Startovní listina pro Na plno 47 km závodu MT TUNING Tour de Ralsko 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Lumír VaszilySK Skivelo neslyšících OlomoucM39Ano
Jan PašavaM49Ano
Meschkank ManuelBrigade BarenfelsM49Ano
Tina HelleBohemian Coffe HouseZ39Ano
Thomas HeinzeBohemianCoffeHouseM39Ano
Jan KristiánM59Ano
Jan BavorFORVIAM49Ano
Pavel VosáhloBělá pod BezdězemM49Ano
Michal MaláčekVítězovéM39Ano
Lucie VineckáVítězovéZ39Ano
Jindřich KnížekM59Ano
Jaroslav ZelenkaKSM HrádekM49Ano
Petr KroupaM49Ano
Ladislav NovotnýKbely teamM60+Ano
Michal ČernýM39Ano
Martin UherM29Ano
Jiří SvobodaML-Tuning CyklotrenérM59Ano
Jiří BlažekHavenM59Ano
Miroslav ProllerUnlimited KM trading CZM59Ano
Ondřej ZábranskýCC VarnsdorfM49Ano
Jana KovářováHerby ServisZ40+Ano
Matyáš VernerChuchelští letciM29Ano
Petr CaithamlAdidasM49Ano
Karel MoudrýM60+Ano
Bedřich KramárM49Ano
Stanislav ChloupekM49Ano
Jan BláhaM49Ano
Václav ZvánovecNimes JungeM49Ano
Břetislav ŽaloudekM39Ano
Ivan VršinskýBikerentalM59Ano
Jiří BurianUž tam budem?M49Ano
Tomáš RyvolaUž tam budem?M39Ano
Tomáš StrnadML-Tuning - cyklotrenerM29Ano
Jan OswaldMlTuning CyklotrenerM59Ano
David ČáslavaBMBM49Ne
Martin LedvinaBMBM59Ne
Tomáš VlčekDěčínM49Ne
Dominik VlčekDěčínM29Ne
Richard VosykaHAVEN TEAMM60+Ne
Libor ŽohaPodĕbradyM49Ne
Jiří KnollLiberecM49Ne
Tomáš StrnadTeam Cyklotrener VarnsdorfM29Ne
Tomáš SpejchalNový BorM39Ne
Filip KňákalNový OldřichovM49Ne
Martin KřenekM49Ne
Radek DrahoňovskýSnow Sports Academy Špindlerův MlýnM49Ne
Jiří ŠindelářMTB HELLFISH MOSTM49Ne
Adéla VeselkováML Tuning - CykloTrener.comZ29Ano
Josef PeterkaČeská LípaM60+Ne
Libor ŠimekJablonec nad nisouM49Ano
Milan HoužvičkaNEY SDM59Ne
Aleš BečvaříkM39Ano
Jan MasaříkCYKLOSPORT MM49Ano
Lukáš SamkoML TUNING, spol. s r.o.M19Ano
Maxim MatoušML TUNING, spol. s r.oM19Ano
Mateusz KuchciakZGORZELECM29Ne
Jana ŠtědráTRANS BRODYZ40+Ano
Jana LenemayerLiV cyclingZ39Ano
Kateřina Peterkovácyklo FaltýnekZ40+Ano
Jiří Peterkacyklo FaltýnekM59Ano
Pavel KošekM49Ano
Miloš VedralBikeparts.czM60+Ano
Vít TurekM59Ano
Martin ŠídaM59Ano
Tomáš BejrNová PakaM49Ano
Aleš StachM49Ano
Jaroslav SládečekM59Ano
Jaroslav KoláčekVELOCOACHCZ TEAMM39Ano
Martin WendlerSK ŽizníkovM49Ano
Radim NeubauerHAVEN TEAMM49Ano
Milan SpurnýCc VarnsdorfM60+Ne
Lukáš JelínekM39Ano
René StudénkaCyklo RDM60+Ano
Radek HořákUNLIMITED KM TRADING CZM29Ano
