Startovní listina pro Dětský MTB Cup Libereckého kraje závodu Dětský MTB Cup Libereckého kraje 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Maxmilián NedvědAdastraŽáci 2Ano
Vojtěch KněbortŽáci 2Ano
Ema KmínkováADASTRA Cycling TeamŽákyně 2Ano
Kateřina ProcházkováELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEŽákyně 2Ano
Martina ProcházkováELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEMladší žákyněAno
Ondrej Pavel Zifcak8tteamŽáci 2Ano
Ema TřešňákováPítrs bikes teamBobiceAno
Viktorie TřešňákováPítrs bikes teamPředžákyněAno
Rozálie MacounováŠviháciPředžákyněAno
Petr ŠtalzerČistý sportŽáci 1Ano
Lukáš ŽváčekCycology North Bike ClubPředžáciAno
Nela ZikešováPředžákyněAno
Ema ZikešováŽákyně 1Ano
Adam KnoblochBrilon Racing Team MBMladší žáciNe
Kristýna KnoblochováBrilon Racing Team MBŽákyně 2Ne
Jakub DostalLiberecBobíciAno
Matyáš DlouhýBRILON RACING TEAM MBŽáci 1Ano
Karel BurgermeisterTJ Sokol Plavy Cyklo BendaMladší žáciAno
Lucie BurgermeisterováTJ Sokol Plavy Cyklo BENDAStarší žákyněAno
Šimon SmejkalNorth Bike clubMladší žáciAno
Ondřej SvatoňCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Vojtěch GrégrJablonec nad NisouŽáci 2Ano
Markéta GrégrováCzech MultiSport CoachingStarší žákyněAno
Max VedralRexonix bike clubStarší žáciNe
Dominika MelišováTurnovPředžákyněNe
Benjamin PressPředžáciNe
Amálka WolfováSA Špindleruv MlýnŽákyně 2Ano
Karolína HorkáCK1967 Česká KameniceMladší žákyněAno
Jakub LiškaBrilon Racing Team MBPředžáciAno
Matěj LiškaBrilon Racing Team MBŽáci 2Ano
Matouš RejsekNorth Bike ClubPředžáciAno
Mikuláš RejsekNorth Bike ClubŽáci 1Ano
Sophie LindnerO-See sports e.V.Mladší žákyněAno
Kryštof HolecLiberecŽáci 1Ano
Adam VašíčekKSM hrádekStarší žáciAno
Adam KošťákCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Anna LevkováCycology North bike clubPředžákyněAno
Vojtěch LevkoCycology North bike clubŽáci 1Ano
Malvína MařanováBobiceNe
Matěj MařanŽáci 1Ne
František LamačHC Turnov 1931Žáci 1Ano
Štěpán PokornýAdastra Cycling TeamPředžáciAno
Vojtěch PokornýAdastra Cycling TeamŽáci 1Ano
Jakub ProvazníkŽáci 2Ano
Filip PospíšilTJ AUTO ŠKODA Mladá BoleslavŽáci 2Ano
Adam VokřálPrahaŽáci 1Ne
Lucie SoukupováCK 1967 Česká KameniceStarší žákyněAno
Jakub VršinskýBikerentalPředžáciAno
Kryštof KučeraCycology North Bike ClubPředžáciAno
Viktor KučeraCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Adam ZachariášRohozec Amulet TeamMladší žáciAno
Jakub TrvalecRohozec Amulet TeamŽáci 2Ano
David TrvalecRohozec Amulet TeamŽáci 2Ano
Valentina TrvalcováRohozec Amulet TeamStarší žákyněAno
Rozárie NěmcováKovo PrahaŽákyně 1Ano
Péťa OpfolterBobíciAno
Jakub ManhartKSM HrádekStarší žáciAno
Jakub PopovičTj Auto Škoda Mladá BoleslavStarší žáciAno
Jiří DokulilTJ Sokol Plavy cyklo BendaMladší žáciAno
Vít BucharSedmihorkyŽáci 1Ano
Viktorie BucharováSedmihorkyBobiceAno
Mikuláš KlingerBemi-cyclingŽáci 2Ano
Martin HornichBakako Nová PakaŽáci 2Ano
Adéla KlimentováCycology North Bike ClubPředžákyněAno
Anna KlimentováCycology North Bike ClubŽákyně 1Ano
Oskar HraničkaCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Lukáš ZavadzanCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Jakub KošekCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Hanna BartíkováKOVO PrahaŽákyně 1Ano
Dominik MistrCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Jan LukášSpinFit LiberecBobíciAno
Adam BenešCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Maxík MarečekKovo PrahaPředžáciAno
Oliver MarečekKovo PrahaŽáci 1Ano
Jakub ZejfartCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Eva KřížováCycology North Bike ClubPředžákyněAno
Sofie LhotákováRohozec Amulet TeamŽákyně 2Ano
Kristýna LhotákováRohozec Amulet TeamMladší žákyněAno
Michael DajčCycology North Bike ClubPředžáciAno
Amalie DajčováCycology Nort Bike ClubMladší žákyněAno
Dorota SýkorováPředžákyněAno
Filip FarkašPředžáciAno
Filip BartošBobíciAno
Kryštof BartošCycology North Bike ClubPředžáciAno
Vojtěch ŠelmeciHerby servisKadetiAno
Filip DulanskýHerby servisŽáci 2Ano
Jakub JurekCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Tomáš TichýCycology North Bike ClubPředžáciAno
Tereza TicháCycology North Bike ClubŽákyně 1Ano
Josef ŠustaCK 1967 Česká KameniceŽáci 2Ano
Barbora PrchalováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Anna PrchalováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Tomáš KudrnaCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Anežka VokřínkováTJ SOKOL PLAVY cyklo BendaŽákyně 1Ano
Matěj VokřínekTJ Sokol Plavy cyklo BendaŽáci 2Ano
Lukáš TřeskaCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Nella JurisováCycology North Bike ClubPředžákyněAno
Nelly BondyCycology North Bike clubŽákyně 1Ano
Anna Magdalena CichákováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Štěpán BondyCycology North Bike clubMladší žáciAno
Tomáš VokřínekCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Šimon VokřínekCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Mikuláš CichákCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Šimon JurisCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Lubor VaněkCykloklub JičínPředžáciAno
Matěj VaněkCykloklub JičínŽáci 1Ano
Dominik HurákHury TeamPředžáciAno
Štěpán HurákTeam CykloTrenerŽáci 2Ano