrychováLitoměřiceZENY_36+Ne
Štěpán BurdíkM_30-39Ne
Jan ŘebíčekSport team BrozanyM_30-39Ne
Jan GaubeBTT LibochoviceM_40-49Ne
Jan KokoškaBTT LibochoviceM_40-49Ne
Zdeněk PAVLICEKTriclub Česká Lípa pM_60+Ne
Radovan MojzisPCKLM_40-49Ne
Vladimír DlouhýDlouháni RoudniceM_60+Ne
Jiří JelínekBudyně nad OhříM_30-39Ne
Ondřej KrobBTT LibochoviceM_40-49Ne
Jan BurešCK Slavoj TerezínM_30-39Ne
Jakub NovákVeslaři BohemiansM_19-29Ne
Vítězslav MacháčekEurooil Team LitoměřiceM_30-39Ne
Kateřina JežkováNutrend Sport team BrozanyZENY_36+Ne
Kryštof BušekBTT LibochoviceJUN_do18Ne
Miroslav DrlíkTJ Sokol KlopinaM_30-39Ne
Vítězslav StránskýFruit Bike FactoryM_30-39Ne
Ladislav VetešníkJiskra Nový BorM_30-39Ne
Ladislav BeránekKilpi Kome ClubM_40-49Ne
Viktorie KrobováBTT LibochoviceJUN_do18Ne
Kateřina BuškováBTT LibochoviceJUN_do18Ne
Tomas ObrBodyIDM_40-49Ne
Štěpán VidnerTSK PrahaM_30-39Ne
Jakub JirousekHEROSTORE RACING TEAMM_30-39Ne
Jaroslav JíraTri club Česká lípaM_50-59Ne
Petr BláhaLáca teamM_19-29Ne
Michal PolanKC Kutná HoraM_40-49Ne
David JandaHarfa sport PrahaM_30-39Ne
Radek KorbičkaLibochoviceM_30-39Ne
Dušan LebedaČeský BrodM_40-49Ne
František BULAVALokomotiva BerounM_50-59Ne
Marek BlechaFleagang BudkaM_50-59Ne
Jan HolmanM_30-39Ne
Tomáš HavlíčekBTT LibochoviceM_30-39Ne
Libor ŠimonekBrnoM_50-59Ne
Vít PolehňákBorečciM_40-49Ne
Petr ŽalovičDubáM_40-49Ne
Štěpánka BisováTRI CLUB ČESKÁ LÍPAZENY_do35Ne
Jiří NakládalM_40-49Ne
Milan VopatMilan z horM_60+Ne
Stanislav TrčRoudnice nad LabemM_30-39Ne
Filip ŠnajdrM_40-49Ne
Jan SvatekNekňubáciM_30-39Ne
Zdeněk PavlíčekTri club Česká LípaM_60+Ne
Vendulka RyšaváTri club Česká LípaZENY_do35Ne
Pavel SvobodaNekňubáciM_30-39Ne
Lukáš MolekKřesínM_30-39Ne
Michal ŠkobrtalCykloAdamM_30-39Ne
Jan PrůchaBTT LibochoviceM_40-49Ne
Vladimír ValtrMP PrahaM_50-59Ne
Ondřej ČesalBTT LibochoviceM_40-49Ne
Martin VobrMostM_40-49Ne
Josef DudaFruit bike factoryM_30-39Ne
Cmunt PetrELEVEN Head cyklolive teamM_19-29Ne
Jan BláhaBTT LibochoviceM_40-49Ne
Karel PrchalAK KudlaM_40-49Ne
Vítězslav StránskýFRUIT BIKE FACTORYM_30-39Ne
Martin KrajicekSokol VeltezM_30-39Ne
Otakar ŠašekBTT LibochoviceM_30-39Ne
Jana SlezakovaHejvys intimmate teamZENY_do35Ne
David SirůčekMultisport teamM_30-39Ne
Michal LaubeBTT LibochoviceM_40-49Ne
Marek HrebinkaBTT LibochoviceM_40-49Ne
Marek BušekBTT LibochoviceM_40-49Ne