Startovní listina závodu 4 km – Ludgeřovický kros 2023
Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?
Jméno | Klub | Kategorie | Uhrazeno |
---|---|---|---|
Mikuláš Dedek | BK Olbramice | Děti (4 km) | Ano |
Radka Černáková | Hlučín | Ž (4 km) | Ano |
Vít Šeděnka | Děti (4 km) | Ano | |
Jindřich Kelnar | Děti (4 km) | Ano | |
Filip Novák | Chlebičov | Děti (4 km) | Ano |
Jana Nováková | Chlebičov | Ž (4 km) | Ano |
Gabriel Choleva | Lítací Jelen | Děti (4 km) | Ano |
Hana Brožková | Ž (4 km) | Ano | |
David Hanke | AKEZ Kopřivnice | M (4 km) | Ne |
Markéta Machylová | SK Hranice | Děti (4 km) | Ano |
Tereza Jamrožová | Petřkovice | Ž (4 km) | Ano |
Michal Broda | TJ Jakl Karviná | M (4 km) | Ano |
Johana Bierská | TJ Jakl Karviná | Ž (4 km) | Ano |
Roman Časar | Orlová | M (4 km) | Ano |
Jan Ikl | Frenštát pod Radhoštěm | M (4 km) | Ano |
David Markusík | Děti (4 km) | Ano | |
Pavel Kijanica | Pstruží | M (4 km) | Ano |
Romana Thiemlová | BK Ludgeřovice | Ž (4 km) | Ano |
Karolína Pavelková | Head pro Team Opava | Děti (4 km) | Ano |
Ondřej Valent | Petřkovice | Děti (4 km) | Ano |
Antonín Valent | Petřkovice | Děti (4 km) | Ano |
Dušan Valent | Petřkovice | M (4 km) | Ano |
Dana Macurová | Klimkovice | Ž (4 km) | Ano |
Šarlota Ochmanová | Třanovičtí přespolní žraloci | Děti (4 km) | Ano |
Elizabeth Ochmanová | Třenovičtí přespolní žraloci | Děti (4 km) | Ano |
Šimon Kopečný | Zlín | Děti (4 km) | Ano |
Jonáš Pastirčák | Orlová | Děti (4 km) | Ano |
Mia Nehudek | Jof -X team | M (4 km) | Ano |
Karin Hlinková | Ž (4 km) | Ano | |
Richard Beneš | Velká Polom | Děti (4 km) | Ano |
Jaroslav Beneš | Velká Polom | M (4 km) | Ano |
Kamila Hurná | Fandím BO VZS Ostrava | Ž (4 km) | Ne |
Markéta Wágnerová | Fandím BO VZS Ostrava | Děti (4 km) | Ano |
Sarah Philipp | TJ Sokol Opava | Děti (4 km) | Ano |
Hana Salamon | Služovice | Ž (4 km) | Ano |
Eva Žůrková | Jof -X team | Ž (4 km) | Ano |
David Srb | M (4 km) | Ano | |
Tereza Ševčíková | Ž (4 km) | Ano | |
Eva Hasíková | Ž (4 km) | Ano | |
Nikola Popková | BK Ludgeřovice | Děti (4 km) | Ano |
Michaela Popková | BK Ludgeřovice | Ž (4 km) | Ano |
Lucie Mahulena Pawlasová | Taekwondo WTF Havířov | Ž (4 km) | Ano |
Iva Kyselá | Čeladná | Ž (4 km) | Ano |
Lucie Mozolová | Bystřice pod Hostýnem | Ž (4 km) | Ne |
Hynek Kaňa | Bystřice pod Hostýnem | M (4 km) | Ne |
Tereza Mučková | BK Ludgeřovice | Děti (4 km) | Ano |
Kristýna Mučková | BK Ludgeřovice | Ž (4 km) | Ano |
Dominik Mučka | BK Ludgeřovice | Děti (4 km) | Ano |
Natálie Pěntková | BK Ludgeřovice | Ž (4 km) | Ano |
Petra Hartmanová | HEAD PRO TEAM OPAVA | Ž (4 km) | Ano |
Nikola Foltýnková | Petřkovice | Děti (4 km) | Ano |
Jaroslava Navrátilová | Ostrava | Ž (4 km) | Ano |
Eva Marešová | Ostrava | Ž (4 km) | Ano |
Debora Časarová | Msk Orlová | Děti (4 km) | Ano |
Lucie Ricková | Bobrovníky | Ž (4 km) | Ano |
Tomáš Ricka | Bobrovníky | M (4 km) | Ano |
Jakub Mazáč | BK Příbor | Děti (4 km) | Ano |
Michal Mazáč | AKEZ Kopřivnice | Děti (4 km) | Ano |
Martin Mazáč | Příbor | M (4 km) | Ano |
Jana Freiherrová | Ostrava-Svinov | Ž (4 km) | Ano |
Petr Pravda | M (4 km) | Ano | |
Petra Repaňová | Toolmakers | Ž (4 km) | Ne |
Veronika Balharová | Ostrava | Ž (4 km) | Ano |
Karin Gajdová | BK Ludgeřovice | Ž (4 km) | Ano |
Ľubica Oczková | Beskydský Dogmaraton Team | Ž (4 km) | Ano |
Jonáš Hudeček | Petřkovice | Děti (4 km) | Ano |
Lenka Kesely | Závada | Ž (4 km) | Ano |
Gabriela Krajíčková | Závada | Ž (4 km) | Ano |
Lucie Mahulena Pawlasová | Taekwondo W.T.F. Havířov | Ž (4 km) | Ne |
Markéta Kočí | Ostrava | Ž (4 km) | Ano |
Martin Bíbrlík | BK Ludgeřovice | Děti (4 km) | Ano |
David Curylo | Opava Vlaštovičky | M (4 km) | Ano |
Petra Olajcová | Šneci v běhu | Ž (4 km) | Ano |
Šárka Jadvidžáková | Bordovice | Ž (4 km) | Ano |
Pavel Kozelek | Hasiči Karviná Staré Město | M (4 km) | Ano |
Jakub Weinhold | Opava | M (4 km) | Ano |