Jan MatoušekČeská LípaM39Ano
Aleš KollátorDolní BousovM39Ano
Lucie JirkováZ39Ano
Daniel ŠtědrýTRANS BRODYM49Ano
Josef ŠilhavýTeam CykloTrener VarnsdorfM49Ano
Jiří NovotnýČeská LípaM29Ano
Zdeněk KubíčekEleven Head CST CykloliveM59Ano
Richard WohankaSKOB SlanýM29Ano
Miroslav ProcházkaHnízdil teamM60+Ne
Matěj RemešM19Ano
Jan ŠugraNKT KabloM49Ano
Miroslav NeumannASK DěčínM49Ano
Matěj FettrM29Ano
Filip MunzarM29Ano
Oliver EsquerM19Ano
Ondřej SlámaBohemie Nový BorM49Ano
Lukáš procházkaJaroslav kulhavý cycling teamM29Ano
Eva DědkováZ40+Ano
Zdeněk ŠkáchaM59Ano
Martin PeroutkaKSM HRÁDEKM49Ano
Lucie KořínkováSnowbeastsZ29Ano
Milan KořínekHrádek nad NisouM49Ano
Roman KuldaTrutnovM59Ano
Radim KuldaKST TrutnovM19Ano
Vladimir JandaLysá nad LabemM59Ano
Jaromír LochmanML TUNINGM59Ano
Martin HálaM39Ano
Ondřej ŠebekM29Ano
Martin MlejnekM49Ano
Pavel MiškovPoděbradyM49Ano
Michal BerkaNorth Bike ClubM49Ano
Tomáš KafkaMalečovM49Ano
Lukáš KindlCycology BikeCultureM39Ne
Lucie SmetanováAlltraining.czZ29Ano
Daniel KnápekM29Ano
Michal BubílekKross Bikeranch TeamM39Ano
Jan ReiserKross Bikeranch TeamM59Ne
Jiří BlažekKladnoM49Ne
Roman DobošVořešprutiM39Ano
Vladimír ŘeháčekLithium Cycling TeamM59Ano
Pavel HorkýCK 1967 Česká KameniceM49Ano
Tereza ZemanováCK 1967 Česká KameniceZ29Ano
Tomáš NovotnýBeast OCR VarnsdorfM39Ano
Tomáš DruneckýKyšiceM59Ano
Jan BajerBAKAKO Nová PakaM19Ano
Martin ŠtrosNKT KabloM39Ano
Petr PečČeská LípaM49Ano
Jakub LinkaJLC Český DubM29Ano
Jakub KučeraM39Ano
Petr JunVÚ 2006M59Ano
Pavel BurešNKT KABLOM49Ano
Radek KopeckýDolnohbitský tvrďákM49Ano
Michal MarekHradec KrálovéM49Ano
Pavla VycitalovaZ40+Ano
Helena BurianovaZ39Ano
Ladislav NeprašSázavaM60+Ano
Jan LebduškaKSM HRÁDEKM49Ano
Oldřich RoudCyklistický klub Litvínov, z.s.M29Ano
Kryštof VlčekM19Ano
Ondřej ZimaTJ OKROUHLO BIKEM39Ano
Zbyněk RichterGHOST teamM39Ano
Marek FatkaML tuning-Cyklotrener.comM39Ano
Luděk BezstarostiBakako Nová PakaM49Ano
Lukáš BártaM39Ano
Jaroslav ŠenkELEVEN Black Net Jablonec n/NM60+Ano
Milan PetrVelké PoříčiM60+Ano
Martin PleschingerML Tuning - CykloTrener.comM59Ano
Petr JavorskýVořešprutiM59Ano
Jan NovotaML Tuning - CykloTrener.comM49Ano
Ondřej PekárnaVALID s.r.o. - ložiska a řemeny nejen do kolM49Ano
Marek SitarčíkSíťovkyM19Ano
Miroslav SitarčíkSíťovkyM49Ano
Miroslav MalýGHOST TeamM49Ano
Jiří HylskýTřebeniceM39Ano
