Startovní listina pro 7 km závodu City Cross Run & Walk 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Miloslav PetrášekMužiAno
Radek ProcházkaDunex AutoMužiAno
Jakub ŘíhaDunex AutoMužiAno
Matěj KačmerDUNEX AutoMužiAno
Pavel NešickýDUNEX autoMužiAno
Laura MotlováŽenyAno
Michal KozuchOkrouhláMužiAno
Jaroslav TurnhofrMěsto Česká LípaMužiAno
Dana VíchováŽenyAno
Jana JarošováKSM HrádekŽenyAno
Daniel VzigányViper Club Česká LípaMužiAno
Milada KyselovkáZŠ a MŠ Klíč CLŽenyAno
Silvie HiermanováZŠ a MŠ Klíč CLŽenyAno
Jiří TyllMužiAno
Lukáš JanoušekovecMužiAno
Veronika KlapkováŽenyAno
Adéla VaňkováŽenyAno
Viktor VaněkMužiAno
Martin ČepičkaMužiAno
Tomáš SvobodaJiřík MartinovksýMužiAno
David BauerJiřík MartinovskýMužiAno
Karel HrubýHasičiMužiAno
Barbora VlčkováŽenyAno
Petra VlčkováŽenyAno
Vladimír DědekSuper HeroesMužiAno
Markéta ČervínkováSwahil Beer TeamŽenyAno
Marek ČermákMužiAno
Tomáš WehleAdient CLMužiAno
Ivana DiartováDiartoviMužiAno
Eliška KrejčováAC ZákupyŽenyAno
Filip VeselýAC ZákupyMužiAno
Nela RaselováSlovan LiberecŽenyAno
Michala MališováStráž pod RalskemŽenyAno
Helena StebelskáŽenyAno
Petro TrahnyukTipItMužiNe
Marek RatajČeská LipaMužiAno
Tomáš HájekMetrostavMužiAno
Vít SeidlMetrostavMužiAno
Veronika BeránkováMetrostavŽenyAno
Jan SyrůčekMetrostavMužiAno
Miroslav MužíkMetrostavMužiAno
Lenka DrobnáProstě b잎enyAno
Eva VelováProstě b잎enyAno
Michal SvatoňČeská LípaMužiAno
Jakub TokarModusMužiAno
Jarmila NovákováNový BorŽenyAno
Jakub FúzikVarnsdorfMužiAno
Igor RichterČeská LípaMužiAno
Simona ZimováŽenyAno
Lada ČubiňákováŽenyAno
Zdeněk PetrákFBC Česká LípaMužiAno
Pavel ŠvarcStará LadaMužiAno
Kateřina KolářováGeny z Keni Ústí nad LabemŽenyAno
Tadeáš SkalníkSK Labský KostelecMužiAno
Petr MečířRonan 4everMužiAno
Věra EndlerováSPOLU ČESKÁ LÍPAŽenyAno
Miloslav VáclavSPOLU ČESKÁ LÍPAMužiAno
Petr ProcházkaFbc Česká LípaMužiAno
Vlasta MěšťákováŽenyAno
Monika ŽákováŽenyAno
Tereza ŽákováŽenyAno
Pavlína PonocnáŽenyAno
Petr KaplanČeská LípaMužiAno
Jaroslav ZimaMužiAno
Martin HázaCl Pivosi Česká LípaMužiAno
Leona ČernáValdekŽenyAno
Petr ČernýAthlético ValdekMužiAno
Martin SvobodaMužiAno
Tereza ŠimákováŽenyAno
Jaroslav HorákPrahaMužiAno
Ladislav DvořákPrahaMužiAno
Malvína HorákováPrahaŽenyAno
Veronika ŠubertováOkrouhláŽenyAno
Štěpán VlasákFreezy Run ClubMužiAno
Jens DrescherMužiAno
Petr PaulůHorní BrannáMužiAno
Alena ŠímováMladá BoleslavŽenyAno
Nikola VorlíkováŽenyAno
Petra KoutenkováŽenyAno
Aleš KoutenkaMužiAno
Josef HalgašFehrer Česká LípaMužiAno
Alena DudkováChotoviceŽenyAno
Jana DudkováChotoviceŽenyAno
Hana MartinkováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Hana HorčičkováŽenyAno
Jakub LustykEuroškola Česká LípaMužiAno
Adéla NečesanáČeská LípaŽenyAno
Dominik MatoušekEuroškola Česká LípaMužiAno
Lucie ŠipováOkřešiceŽenyAno
Lukáš PevnýMužiAno
Kateřina StrnadováČeská LípaŽenyAno
Jan UjkaMužiAno
Alexandr NeugebauerČeská LípaMužiAno
Irena MoravíkováČeská LípaŽenyAno
Květa RazákováProstě b잎enyAno
Ilona PinekerováČeská LípaŽenyAno
Jitka JavorskáŠBVŽenyAno
Eva MajčiníkováŠBVŽenyAno
Václav HladíkAC Česká LípaMužiAno
Martina BartákováKV KlíčŽenyAno
Libor KrálCyklo spinnMužiAno
Jan KarkoHudy TeamMužiAno
Laura MatulováAC Česká LípaŽenyAno
Petra JankotováČMKŽenyAno
Štefan HriadelJágr teamMužiAno
Soňa NovákováČeská LípaŽenyNe
Vladimír KolářAC Slovan LiberecMužiAno
Helena KrsováDubáŽenyAno
Jakub MarvanSK Spartak ŽandovMužiAno
Václav TrégrSK Spartak ŽandovMužiAno
Jana LangováŽenyAno
Zuzana MacurováNightRun TeamŽenyAno
Tereza HrochováČeská LípaŽenyAno
