Startovní listina pro 5 000 metrů závodu Běh 17. listopadu 2021

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
František DvořákKajak DěčínM39 (A)Ne
Ronald HonzTriade DěčínM39 (A)Ne
Jiří DubenASK DěčínM39 (A)Ano
Zdeněk BufkaAC Česká LípaM60+ (D)Ne
Pavel KolorenčASK DěčínM39 (A)Ne
Renata ProkopováLudvikoviceZ40+ (F)Ne
Matěj PrchlíkASK LovosiceM39 (A)Ne
Vitezslav VeselyDecinM59 (C)Ne
Josef PrchlíkCK Slavoj TerezínM49 (B)Ne
Karolína VálkováKajak DěčínZ39 (E)Ne
Adam PodzimekKajak DěčínM39 (A)Ne
Matyáš DoležalKajak DěčínM39 (A)Ne
Alena CharvátováKajak DěčínZ39 (E)Ne
Tomáš CharvátKajak DěčínM49 (B)Ne
Dagmar MusilováJilovéZ39 (E)Ne
Lydie ZoubkováDěčínZ39 (E)Ano
Jitka JirušováHrompartaZ40+ (F)Ne
Jiří KramerDěčínM39 (A)Ne
Rostislav ŠtefánekASK DěčínM49 (B)Ne
Linda JiráskováHrompartaZ40+ (F)Ne
Adam MusilKajak DěčínM39 (A)Ne
Robert VeselýKajak DěčínM39 (A)Ne
Vojtěch KopeckýKajak DěčínM39 (A)Ne
Matěj TonderKajak DěčínM39 (A)Ne
Lenka HrochováKajak DěčínZ40+ (F)Ne
Jan HandlířASK DěčínM49 (B)Ne
Michaela PeškováJílovéZ39 (E)Ano
Robert DračkaJílovéM49 (B)Ano
Adéla VeselkováSportovní atletický klub( SAK) RumburkZ39 (E)Ano
Antonín PavlisValkeřiceM39 (A)Ano
Kryštof NosekDěčínM39 (A)Ano
Václav HladíkAC Česká LípaM39 (A)Ano
Tomáš ŠkachKONKORDIA DěčínM39 (A)Ano
Terezie ZelenkováLFP UKZ39 (E)Ano
Alena VobnášilováDěčínZ40+ (F)Ne
Stanislav VobnášilSki team Dolní ŽlebM59 (C)Ne
Emma ČervinkováDěčínZ39 (E)Ne
Petr LoudaAC Česká LípaM59 (C)Ne
Břetislav KalvodaMunro Sprint CvikovM60+ (D)Ano
Jan BlažekTJ Slavoj ÚštěkM39 (A)Ano
Vladimíra KramerováDěčínZ39 (E)Ano
Jan BurešCK Slavoj TerezínM39 (A)Ne
Zuzana DlouháDlouhániZ39 (E)Ne
Tomáš PlačekASK DěčínM59 (C)Ne
Linda MrázkováDěčínZ40+ (F)Ano
Ladislav VetešníkTJ Jiskra Nový BorM39 (A)Ano
Petr ZudaÚstí nad LabemM39 (A)Ano
Míša EliášováPrahaZ39 (E)Ano
Viola ŠafaříkováDěčínZ39 (E)Ano
Milan ŠafaříkKOB DěčínM49 (B)Ano
Václav SpilkaMalá VeleňM39 (A)Ano
Petra ZárubováBenešov nad PloučnicíZ40+ (F)Ano
Roman PomichálekPOMÍCIM49 (B)Ano
Romana PomichálkováSK APD DěčínZ39 (E)Ano
Luboš ŠváchaSokol MšenoM60+ (D)Ano
Miloslav BečkaÚstí n. L.M60+ (D)Ne
Jan GerhardTj Hvězda TrnovanyM60+ (D)Ne
Zuzana KotěšovcováAC RumburkZ39 (E)Ne
Mariana PintaudiASK DěčínZ39 (E)Ano
Marek PeterkaTriadeM59 (C)Ne
Marek PeterkaTriade DecinM59 (C)Ne
Josef OtradovskýMALPO TeamM39 (A)Ano
Aneta OtradovskáMALPO TeamZ39 (E)Ano
Ludvík OtradovskýMALPO TeamM49 (B)Ano
Naděžda DuškováSAK RumburkZ40+ (F)Ano
Miloš DušekSAK RumburkM59 (C)Ano
Václav HladíkProvodínM39 (A)Ne
Josef VlkDěčínM39 (A)Ano
Pavel BrožJL TRI CoachingM39 (A)Ne
Eva SedláčkováDecinZ40+ (F)Ne
Veronika HernychováJílovéZ39 (E)Ano
Zdeňka SnopkováPROMILEnkyZ39 (E)Ano
Karel NovotnýLemry DCM39 (A)Ano
Josef NovotnýASK DěčínM49 (B)Ne
Petr LinduškaŘíčanyM49 (B)Ne
Lenka ChárováU13Z40+ (F)Ne
Radek KorejtkoNorth riders DCM49 (B)Ano
Václav HladíkProvodínM39 (A)Ne
Štěpán KačenaKPMGM39 (A)Ano
Vladimír RůžičkaÚstí nad LabemM59 (C)Ne