Startovní listina závodu Dětský MTB Cup Libereckého kraje – Dětský MTB Cup Libereckého kraje 2022
Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?
Jméno | Klub | Kategorie | Uhrazeno |
---|---|---|---|
Maxmilián Nedvěd | Adastra | Žáci 2 | Ano |
Vojtěch Kněbort | Žáci 2 | Ano | |
Ema Kmínková | ADASTRA Cycling Team | Žákyně 2 | Ano |
Kateřina Procházková | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE | Žákyně 2 | Ano |
Martina Procházková | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE | Mladší žákyně | Ano |
Ondrej Pavel Zifcak | 8tteam | Žáci 2 | Ano |
Ema Třešňáková | Pítrs bikes team | Bobice | Ano |
Viktorie Třešňáková | Pítrs bikes team | Předžákyně | Ano |
Rozálie Macounová | Šviháci | Předžákyně | Ano |
Petr Štalzer | Čistý sport | Žáci 1 | Ano |
Lukáš Žváček | Cycology North Bike Club | Předžáci | Ano |
Nela Zikešová | Předžákyně | Ano | |
Ema Zikešová | Žákyně 1 | Ano | |
Adam Knobloch | Brilon Racing Team MB | Mladší žáci | Ne |
Kristýna Knoblochová | Brilon Racing Team MB | Žákyně 2 | Ne |
Jakub Dostal | Liberec | Bobíci | Ano |
Matyáš Dlouhý | BRILON RACING TEAM MB | Žáci 1 | Ano |
Karel Burgermeister | TJ Sokol Plavy Cyklo Benda | Mladší žáci | Ano |
Lucie Burgermeisterová | TJ Sokol Plavy Cyklo BENDA | Starší žákyně | Ano |
Šimon Smejkal | North Bike club | Mladší žáci | Ano |
Ondřej Svatoň | Cycology North Bike Club | Mladší žáci | Ano |
Vojtěch Grégr | Jablonec nad Nisou | Žáci 2 | Ano |
Markéta Grégrová | Czech MultiSport Coaching | Starší žákyně | Ano |
Max Vedral | Rexonix bike club | Starší žáci | Ne |
Dominika Melišová | Turnov | Předžákyně | Ne |
Benjamin Press | Předžáci | Ne | |
Amálka Wolfová | SA Špindleruv Mlýn | Žákyně 2 | Ano |
Karolína Horká | CK1967 Česká Kamenice | Mladší žákyně | Ano |
Jakub Liška | Brilon Racing Team MB | Předžáci | Ano |
Matěj Liška | Brilon Racing Team MB | Žáci 2 | Ano |
Matouš Rejsek | North Bike Club | Předžáci | Ano |
Mikuláš Rejsek | North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Sophie Lindner | O-See sports e.V. | Mladší žákyně | Ano |
Kryštof Holec | Liberec | Žáci 1 | Ano |
Adam Vašíček | KSM hrádek | Starší žáci | Ano |
Adam Košťák | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Anna Levková | Cycology North bike club | Předžákyně | Ano |
Vojtěch Levko | Cycology North bike club | Žáci 1 | Ano |
Malvína Mařanová | Bobice | Ne | |
Matěj Mařan | Žáci 1 | Ne | |
František Lamač | HC Turnov 1931 | Žáci 1 | Ano |
Štěpán Pokorný | Adastra Cycling Team | Předžáci | Ano |
Vojtěch Pokorný | Adastra Cycling Team | Žáci 1 | Ano |
Jakub Provazník | Žáci 2 | Ano | |
Filip Pospíšil | TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav | Žáci 2 | Ano |
Adam Vokřál | Praha | Žáci 1 | Ne |
Lucie Soukupová | CK 1967 Česká Kamenice | Starší žákyně | Ano |
Jakub Vršinský | Bikerental | Předžáci | Ano |
Kryštof Kučera | Cycology North Bike Club | Předžáci | Ano |
Viktor Kučera | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Adam Zachariáš | Rohozec Amulet Team | Mladší žáci | Ano |
Jakub Trvalec | Rohozec Amulet Team | Žáci 2 | Ano |
