Startovní listina pro 1/2 Maraton závodu City Cross Run & Walk 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Irina BeljanevaMužiAno
Ema PradováAC Slovan LiberecMužiAno
Martina HolanováTTC PostřelnáŽenyAno
Jakub NajmanMužiAno
Honza VaněkTTC PostřelnáMužiAno
Jan TauchnamMužiAno
Stáňa ŠťastkováNový BorŽenyAno
František KalinaDoběhnout a přežítMužiAno
Pavel HralaMužiAno
Martin NovákCykloliveMužiAno
Tomáš DiartMužiAno
Pavel KneiflNový BorMužiAno
Roman Mazůrek4MastersMužiAno
Michala MališováStráž pod RalskemŽenyNe
Pavel PonikelskýOldřichovMužiAno
Jana BurianovaNový BorŽenyAno
Markéta LhotováNový BorŽenyAno
Michal PavlíčekMetrostavMužiAno
Petr VáclavíkMetrostavMužiAno
Jaroslav HriadelMužiAno
Nikola NěmčíkováČeská LípaŽenyAno
Pavel SouhradaKonverzační výběh na KlíčMužiAno
Josef PešlMužiAno
Petr HosnédlSPCHSMužiAno
Petr HromádkaHonzik,Misa,Rozarka a AnnieMužiAno
Pavla SkalníkováKřenekŽenyAno
Karel SkalníkKřenekMužiAno
Jindriska VytiskovaŽenyAno
Linda KlimentováNový BorŽenyAno
Milan KrejciTri Club Česká LípaMužiAno
Suchá VáclavaŽenyAno
David HlinčíkLososi na roštuMužiAno
Michal Ludvík3L studioMužiAno
Martin HázaCL Pivosi Česká LípaMužiAno
Sandra JankotováNedvězíŽenyAno
Zuzana FenďováTJ Harant PeckaŽenyAno
Jan MoravíkČeská LípaMužiAno
Jan MoravíkČeská LípaMužiAno
Kamil KrejnýAktivit s.r.o Nový BorMužiAno
Daniel ŠtréblAdient Česká LípaMužiAno
Ondřej ChourAC Česká LípaMužiAno
Bohuslav JirounekFrýdlantMužiAno
Roman JankotČMKMužiAno
Roman JankotČMKMužiAno
Dita VoštováVošťáciŽenyAno
Matěj RekLasviceMužiAno
Jan VaníčekCyklo-spinnMužiAno
Jan VoštaVoštaciMužiAno
Jiří HendrychMika TrainingMužiAno
Petra HurtováR 16 DexterŽenyAno
Jaroslav PolStraškovMužiAno
Jan ŘehákMužiAno
Pavel VjaterJiřík MartinovskýMužiAno
VOJTĚCH MATĚJÍČEKMužiNe
Dušan RačákČeská LípaMužiAno
Jan VaníčekSTG - Česká LípaMužiNe
Iveta VálováiQLandia LiberecŽenyAno
Dagmar NovákováŽenyAno
Jiří BorčŽizníkovMužiNe
Dagmar ŠinerováŽenyAno
Adéla ŠinerováŽenyAno
Robert FedorčákMužiAno
Petr HynekMužiAno
radek heidrichAdientMužiAno
Roman ŠtěpánekMužiAno
Roman ŠtěpánekMužiNe
Vasil DogaruČeská LípaMužiAno
Adéla ŠinerováŽenyNe
Michal KrejčíSosnováMužiAno
Matyáš HalasníkSosnováMužiAno
Michal BošekLiberecMužiAno
Zdeněk Plevawww.ususeny.czMužiAno
Eva MálkováŽenyAno
Martin LetákMužiAno
Eliška FörsterováOstrovŽenyAno
Lubomír ŘeháčeikOFS Česká LípaMužiAno
Marek PavelkaBeneš a LátMužiAno
Nikola HoudkovaHolanyŽenyAno
Jan KamarádMužiAno
Mirko BaumannTriatlon ViskaMužiNe
Martin VeselýMužiAno
David MastnýMastňáciMužiAno
Tomáš KučeraDoběhnout a PřežítMužiAno
Jiří ŠkaloudMužiAno
Daniel ŠtréblČeská LípaMužiNe
Jakub MuchaNový BorMužiAno
Jirka HrubešRumburkMužiAno
Ondřej DundáčekTriathlon Team ChrudimMužiAno
Ladislav JartymykČeská LípaMužiAno
Terezie PokornáČeská LípaŽenyAno
Daniel Piceksokol VlkavaMužiNe
Jan KašparKK NovoborciMužiAno
Jíří RadoňskýČeská LípaMužiAno
Jiří VeselýJestřebíMužiAno
Dominika SkubováiQLANDIA LiberecŽenyAno
Jiří VojtěchiQLANDIA LiberecMužiAno
Vítězslav KříhaMužiAno
Jan MenclMagMenSys CLMužiNe
Jan VenhudaKouniceMužiAno
Lukáš VenhudaMužiAno
Kateřina KapletŽenyAno
Martin KalusZahrádky u České LípyMužiAno
Jan MusilBK Pekelní bezci cyklo-spinn SosnovaMužiAno
David ChovanecNový BorMužiAno
Veronika FülováLiberecŽenyAno
Šárka GuziŽenyAno
Rostislav LošotŠkoda AutoMužiAno
Tomáš SpurnýČeská LípaMužiAno
Josef ProkůpekČeská LípaMužiAno
Miloslav MastnýMastňáciMužiAno
David OdnohaPřátelé PolánkyMužiAno
Zdeněk HůlaČeska LípaMužiAno
Martin SokolFehrer Česká LípaMužiAno
Martin KonvalinkaKravaře v ČecháchMužiAno
Petra JavorkováŽenyAno