Zdeněk ŠlapákTeam bike PerštejnM59Ano
Martin VyhnánekUhlířské JanoviceM29Ano
Josef VašataM39Ano
Antonín KudiM39Ano
Pavel RyjantBřeznoM39Ano
Roman StrnadGalaxy Cyklošvec StevensM29Ano
Miroslav MaternaM59Ano
Miroslav MaternaM59Ne
Miroslav MaternaM59Ne
Jan SvítekÚvalyM49Ano
Zdeněk SobotaJičínM60+Ano
Filip MusalEleven Head CST CykloliveM29Ano
Martin KobulnickýM49Ano
Karel KomárekKladnoM49Ano
Erik BernadičProvodínM60+Ano
Pavel SoukupM60+Ano
Vladimír StránskýU konce s dechemM60+Ano
Roman ŠirokýReality ŠirokýM60+Ano
Vlaďka BikarováML Tuning - CykloTrener.comZ39Ano
Tomáš KubátML Tuning - CykloTrener.comM49Ano
Michal UherLékárna ZásmukyM60+Ano
Pavel Vrtiškacafé CALABRONEM49Ano
Pavel VršeckýHK StáříM59Ano
Vladimír ŠubrtDřeváciM49Ano
Jaroslav DörnerHaven teamM29Ano
Jakub Vojáček8TTeamM39Ano
Martin Vojáček8TTeamM29Ano
Miroslav Košátko8TteamM29Ano
Michal ŠvestkaSPORŤÁCI MTBM49Ano
Pavel RetychVarnsdorfM39Ano
Josef KresslM49Ano
Ondrej StefanVarnsdorfM29Ano
Lukáš SoučekM29Ano
Patrik PořádekDěčínM39Ano
Karolína SedláčkováMC Český rájZ29Ano
Martin KrajicekSokol VeltezM49Ne
Martin ŠafránM39Ano
Robert SukdolákKoloshop teamM59Ano
Pavel PilousM49Ano
Jan Wolfxeelo cyclingM39Ne
jan nálezekM49Ano
Alžběta VrabcováZ40+Ano
Jaroslav SvatýABC doksyM39Ano
Martin PavlikM49Ne
Jakub HoráčekM19Ano
Vítek HoráčekM49Ano
Honza CvejnHasičiM59Ano
Matěj RotheUNLIMITED KM TRADING CZM29Ano
Zdeněk NeuwirthXCampaign TeamM59Ano
Ladislav PetrovičMalečovM59Ano
Pavel ŠťovíčekAtš JičínM59Ano
Miloslav KudrnáčLokomotiva NymburkM60+Ano
Martin JarošABC DoksyM29Ano
Tomáš HynčíkGreyhound Racing TeamM29Ne
Jakub PluhařBrništěM39Ano
Štěpán PospíšilM19Ano
Jan MikulkaM49Ano
David StanekUneticky pivovarM49Ano
Jiří HorkýCK 1967 Česká KameniceM59Ano
Michal GubamgstavM49Ano
Šilhán LukášKV FINAL Ralsko NÁSTROJÁRNAM39Ano
Martin BačovskýMělníkM49Ano
Václav WildASC sport teamM39Ano
Petr KuběnaKV Final RalskoM59Ano
Petr PinhartKola kola TepliceM39Ne
Karel ZástavaAisin PísekM59Ano
Zuzana KadlečkováMácháč bike teamZ29Ano
Petr KadlečekMácháč bike teamM59Ano
František FidrantČeská LípaM19Ano
Vaclav MarounekRi okna VarnsdorfM59Ne
Josef HolubkaTJ VroutekM60+Ano
Jiří HamříkKV Final s.r.o.M49Ano
Jaroslav WollmannKV Final s.r.o.M49Ano
Michal MatějíčekKV Final s.r.o.M39Ano
Roman HorkýCK 1967 Česká KameniceM49Ano
Filip ObdržálekClaim system sport teamM49Ano