David Trvalec | Rohozec Amulet Team | Žáci 2 | Ano |
Valentina Trvalcová | Rohozec Amulet Team | Starší žákyně | Ano |
Rozárie Němcová | Kovo Praha | Žákyně 1 | Ano |
Péťa Opfolter | Bobíci | Ano | |
Jakub Manhart | KSM Hrádek | Starší žáci | Ano |
Jakub Popovič | Tj Auto Škoda Mladá Boleslav | Starší žáci | Ano |
Jiří Dokulil | TJ Sokol Plavy cyklo Benda | Mladší žáci | Ano |
Vít Buchar | Sedmihorky | Žáci 1 | Ano |
Viktorie Bucharová | Sedmihorky | Bobice | Ano |
Mikuláš Klinger | Bemi-cycling | Žáci 2 | Ano |
Martin Hornich | Bakako Nová Paka | Žáci 2 | Ano |
Adéla Klimentová | Cycology North Bike Club | Předžákyně | Ano |
Anna Klimentová | Cycology North Bike Club | Žákyně 1 | Ano |
Oskar Hranička | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Lukáš Zavadzan | Cycology North Bike Club | Starší žáci | Ano |
Jakub Košek | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Hanna Bartíková | KOVO Praha | Žákyně 1 | Ano |
Dominik Mistr | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Jan Lukáš | SpinFit Liberec | Bobíci | Ano |
Adam Beneš | Cycology North Bike Club | Mladší žáci | Ano |
Maxík Mareček | Kovo Praha | Předžáci | Ano |
Oliver Mareček | Kovo Praha | Žáci 1 | Ano |
Jakub Zejfart | Cycology North Bike Club | Žáci 2 | Ano |
Eva Křížová | Cycology North Bike Club | Předžákyně | Ano |
Sofie Lhotáková | Rohozec Amulet Team | Žákyně 2 | Ano |
Kristýna Lhotáková | Rohozec Amulet Team | Mladší žákyně | Ano |
Michael Dajč | Cycology North Bike Club | Předžáci | Ano |
Amalie Dajčová | Cycology Nort Bike Club | Mladší žákyně | Ano |
Dorota Sýkorová | Předžákyně | Ano | |
Filip Farkaš | Předžáci | Ano | |
Filip Bartoš | Bobíci | Ano | |
Kryštof Bartoš | Cycology North Bike Club | Předžáci | Ano |
Vojtěch Šelmeci | Herby servis | Kadeti | Ano |
Filip Dulanský | Herby servis | Žáci 2 | Ano |
Jakub Jurek | Cycology North Bike Club | Žáci 2 | Ano |
Tomáš Tichý | Cycology North Bike Club | Předžáci | Ano |
Tereza Tichá | Cycology North Bike Club | Žákyně 1 | Ano |
Josef Šusta | CK 1967 Česká Kamenice | Žáci 2 | Ano |
Barbora Prchalová | Cycology North Bike Club | Žákyně 2 | Ano |
Anna Prchalová | Cycology North Bike Club | Žákyně 2 | Ano |
Tomáš Kudrna | Cycology North Bike Club | Starší žáci | Ano |
Anežka Vokřínková | TJ SOKOL PLAVY cyklo Benda | Žákyně 1 | Ano |
Matěj Vokřínek | TJ Sokol Plavy cyklo Benda | Žáci 2 | Ano |
Lukáš Třeska | Cycology North Bike Club | Mladší žáci | Ano |
Nella Jurisová | Cycology North Bike Club | Předžákyně | Ano |
Nelly Bondy | Cycology North Bike club | Žákyně 1 | Ano |
Anna Magdalena Cicháková | Cycology North Bike Club | Žákyně 2 | Ano |
Štěpán Bondy | Cycology North Bike club | Mladší žáci | Ano |
Tomáš Vokřínek | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Šimon Vokřínek | Cycology North Bike Club | Žáci 2 | Ano |
Mikuláš Cichák | Cycology North Bike Club | Mladší žáci | Ano |
Šimon Juris | Cycology North Bike Club | Žáci 2 | Ano |
Lubor Vaněk | Cykloklub Jičín | Předžáci | Ano |
Matěj Vaněk | Cykloklub Jičín | Žáci 1 | Ano |
Dominik Hurák | Hury Team | Předžáci | Ano |
Štěpán Hurák | Team CykloTrener | Žáci 2 | Ano |