Startovní listina pro JEDNOTLIVCI závodu Hostěnický triatlon 2022 - 20. ročník

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Petr VeselýGlassman TT TepliceM39Ne
Štěpánka BisováELEVEN Head CST CykloliveŽ35Ano
Michaela ŠindelářováRoudnice nad LabemŽ35+Ne
Rudolf CoganBrozanyM59Ano
Miloš RosaNové KopistyM49Ano
Marek HrebinkaBTT LibochoviceM49Ano
Martin JanůSport team BrozanyM49Ano
Stanislav HamzaBrozany nad OhříM49Ano
Ondřej HomolkaSC Radotín PrahaM49Ano
Martin AlteraTJ Sparta DolyM59Ano
Jan VaněkTTC PostřelnáM39Ano
Pavel HruškaPrahaM49Ano
Jindřiška MartínkováKerteamŽ35+Ano
Vít KučeraPrahaM39Ano
Lucie BedrníkováRoad2KonaŽ35Ne
Alice ŽeberováSalming Praha PankrácŽ35Ano
Lukáš HořejšíSahara VědomiceM39Ano
Petr ČuchalMMB TřebeniceM49Ano
Jan BurešCK Slavoj TerezínM49Ano
Tereza RožánkováKILPI KOME KLUBŽ35+Ano
Karel PragerTJ Sokol SojoviceM29Ano
Jaroslav VaníčekSport team BrozanyM49Ano
Pavel JůzekMníšek pod BrdyM49Ano
Pavel ProcházkaSport team BrozanyM39Ano
František StaněkLe Tour de Cul Horní JiřetínM49Ano
Ondřej PodběhlýKadaň/KamýkM49Ano
Anna SteinerováCoffee RacerŽ35+Ano
Jan KrejčíkCoffee RacerM49Ano
Pavel KuberaPivní strejc TerezínM39Ano
Štěpán MatulaSK TřebichoviceM59Ano
Petr MinaříkRokycanyM49Ano
Pavel TvrdíkTT BanksiaM59Ano
Rudolf SůraÚstí nad LabemM49Ano
Kateřina JežkováSport team BrozanyŽ35+Ano
Eva ZloskáKlub plavců mělnickýchŽ35+Ano
Petr ZloskýMělníkM49Ano
Ondřej ZloskýHostínM49Ano
Jan PrůchaBTT LibochoviceM49Ano
Martin ZemanPraha 5M29Ano
Tomáš KrejčíSport team BrozanyM39Ano
Jan RambaRMBVM39Ano
Jiří RambaOOB KotlářkaM39Ano
Petra HendrychováLitoměřiceŽ35+Ano
Jiří JelínekBudyně nad OhříM39Ano
Jan PospíchalSport team BrozanyM39Ano
Radim ŠtefanRun the WorldM49Ano
Michal PtáčekSport team BrozanyM49Ano
Tomáš PekrtKrálovské VinohradyM39Ano
Jiří MarekSPONA TepliceM49Ano
Lukáš Fessl#tymdejvidM39Ano
Lukáš FantaCobram teamM39Ano
Petr CharousekGOGOM59Ano
Štěpán KrištofTepliceM29Ne
Josef KvášCK LovosiceM49Ano
Lenka NekvasilováMMB TřebeniceŽ35+Ano
Eliška KrobováBTT LibochoviceŽ35Ano
Milan VopatMilan z horM60+Ano
Václav ZemlerVarnsdorf, NazdařbůhM59Ano
Radovan MojžišPCKLM49Ano
Tomáš HavlíčekBTT LibochoviceM39Ano
Jan ŠindrbalPG PodřipskoM39Ano
Martin BorovskýCobram teamM49Ano
Martin TlustýSport team BrozanyM39Ano
Přemysl RousKRK LitoměřiceM59Ano
Pavel StuchlýSport team BrozanyM39Ano
Jan BauerBrozany nad OhříM39Ano
Petr CmuntProvodínM29Ano
Zdeňka SieberováVK Bohemians PrahaŽ35+Ano
Karel PrchalAC KudlaM49Ano
Hana VáclavíkováKV KlíčŽ35+Ano
Anna DerkunMOSTŽ35+Ano
Vladimír KaplanCobram Team PočeradyM59Ano
Pavel DolanskýHobýci MostM59Ano
Miroslav StuchlýMMB TřebeniceM49Ano
Jiří KalaCK Příbram Fany GastroM39Ano
Adam ŠťastnýNová Ves pod PlešíM29Ano
Markéta HyšplerováRozběháme LitoměřickoŽ35+Ano
Natálie TrnkováPrahaŽ35Ano
Michal LaubeBTT LibochoviceM49Ano
Radim ŠtefanRun the World MělníkM49Ano
Adam SlezákRozběháme LitomeřickoM39Ano
Marek PeterkaTriade DěčínM59Ano
Lucie SvobodováRačiněvesŽ35Ano
Ondřej SvobodaRačiněvesM39Ano
Jiří PrášekBikers DCM59Ano
Pavel KlugChotěšovM59Ano
Kamil KrejnýAktivit s.r.o Nový BorM49Ano
Petr PabištaBKJ MOSTM59Ano
Martin ČeškaKosmonosyM49Ne
Jana KeřováŠtětíŽ35+Ano
Oto OttenschlägerKrušnoman TT LitvínovM29Ano
Vladimír ČernohorskýPraha 8 - TrojaM59Ano
Zdeňka CoganováNová PakaŽ35+Ano
Dušan FarkašStará Ľubovňa, SlovenskoM59Ano
Pavel HoráčekSahara VědomiceM59Ano
Jakub SadílekČížkoviceM29Ano
Libor ProcházkaKlub Larse HeletágaM39Ano
Jiří DobiášKytínM39Ne
Stanislav KahánekDýmka míruM49Ano
Štěpán BurdíkSlaný StřekovM39Ano
Jan BurdíkeMsport SlanýM39Ano
Miloš ZářeckýTRIp4fit Chabry PrahaM60+Ano
Lukáš MolekTJ KřesínM39Ano
Ondřej KrupkaLitoměřiceM39Ano
Martin ŠrámekČongM39Ano
Ladislav VetešníkCvikovM49Ano
Stanislav TrčRoudnice nad LabemM39Ano
Miroslav VolfBěžci ChomutovM49Ano
Vít PetříkTrmiceM29Ano
Vladimír DlouhýDlouháni RoudniceM60+Ano
Jaroslav StříbrnýKladnoM29Ano
Josef PrchlíkCK Slavoj TerezínM49Ano
Jan BláhaBTT LibochoviceM49Ano
Petr SoukupTJ Nová PakaM39Ano
Michal HajnROZBĚHÁME LITOMĚŘICKOM59Ano