Startovní listina pro 5 000 metrů závodu Běh 17. listopadu 2022

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Michal ŠanderaAC RumburkM49 (B)Ne
Zdenka BenčíkováASK DěčínZ39 (E)Ne
Tomáš KremlaPredator workout / Sparťan DěčínM49 (B)Ne
Pavel KuzelDecinM39 (A)Ne
Antonín PavlisValkeřiceM39 (A)Ne
Břetislav KalvodaMunro Sprint CvikovM60+ (D)Ne
Linda MrázkováDěčínZ40+ (F)Ne
Karolína VálkováKajak DěčínZ39 (E)Ne
Markéta HlavatáKajak DěčínZ39 (E)Ne
Ester KřížováKajak DěčínZ39 (E)Ne
Lenka HrochováKajak DěčínZ40+ (F)Ne
Alena CharvátováKajak DěčínZ40+ (F)Ne
Adam MusilKajak DěčínM39 (A)Ne
Robert VeselýKajak DěčínM39 (A)Ne
František DvořákKajak DěčínM39 (A)Ne
Matyáš DoležalKajak DěčínM39 (A)Ne
Matěj TonderKajak DěčínM39 (A)Ne
Eva KřížováDěčínZ40+ (F)Ne
Josef NovotnýASK DěčínM49 (B)Ne
Tomáš ŠkachKONKORDIA DěčínM39 (A)Ne
Jiří DoubravaSBK KyjovM60+ (D)Ne
Miroslav NeumannASK DěčínM49 (B)Ne
Albert NeumannASK DěčínM39 (A)Ne
Tomáš ČesnekDěčínští ledoborciM59 (C)Ne
Veronika HernychovaKOB DěčínZ40+ (F)Ne
Saša VaňkováKOB DěčínZ39 (E)Ne
Kateřina DubnováAtelier Přípeř teamZ40+ (F)Ne
Jiří KramerDěčínM39 (A)Ne
Jiří DubenAtelier Přípeř teamM49 (B)Ne
Vladimír DlouhýDlouháni RoudniceM60+ (D)Ne
Jakub JežekSK APD DěčínM39 (A)Ne
Věra ŠvirlochováBiatlon JílovéZ39 (E)Ne
Branislav ŠvirlochBiatlon JílovéM49 (B)Ne
Zdeňka ŠvirlochováBiatlon JílovéZ40+ (F)Ne
Ondřej PlechatýKonkordia DěčínM39 (A)Ne
Terezie ZelenkováLFP UK PlzeňZ39 (E)Ne
Jan DubenAtelier Přípeř TeamM39 (A)Ne
Dale MartinLitoměřiceM60+ (D)Ne
Jan BurešCK Slavoj TerezínM49 (B)Ne
Zuzana DlouháDlouhániZ39 (E)Ne
Štěpán KačenaSpartak Praha 4M39 (A)Ne
Martin ŠpicarKrupkaM39 (A)Ne
Vojtěch VlasákBystřanyM39 (A)Ne
Renata ProkopováLudvíkoviceZ40+ (F)Ne
Pavel BulvaASK DěčínM59 (C)Ne
Milan ŠafaříkKOB DěčínM59 (C)Ne
Vladimíra KramerováDěčínZ39 (E)Ne
Miroslav MravecKladnoM59 (C)Ne
Josef VlkASK DěčínM60+ (D)Ne
Anežka ČernohorskáDěčínZ39 (E)Ne
Petr ZudaÚstí nad LabemM39 (A)Ne
Mára ŘízekMaraton DěčínM59 (C)Ne
Magdalena HortMaraton DěčínZ40+ (F)Ne
Vladimír RůžičkaÚstí nad LabemM60+ (D)Ne
Jiří VlčekASK DěčínM49 (B)Ne
Jan LoučanDobříšM59 (C)Ne
Leopold FrycDěčínM39 (A)Ne
Václav ZemlerVandakM59 (C)Ne
Marek PeterkaTriáde DěčínM59 (C)Ne
Marek PeterkaTriáde DěčínM59 (C)Ne
Tomáš KřečekDěčín 1M39 (A)Ne
Zdeněk JahodaBK BĚKODO TEPLICEM49 (B)Ne
Petr ZelenkaDěčínM59 (C)Ne
Jan BlažekČervený vrchM49 (B)Ne
Adam MiškovskýSK APD DěčínM39 (A)Ne
Petr Horník (test organizátor)ASK DěčínM39 (A)Ne