Štěpán KňákalČeská LípaMužiAno
Kalus KarelHolanyMužiAno
Michaela HřebíkováČeská LípaŽenyAno
Milan HavránekČeská LípaMužiAno
Jiří HurtíkRodinná čtyřkaMužiAno
Aleš DubMužiNe
Zdeněk SamešMužiAno
Patrik StupkaCyklo-spinnMužiAno
Václav HendrychStružniceMužiAno
Tomáš HendrychTriatlon Česká LípaMužiAno
Kateřina AlabedŽenyAno
Jiří TrdlaČeská LípaMužiAno
Dominik NajmanMužiAno
Libor VágnerMužiAno
Lucie JanouškováŽenyAno
Aneta ŠkaloudováČeská LípaŽenyAno
David SvobodaMužiAno
Zdeněk VondráčekKunratice u CvikovaMužiAno
Eliška VackováKunratice u CvikovaŽenyAno
Martina PatkováRynolticeŽenyAno
Petr ŠkaloudČeská LípaMužiAno
David HamanKunratice u CvikovaMužiAno
Zdenka HamanováKunratice u CvikovaŽenyAno
Helena OppolzerŽenyAno
Helena OppolzerŽenyNe
Marcela KoženáPekelni běžci Cyklo-spinn SosnovaŽenyAno
Lenka PolŽenyAno
Filip DrchotaHasiči Česká LípaMužiAno
Pavel KošťálZlosyňMužiAno
Jan SvobodaLiberecMužiAno
Ivana MatějičkováJiřík MartinovskýŽenyAno
Simona KučerováModusŽenyAno
Jan MusilPekelní běžci cyklospinn SosnováMužiAno
Petra TicháJiřík MartinovskýŽenyAno
Michaela PatkováRynoltické běhnyŽenyAno
Marek PETRMužiAno
Radek StudenýTriatlon Česká LípaMužiNe
Markéta MarvanováŽenyAno
Věra SlukováŠneci v běhuŽenyAno
Andrea PolívkováŽenyAno
Jiří MatičkaMužiAno
Martina VotýpkováOkrouhláŽenyAno
Josef AdamecMimoňMužiAno
Roman MálekGeodézie MálekMužiAno
Jan ČervaBoseňMužiAno
Milena AdamcováSněhový obláčekŽenyAno
Matěj NeprašLiberecMužiAno
Šarlota KrumlováČeská LípaŽenyAno
Jan VaníčekSTG - Česká LípaMužiNe
Michal SvobodaČeská LípaMužiAno
Karel KlausTTS microcellMužiAno
Patrik NovákMužiAno
Irena SamkováŽenyAno
Milan AdamecTri club Česká LípaMužiNe
Petra KošatkováAdientŽenyAno
Radka PatkováŽenyAno
Romana PazourkováŽenyAno
Veronika VinduškováŽenyAno
Kamil ImrichAdientMužiAno
SYLVA ŠÁMALOVÁĆeská LípaŽenyAno
Radek TomekAdientMužiAno
Zdeněk MatějíčekAdient & Jiřík MartinovskýMužiAno
Mikhail BriukhnovAdientMužiAno
Martina SokolíkováŽandovŽenyAno
Miloslav VáclavSeppmalMužiNe
Karel MacourekMužiAno
Kamila KrupkováPrahaŽenyAno
Zdeněk ZajícMužiAno
Jitka ZajícováŽenyAno
Zuzana CvačkováÚněticeŽenyAno
Kateřina MervínskáFreezy Run ClubŽenyAno
Silvie CiperováŽenyAno
Štěpán KašparMužiAno
Libor ŠmejdaMužiAno
Jitka LetákováŽenyAno
Jiří BrázdaHasiči Česká LípaMužiAno
Jan KolstrunkHasiči Česká LípaMužiAno
Kateřina EngováŽenyAno
Martin PonocnýCL Pivosi Česká LípaMužiAno
Vojtěch KafkaRhinoweldMužiAno
Jan KafkaRhinoweldMužiAno
Romana VencovskáKozlyŽenyAno
Ilona TollarováS-RAD-NATOŽenyAno
Petr JílekMužiAno
Lucie ParezováŽenyAno
Jana HorákováStáj LoučkyŽenyAno
Martin Kadleček{*22*} Maca.CZMužiAno
Gabriela FuksováŽenyAno
Renata SuchopárkováČeská LípaŽenyAno
Miroslav JánskýŠneci v běhuMužiAno
Hana MudrovhováŠneci v běhuŽenyAno
Pavel KopeckýŠneci v běhuMužiNe
Vladislava WallachováŠneci v běhuŽenyAno
Anna HrubáŠneci v běhuŽenyAno
Jiří NovákVarnsdorfMužiAno
Darina NovákováVarnsdorfŽenyAno
David LoudaMužiAno
Tomáš MaryškaVarnsdorfMužiAno
Lukáš GaľaMužiAno
Jiřina MoravcováNovinský cyklopuchejřŽenyAno
Viktorie SuchardováMattoni FreeRun DěčínŽenyAno
Kateřina NovákováMattoni FreeRun DěčínŽenyAno
Robert AugustaTvKMužiAno
Jan JencovskyMužiAno
Monika TaibrováSlovan LiberecŽenyNe
Petr ValentaLiberecMužiAno
Jaroslava MartínkováŽenyAno
Miroslav ZahradníkKvítkovMužiAno
Petr VolenecMužiAno
Pavla StaráČeská lípaŽenyAno
Milan HakenLiberecMužiAno
Jan SchneiderRoudnice nad LabemMužiNe
Jana HakenováMATTONI FREERUN LiberecŽenyAno
Tomáš DalíkVodní sportyMužiAno
Silvie CiperováStráž pod RalskemŽenyNe
Michal ProkopČeská LípaMužiAno