Startovní listina pro Dětský MTB Cup Libereckého kraje závodu Dětský MTB Cup Libereckého kraje 2023

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Petr ŠtalzerTj Dukla LiberecŽáci 1Ano
Adam KošťákNorthBikeClubŽáci 2Ano
Tobiáš BUDINABIKESPORT.czŽáci 1Ano
Tomáš SamekElevenhead cyklolive team LiberecStarší žáciAno
Michael DajčCzech Multisport CoachingPředžáciNe
Vincent NěmecFrýdlantBobíciAno
Viktor NěmecFrýdlantPředžáciAno
Ema TřešňákováWikov TOTR Cycling teamBobiceNe
Viktorie TřešňákováWikov TOTR Cycling teamPředžákyněNe
Jakub ManhartELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMStarší žáciAno
Barbora ChlupováChlupice z KněžmostaPředžákyněAno
Anežka ChlupováChlupice z KněžmostaBobiceAno
Alex ŠafránekMX HavranPředžáciAno
Lukáš ZavadzanCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Tomáš ŠevčíkCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Lucie SoukupováCK 1967 Česká KameniceStarší žákyněAno
Standa BendaExpress Tufo KolínMladší žáciAno
Kristýna LhotákováRohozec Cycling TeamMladší žákyněNe
Sofie LhotákováRohozec Cycling TeamŽákyně 2Ne
Lukáš ŽváčekCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Adam VašíčekELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMKadetiNe
Adéla KlimentováCycology North Bike ClubŽákyně 1Ano
Viktorie BucharováSedmihorkyPředžákyněAno
Václav TešnarCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Emil DařbujanEleven Head CST Cyklolive TeamPředžáciNe
Hedvika DařbujanováEleven Head CST Cyklolive TeamŽákyně 1Ne
Ludvík DařbujanEleven Head CST Cyklolive TeamŽáci 2Ne
Adam SkřivánekELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ne
Lukáš VeselýELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
David SkřivánekELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciNe
Dominik MistrCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Sebastián MISTRCycology North Bike ClubPředžáciAno
Štěpán SvobodaRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ano
Malvína MařanováJičínBobiceAno
Matěj MařanJičínŽáci 1Ano
Jakub ZelenýEleven Head CST CykloliveMladší žáciAno
Lucie ZelenáEleven Head CST CykloliveStarší žákyněAno
Jakub RysRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ne
Anna KlimentováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Jiří DokulilTJ Sokol Plavy-Cyklo BendaMladší žáciAno
Magdaléna TvrzníkováADASTRA Cycling TeamMladší žákyněAno
Markéta TvrzníkováADASTRA Cycling TeamŽákyně 2Ano
Marie TvrzníkováADASTRA Cycling TeamŽákyně 1Ano
Nella JurisováCycology North Bike ClubŽákyně 1Ano
Šimon JurisCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Oliver HarcubaČelákoviceBobíciAno
Kryštof HarcubaČelákovicePředžáciAno
Patrik VenhodaADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Vojtěch DvořákADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Ema KmínkováADASTRA Cycling TeamMladší žákyněAno
Patrik PavolADASTRA Cycling TeamŽáci 2Ano
Dominik PavolADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Pavel FaltysADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Filip PalkoskaADASTRA Cycling TeamŽáci 2Ano
Mia PetrováADASTRA Cycling TeamŽákyně 1Ano
Štěpán PokornýADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Vojtěch PokornýADASTRA Cycling TeamŽáci 2Ano
Mikuláš CichákCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Anna Magdalena CichákováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Mikuláš KazdaCykloklub JičínPředžáciAno
Matěj KazdaCykloklub JičínŽáci 1Ano
Rozárie KazdováCykloklub JičínŽákyně 2Ano
Tadeáš BerkaCzech MultiSport CoachingStarší žáciNe
Jan OpfolterPředžáciAno
Péťa OpfolterBobíciAno
Matyáš KudrnaCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Tomáš KudrnaCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Jonáš DlouhýELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Alex KadlečekRexonix Kovo PrahaŽáci 1Ne
Jakub DostalTeam DostáloviBobíciAno
Filip DulanskýHerby servisŽáci 2Ne
Roman TomešCzech MultiSport CoachingMladší žáciAno
Nelly BondyCzech MultiSport CoachingŽákyně 1Ano
Štěpán BondyCzech MultiSport CoachingMladší žáciAno
Anežka VokřínkováTJ Sokol Plavy - Cyklo BendaŽákyně 1Ano
Matěj VokřínekTJ Sokol Plavy - Cyklo BendaMladší žáciAno
Filip GambaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Matěj KošíčekCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Maxmilián NedvědADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Karolína ZajíčkováMERIDA BIKERANCH TEAM JUNIORStarší žákyněAno
Zdeněk ZajíčekMERIDA BIKERANCH TEAM JUNIORŽáci 1Ano
Jakub JurekCycology North Bike ClubŽáci 2Ne
Matěj BukačCycology North Bike ClubPředžáciAno
Tomáš VokřínekCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Jakub ZejfartCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Šimon VokřínekCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Kryštof KučeraCycology North Bike ClubPředžáciAno
Viktor KučeraCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Matěj NeprašCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Tereza TicháCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Barbora PrchalováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Tomáš TichýCycology North Bike ClubPředžáciAno
Anna PrchalováCycology North Bike ClubŽákyně 2Ano
Matěj VaněkCykloklub JičínŽáci 2Ano
Lubor VaněkCykloklub JičínPředžáciAno
Kateřina ProcházkováEleven Head CST CykloliveŽákyně 2Ano
Martina ProcházkováEleven Head CST CykloliveMladší žákyněAno
Prokop SmejkalRexonix Kovo PrahaŽáci 1Ano