Startovní listina pro 3 km závodu City Cross Run & Walk 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Josef PolákCCS Č.LípaMužiAno
Alena PolákováSSC Česká LípaŽenyAno
Josef PolákSSC Č.LípaMužiAno
David ŠtefkoStřední škola klíčMužiAno
Květa PavlíčkováŽenyAno
Filip HadrovskýStřední škola klíčMužiAno
Adam ČernýStřední škola klíčMužiAno
Adam LamekStřední škola klíčMužiAno
Karolína RakováŽenyAno
Simona KnotováŽenyAno
Michaela ŠediváŠediváci CLMužiAno
Václav ŠedivýŠediváci CLMužiAno
Igor RichjterMužiAno
Ilja RichterMužiAno
Martin BrožMužiAno
Denis ŠkirdaFK Arsenal ČLMužiAno
Petr ŠimkaMužiAno
Eva ŠefčíkováŽenyAno
Marie GabrielováŽenyAno
Tad DědekSuper HeroesMužiAno
Petr VotrubaMužiAno
Dorota VotrubováŽenyAno
Hans-GERT KrudewigZŠ KlíčMužiAno
Jan KrudewigZŠ KlíčMužiAno
Melichar BuňátZŠ KlíčMužiAno
Kristína ChovancováŽenyAno
Oliver LitresitsMužiAno
Kateřina VítkovaFreezy Run ClubŽenyAno
Nela RitschelováModusŽenyAno
Martin TučekModusMužiAno
Daniel KupidlovskýStodůlkyMužiNe
Matěj KubinecMužiAno
Zdeněk PilnýModusMužiAno
Karolína DolejšíModusŽenyAno
Lucie DolejšíModusŽenyAno
Milan DolejšíModusMužiAno
Radek KuchaříkModusMužiAno
Miroslav ČernýMužiAno
Monika ČernáŽenyAno
Kristýna ČernáTRI CLUB Česká LípaŽenyAno
Berger RafaelFK Arsenal Česká LípaMužiAno
Barbora DomastováPartyzánkyŽenyAno
Lucie DomastováPartyzánkyŽenyAno
Václav KrsFK Arsenal Česká LípaMužiAno
Šimon KaplanČeská LípaMužiAno
Nicola ProkýškováŽenyAno
Dominika VajdováŽenyAno
Štěpán SedlákUNOBMužiAno
Dominik KovaříkMužiAno
Lucie KřenčilováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Adéla MarbachováŽenyAno
Marek NezdaraEuroškola Česká LípaMužiAno
Matěj KrchovEuroškola Česká LípaMužiAno
Petra JindrováEuroškola Česká LípaŽenyAno
Jana DlouháEuroškola Česká LípaŽenyAno
Matěj BarákEuroškola Česká LípaMužiAno
Iurii PanteleevEuroškola Česká LípaMužiAno
Lucie HurtíkováRodinná čtyřkaŽenyAno
Martin ŠrámekEuroškola Česká LípaMužiAno
Monika HolanováČeská LípaŽenyAno
Věra DoubkováŽenyAno
Pavlína PilařováČeská LípaŽenyAno
Jana ČernáŽenyAno
Anita ŠimůnkováŽenyAno
Šimon RobinsMužiNe
Marcel ZelenkaChomutovMužiAno
Eliška OrtováRytmic Česká LípaŽenyAno
Alena NěmečkováRytmic Česká LípaŽenyAno
Tereza PonocnáRytmic Česká LípaŽenyAno
Lada ChadrabováRytmic Česká LípaŽenyAno
Romana BlizníkováRytmic Česká LípaŽenyAno
Anežka ŘehákováŽenyAno
Marek KučeraMužiAno
Stanislav KučeraMužiAno
Klára ChňapkováModusŽenyAno
Amálie KafkováRhinoweldŽenyAno
Tereza HavrdováŽenyAno
Ondřej VokounMužiAno
David RichterJílovéMužiNe
Veronika NunhartováJílovéŽenyNe
Ondřej LitresitsnaZávody.czMužiAno
Filip TarnaiČelipasMužiNe