Radek BeranJablonec nad NisouM49Ano
Jiří HonzátkoBike VysokáM59Ano
David ŠollarLiberecM59Ano
Jaroslav JurčaBike VysokáM49Ano
Radek KučeraKSM HRÁDEKM59Ano
Luděk ŠaníkKC Pivovar KonradM60+Ano
František KoutekTepliceM60+Ano
Roman BugarTepliceM59Ano
Michal SchwetzM39Ano
Martin KřenaM39Ano
Tomáš DiartČeská LípaM49Ano
Petr VyčichloLíbezniceM49Ano
Vladimír NevoleM29Ano
Jan CaletkaAndělská HoraM39Ano
Mathias FunkeDIE FAHRRAD-KETTEM49Ano
Martin HoffmanHorní BrannáM39Ano
Miloš ProcházkaCC VarnsdorfM59Ano
Libor TérHronovM59Ano
Filip FoitEleven head CST cyklolive teamM39Ano
Lukáš VáclavíkMTB Spartak VrchlabíM29Ano
pavel otahalM49Ne
Otomar SlavíkM60+Ano
Vratislav MítŠpinavy zádaM39Ano
ivan gogaspinavy zadaM60+Ano
Jan ChalupníkHonza z CerekviceM59Ne
Richard ZDENĚKKBELY CYCLING TEAMM59Ne
Marek SolnickýM49Ano
Tomáš TrendaM39Ano
Josef VáclavíkŠKODA Auto teamM60+Ano
Jakub HomaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEM39Ano
Jaromir SimaneM39Ano
Jiří Marekkc kutná horaM19Ano
David Marekagro kolínM49Ano
Luděk JamborCK LovosiceM59Ano
Jan EclerUNLIMITED KM TRADING CZM39Ano
Jiří HavranOCK OsíkM49Ano
Petr PéčČeská LípaM49Ano
Richard ZdeněkKbely cycling teamM59Ano
Jan AbrtEleven Head CST CykloliveM49Ano
Tomáš KakrdaM59Ano
Mario DolecekClub CofeteM59Ne
Klára Franc VavříkováŠemberské stezkyZ40+Ano
Milan DrábikDRAKUNM59Ano
BOHDANA MACÍKOVÁDRAKUNZ40+Ano
Vladimir PatsegonM29Ano
Miloš GyečukDynaman teamM49Ano
Rudolf MuláčekDynaman teamM39Ano
martin JiroutM49Ano
martin JiroutM49Ne
Jiří NeumannBike MšenoM49Ano
Jakub ŠtěpánM29Ano
Lukáš ŽižkaM29Ano
Marta ŠauerováŠnekendorf MTXZ40+Ano
Tereza MichovováŠnekendorf MTXZ29Ano
Josef ZajíčekŠnekendorf MRXM39Ano
Jan MenclMagMenSys CLM59Ne
Jan KrajicekMimoňM39Ano
Jan SliackýBlůďa týmM49Ano
Leo StreubelUCCM60+Ano
Petr kasparekM49Ano
Ladislav EliášM39Ano
Ladislav HaluškaKlacek pro Aleše :-)M49Ano
Miroslav HájekIveco Truck CentrumM39Ano
Josef BártaDobroviceM39Ano
Aleš JungvirtTepliceM49Ano
Martina ŘádováK + K ski schoolZ29Ano
Jaroslav ZímaLoučeňM39Ne
Vít NovákNotixM29Ano
Josef BekaInstatop KosmonosyM60+Ano
Jan BlažekLoosers bikersM59Ano
Vaclav PundaMTB ModřanyM60+Ano
Anna KunováKopretinové KunyZ39Ano
Ladislav KunaKopretinové KunyM39Ano
Lenka ŠťastnáZ39Ano
Martin TicM39Ano
Michaela ŠípkováWintersportHK-Silvini.czZ39Ano
Michal ŠípekWintersportHK-Silvini.czM39Ano
