Startovní listina pro Hamrman Sprint závodu Hamrman Tour 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Radek KesnerKonároviceM4Ne
Natálie KesnerováZ1Ne
Jan PokornyAtletika StodůlkyM2Ne
Vojtech RusoM2Ne
Petra PýchováBetriZ3Ano
Tomáš PetrStepp Praha vodní póloM3Ano
Dita PunčochářováJoskatel tri teamZ3Ano
Martin VardanBENM2Ano
Karolína SkalkováROCKTECHNIK TRIATLONZ2Ano
Karolína MakovskaCZECHMAN teamZ2Ne
Sáva MacourkováEtriatlon TeamZ3Ano
Petr KeclíkCZECHMAN TeamM2Ano
Jakub MacháčekKuchyně MacháčekM4Ano
Matěj ValtrSportby.czM3Ano
Tereza ŽilkováHradec KrálovéZ2Ano
Tomáš StrnadTEAM CYKLOTRENER VARNSDORFM1Ne
Ota KuntPKLbcM1Ano
Pavel KočíbKrušnoman TT LitvínovM3Ano
Tereza RožánkováKILPI KOME KLUBZ3Ano
Petra SatavovaZ3Ano
Petr NádheraHradec KrálovéM4Ano
Václav SeifertSpk slavia LiberecM3Ano
Marketa StaraZ3Ano
Michael ŽolcerKalda teamM2Ano
Robert OpletalSimplyGIGAM4Ano
Václav NovotnýSki team VysočinaM3Ano
Pavlina ŠimkovaPinkPowerZ3Ano
Anna PokornáPrahaZ1Ano
Richard PokornýPrahaM2Ano
Jana OpletalovaSimplyGIGAZ4Ano
Tomáš BrokešZebro TeamM1Ano
Ondřej BrokešZebro TeamM1Ano
Marek HosnedlCafé RacersM2Ano
Romana VackováZ2Ano
Jaroslav PelcKrušnohorský výšvihM3Ano
Michal PřikrylM3Ne
Martin LevyKOAM2Ano
Tereza FaltýnkováZ2Ano
David TrčkaBetriM2Ano
Milan VopičkaCukříci z BrdM4Ano
Alena NekulováBETRIZ3Ano
Vladimír MarčíkCSG TRI TEAMM1Ano
Jana Hubatova-VackovaPraha 10Z2Ano
Martin TuzarJL 3 boysM3Ne
Jan TrčkaAlbeř 92M4Ano
Martin BadinkaBlackSwans TriClub PiestanyM2Ne
Oto OttenschlägerKrušnoman TT LitvínovM1Ano
Jiří RysTJ Sokol Podlázky DaloviceM2Ano
Ben ElsnerM5Ano
Matěj SoukupJAMS TeamM2Ano
Marek ŠtěpánekLiberecM2Ano
Josef NedorostKostelec nad LabemM2Ano
Eva TrauškeováBetriZ2Ano
Alena MazzoliniBK ChýněZ2Ano
Jaroslav KraumanTriatlon Česká LípaM3Ano
Michaela ŠindelářováMnichoviceZ1Ano
Tereza MoravcovaZ2Ano
Kateřina KrejčíZ3Ano
Martin BarnaM3Ano
Kamila JohnováHradec KrálovéZ2Ano
Pavel ChrpaPavlišta, Tyrpekl,VávrováM3Ano
Lucie ŠvecováZ3Ne
Daniela KamarádováBeTriZ4Ano
Tomáš HasilíkLounyM3Ano
Lucie SuchomelováMika TrainingZ1Ano
Štěpán KroupaCafé RacersM3Ano
Zuzana MojdlováRocktechnik TriatlonZ3Ano
Zuzana ZámečníkováZZZ3Ano
Adéla ŠtiťákováŽibřidiceZ3Ano
Pavlína FricováHolky na kole & KolovnaZ1Ne
Michaela KubováBakov nad JizerouZ3Ano
Jan Sušický2BWINNERM2Ne
richard preislerbike7M4Ano
Petr FrancTriatlon Mladá BoleslavM3Ano
Michal ČičalaLokomotiva LieskoveM2Ano
Nicole HeidrichOberseifersdorf / GermanyZ4Ano
Pavel JůzekMníšek pod BrdyM3Ano
Pavel KalinaTřemošniceM2Ano
Michal PesadikCSG TRI TEAMM3Ano
Jaromír PokornýM2Ano
Anna MichalcováHTWZ2Ano
Anna KrčmářováŽulováZ1Ano
Vaclav ChadimCSG tri Team 🏊🏽🚴‍♂️🏃🏿‍♂️🤙M3Ano
Michal PreislerJablonecké MattonkyM4Ano
Karolína DudováLiberecZ2Ano
Roman MullerA-TeamM3Ano
Jan HazuchaBrnoM2Ne
Michal BirčiakDopesace CrewM2Ano
Olga KošťálováHořiceZ3Ano