Startovní listina závodu Dětský MTB Cup Tanvald – Dětský MTB Cup Tanvald 2023
Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?
Jméno | Klub | Kategorie | Uhrazeno |
---|---|---|---|
Ester Mocková | Předžákyně | Ne | |
Vojtěch Horyna | Cykloklub Jičín | Žáci 1 | Ano |
Valdemar Blín | Žáci 1 | Ano | |
Amelie Lodrová | TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | Žákyně 1 | Ano |
Anežka Najmanová | Dlouhý Most | Bobice | Ano |
František Carda | North Bike Club | Žáci 2 | Ano |
Matěj Sýkora | Bobíci | Ano | |
František Hajný | Bobíci | Ano | |
Maxim Mareček | Rexonix Kovo Praha | Žáci 1 | Ano |
Eliška Farkašová | Předžákyně | Ano | |
Vítek Prágl | Merida Bikeranch Team Junior | Žáci 2 | Ano |
Tereza Austová | WPC sport team | Starší žákyně | Ano |
Viktorie Poupová | Předžákyně | Ano | |
Oliver Mareček | Rexonix Kovo Praha | Žáci 2 | Ano |
Tomáš Špidlen | Tanvald | Bobíci | Ano |
Johanka Ticová | Předžákyně | Ano | |
Ondřej Neděla | Bobíci | Ano | |
Filip Neděla | Adastra cycling team | Mladší žáci | Ano |
Viktorie Hlavatá | Bakov nad jizerou | Předžákyně | Ano |
Vojtěch Kynčl | Jičín | Bobíci | Ano |
Jakub Kynčl | Jičín | Žáci 1 | Ano |
Matyáš Šoltys | Hrubý Jeseník | Bobíci | Ano |
Šimon BUDINA | BIKESPORT.cz | Bobíci | Ano |
Adam Kvaššay | Bobíci | Ano | |
Johanka Hanáková | Černochova bajková škola | Žákyně 1 | Ano |
Jan Krajíček | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Filip Müller | Eleven Head CST Cyklolive | Bobíci | Ano |
Lukáš Müller | Eleven Head CST Cyklolive | Žáci 2 | Ano |
Mikuláš Peníška | Liberec | Bobíci | Ano |
ŠIMON PENÍŠKA | Junior team Cyklolive | Předžáci | Ano |
Matyáš Hák | SK Janské Lázně | Žáci 2 | Ano |
Šimon Klouček | Předžáci | Ano | |
Jáchym Klouček | Bobíci | Ano | |
Erika Ackermannová | Cycology North Bike Club | Předžákyně | Ano |
Ondřej Ackermann | Cycology North Bike Club | Žáci 1 | Ano |
Hanna Bartíková | Rexonix Kovo Praha | Žákyně 2 | Ano |
Matyáš Špaček | Praha Příchovice | Předžáci | Ano |
Radim Kučera | Beko bike racing team | Starší žáci | Ano |
Robin Houdek | HO Ještěd | Bobíci | Ano |
Jakub Trvalec | Rohozec Amix Team | Mladší žáci | Ne |
David Trvalec | Rohozec Amix Team | Mladší žáci | Ne |
Valentina Trvalcová | Rohozec Amix Team | Starší žákyně | Ne |
Sofie Krabsová | NORTH BIKE CLUB | Žákyně 2 | Ano |
Antonín Kábele | North bike club | Žáci 1 | Ano |
Jiří Orinič | Rexonix Kovo Praha | Mladší žáci | Ano |
Eliška Herkusová | Praha | Bobice | Ano |
Tomáš Vyšín | ADASTRA Cycling Team | Mladší žáci | Ano |
Václav Trnka | Šluknov | Mladší žáci | Ano |
Richard Krupka | CK Slavoj Terezín | Bobíci | Ano |
Vladimír Krupka | CK Slavoj Terezín | Předžáci | Ano |
Anna Zajícová | North Bike Club | Předžákyně | Ano |
Markéta Zimová | HERBY SERVIS | Předžákyně | Ano |
Marek Zima | HERBY SERVIS | Bobíci | Ano |
Miroslav Malik | Liberec | Bobíci | Ano |
Nikol Stefanova | Bobice | Ne | |
Eliáš sameš | Bobíci | Ano | |
Adam Rudolf | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Mladší žáci | Ano |
Eliáš Janoušek | Bobíci | Ano | |
Marie Seifertová | Talent Bike Cycling Team | Žákyně 1 | Ano |
Lukáš Seifert | Expres CZ Tufo Team Kolín | Žáci 2 | Ano |
Adam Mocek | Předžáci | Ne | |
Jonáš Hon | Bobíci | Ano | |
Tobiáš Herink | CykloTrener.com, Varnsdorf | Žáci 2 | Ano |
Adéla Vaněčková | Rexonix Kovo Praha | Mladší žákyně | Ne |
Tobias Baláž | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Bobíci | Ne |
Mathiaa Baláž | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Předžáci | Ne |
Nicolas Baláž | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Žáci 1 | Ne |