Michal NevařilJitravaM39Ano
Libor BechtinM49Ano
Linda LamberkováŠÁNZ29Ano
Marek SiročákKbely Cycling TeamM59Ano
Jakub PašavaŠÁNM29Ano
Anna ČechmánkováŠÁNZ29Ano
Adam RusýKrálův DvůrM49Ano
Tomáš OčenášekÚstí nad LabemM49Ano
Antonín VelebilNEXT AutoskloM49Ano
Robert BubákM59Ano
Albert BavorDoksyM19Ne
Jiří BavorDoksyM59Ano
Jaroslav ŠormKolo ŠÍR Lázně BělohradM59Ano
Miloš GyečukDynaman teamM49Ne
Miloš GyečukDynaman teamM49Ne
Aleš HulínM29Ano
Petr SusíkNIDOM39Ano
Zdeněk HanzlíkStudenečáci, cykloparta z Krkonoš, z.s.M39Ano
Tomas JachekPraha 8M49Ano
Jan KrátkýTrutnovM49Ano
Josef VíchaM49Ano
Michal FrantálMimoňM39Ano
Ladislav HoffmanTepliceM60+Ano
Petr SlavíčekSporticusM49Ano
David KačírekM49Ne
Slavomir JežekŠnekendorf MRXM49Ano
Petr JanákLažany 73 (ores Liberec)M59Ano
Vojtěch HoudaK.C. VpředM19Ano
Pavel HoudaK.C. VpředM60+Ano
David SklenářFORWARDM29Ano
Dagmar TučkováZ39Ano
Vldimír VodochodskýMTB HELLFISH MOSTM59Ano
Pavel KnedlíkÚstí nad LabemM59Ano
Radek OplStráž pod RalskemM49Ano
Petr ŠourekKIA JIČÍNM49Ano
Ondřej CmuntELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEM19Ano
Michal BeránekJe-Be-Ti , AussigM59Ano
Karel PokornýBianchi TepliceM49Ano
Pavel JiřenaML-Tuning -cyklotrener.comM59Ne
Miroslav JanoušekML - TuningM59Ano
Robin PříhodaMimoňM29Ano
Jan NovákLokomotiva NymburkM49Ano
Oto ValentaASC sport teamM49Ano
Aleš KubátMimoňM49Ano
Milan KutrTepliceM49Ano
Luboš BeyrKoloshop team TepliceM60+Ano
Tomáš TichýJe-Be-Ti, AussigM59Ano
Miroslav PribylM39Ano
Miroslav HauptM49Ne
Tomáš KašákM29Ano
Michal IppoldtBikesport Ústí nad LabemM49Ano
Zdeňka IppoldtováBikesport Ústí nad LabemZ40+Ano
Ronnie ZborkaM49Ano
Jan SorokaM49Ne
Petr RinnMusher club Český rájM59Ano
Jiří MuzikantKosmonosy - VeteránM60+Ne
Tomáš KotrbatýŠA koo teamM49Ano
Miroslav FolprechtKosmonosy -VeteránM60+Ano
Pavel RutterleM49Ano
Kateřina SelleováČeská LípaZ39Ano
Jan KuběnaM49Ano
Robert KuchciakIZERY BogatyniaM59Ano
Lukáš KuběnaZákupyM49Ano
Jan ValapkaXCampaign TeamM39Ne
Roman KačerovskýXCampaign TeamM49Ano
Petr HozákKulturaDoksy.czM39Ano
Radka SobotováJičínZ39Ano
Lukáš MuchaPrahaM39Ano
Michal VinšBrništěM49Ne
Barbora ValapkováXCampaign TeamZ39Ano
Linda BodlákováRumburkZ39Ano
Václav BrýdaValtířovM49Ano
Lukáš PíšaTrutnovM39Ano
Jan KrátkýTrutnovM49Ne
Pavel HolubCyklotoulači - LounyM39Ano
Jan DuzikM39Ano
Jiří SedláčekOstrovM60+Ano