Startovní listina pro Dětský MTB Cup Liberec - Ještěd závodu Dětský MTB Cup Liberec - Ještěd

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Pavel KrýlPrahaŽáci 2Ano
Adam HedrichLiberecPředžáciAno
Vítek ŠafránekSxSoftBobíciAno
Filip ŠafránekSxSoftPředžáciAno
Tobias CejnarPředžáciAno
Matyas CejnarBobíciAno
Prokop SmejkalKovo PrahaŽáci 1Ano
Valerie NovakovaBike Team Spindleruv MlynKadetkyAno
Michaela BártováBobiceAno
Emma Karlita TonarováČKS SKI JilemniceŽákyně 1Ne
Antonín TonarČKS SKI JilemniceBobíciNe
Štěpán LeskauerLiberecBobíciAno
Anna SmetanováEleven Head CST CykloliveBobiceAno
Matyáš MaruškaNBC LiberecŽáci 1Ne
Tomáš BogarBobíciAno
Jonáš BogarBobíciAno
Jonáš DlouhýELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Alex KadlečekKovo PrahaŽáci 1Ano
Tadeáš ZoubekBMXPředžáciAno
Martin VaněkTeam CykloTrener VarnsdorfBobíciAno
Karolína ZajíčkováKross bikeranch team juniorMladší žákyněAno
Kateřina HaškováELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEStarší žákyněAno
Richard KrupkaBEST KrupkaBobíciNe
Vladimír KrupkaBEST KrupkaPředžáciNe
Matěj SýkoraKHK Lučany nad NisouStarší žáciAno
Tobiáš HerinkVarnsdorfŽáci 2Ano
Štěpán SvobodaKovo PrahaŽáci 1Ano
Ondřej AckermannCycology North bike clubŽáci 1Ne
Erika AckermannováCycology North bike clubBobiceNe
Johanka HanákováCycology North Bike ClubŽákyně 1Ano
Antonín DubinaCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Bohdana JeřábkováBicykl team Ústí nad LabemŽákyně 1Ano
Antonín JeřábekBickl Team Ústí nad LabemŽáci 2Ano
Miky VančuraHOLY CRAP CLUBBobíciAno
Jan OpfolterPředžáciAno
Michael ŠtohanzlMotocross ChotyněBobíciAno
Tadeáš BerkaCzech Multisport CoachingStarší žáciAno
Matěj BukačLiberecPředžáciAno
Eliáš HavelAdastra cycling teamŽáci 1Ano
Eliška HavlováAdastra cycling teamMladší žákyněAno
Stanislav BendaExpress CZ tufo team KolínŽáci 2Ne
Oliver HarcubaČelákoviceBobíciAno
Kryštof HarcubaČelákovicePředžáciAno
Radim KučeraBeko BikeStarší žáciAno
Lucie ZelenáEleven Head CST CykloliveMladší žákyněAno
Jakub ZelenýEleven Head CST CykloliveŽáci 2Ano
Emma NovotnáMTB KněžmostBobiceAno
Martin HORÁKBEKO Bike Racing TeamKadetiAno
Adam HORÁKBEKO Bike Racing TeamStarší žáciAno
Matěj MařanJičínŽáci 1Ano
Malvína MařanováJičínBobiceAno