Startovní listina závodu Jednotlivci - běh kolem Brněnské přehradySaucony Vokolo priglu 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubStátKategorieUhrazeno
Jaroslav BarovjanCZMENe
Simona SchindlerCZZAAno
Ondřej ŠretrCZMANe
John SuireUSMBAno
John SuireUSMBNe
Zdeněk ŠpinárCZMDAno
Jiří ČernošekCZMBAno
Miroslav LoupCZMBAno
Alena ŠmerdováCZZCNe
Matia FossattiAKBKPLMANe
Jana KourkováCZZBNe
Pavlína MiltováCZZBAno
Lubomír KachyňaTJ Liga 100 OlomoucCZMCAno
Roman BláhaBěžecký kroužek KaštankaCZMDAno
Martina PospisilovaCZZAAno
Ivana IlavskáSKZAAno
Irena HahnováCZZBAno
Tereza PospíšilováCZZAAno
Filip Glotzmanno106 Dream TeamCZMBAno
Michal KubátSKP Kometa BrnoCZMBAno
Milan ŠvecCZMBAno
Martin ŠpačekCZMBAno
Radim KalužaG36CZMBAno
Kateřina HoudkováCZZBAno
Zdeněk VaníčekCZMBAno
Jiří SojákCZMBAno
Vladimír GregerCZMCAno
Hana JulínkováCZZBNe
David BádonyiCZMAAno
Jindřich BieligCZMCAno
Andrea MenšíkováBC U KřížkuCZZBAno
Ivo MenšíkBC U KřížkuCZMCAno
Blanka CorbittCZZBNe
Josef KatolickýINTARCZMCAno
Michal ReinischCZMCNe
Filip RudolfCZMBAno
Darja BergmanCZZBAno
Lenka ŠnóblováCZZBNe
Vladimír ŠtěpánCZMCAno
Kryštof HavlíkCZMANe
Jana ŠtěpánováCZZCAno
Michal CífkaBK PražírnaCZMBAno
Jan SeidlSK ŘEČKOVICECZMBAno
Jarmila JašíčkováCZZDAno
Lenka OpravilováCZZBAno
Jan HelanSk veselkaCZMAAno
Petr BělohoubekBrnoCZMCAno
Jan ŠrejmaCZMAAno
Mária NovákováCZZDAno
Jan NovákCZMDAno
Aneta KrauterováKuřim - WinerunnersSKZBAno
Jan NovákKanoistika PřerovCZM JuniořiAno
Jitka NovákováCZZBAno
Tomáš NovákSK Přerov 1908CZMBAno
Iva SickingerATZBAno
Peter AnderkoSKMDAno
Štefan AnderkoSKMAAno
Petr DohnálekGymnázium Moravské BudějoviceCZMBNe
Jaroslav ŠrejmaŠkolní sportovní klub Gymnázium Moravský KrumlovCZMBAno
Jiří KružíkCZMBAno
Vladimíra LukschováCZZAAno
Jan LukschCZMAAno
Blanka FabrikováBrno BystrcCZZDAno
Otmar StránskýCZMBAno
Markéta KlaczakováCZZBAno
Petr BlažekCZMCAno
Leoš GjumijaKaisen Ekiden KlubCZMANe
Klára MenšíkováTJ Sokol PodivínCZZAAno
Jan JaníčekREDBOX Park TeamCZMAAno
Dagmar DvořáčkováAC Moravská Slavia BrnoCZZEAno
Jiří PallichRed HatCZMBAno
Katerina KrejcirikovaSvatá KateřinaCZZCAno
Jan KrejčiříkSvatá KateřinaCZMCAno
Zdeněk SurmařCZMBAno
Jakub KrčekCZMAAno
Jana KrčkováCZZAAno
Eva HodaňováCZZAAno
Veronika ŤápalováCZZBAno
Lucie SvětlákováCZZBAno
Veronika BlažkováCZZAAno
Ivo JosífekCZMBAno
Lenka JosífkováCZZBAno
Jiří LysákCZMAAno
Lenka FrancováCZZAAno
Eva SedláčkováFN USACZZAAno
Marie SkřivanováHO StartCZZAAno
Pavlína SucháCZZ JuniorkyNe
Veronika SedlákováCZZBAno
Martin VaněkCZMBAno
Petr KunclCZMAAno
Tomáš VařákDIBOŽESUCHCZMBAno
Linda BaručákováCZZBAno
Andrea VingálikováSKZAAno
Lukáš KucharčíkChlpaté gazelySKMAAno
Martin MotyčkaCZMBNe
Alžběta VorlováCZZAAno
Radek DušákCZMAAno
Veronika MynářováCZZBAno
Jonáš RůnaCZMAAno
Šárka ŠimkováCZZCAno
Ivana NěmcováCZZBAno
Jaromír NavaraMizuno CzechCZMAAno
Hana PodsedníkováCZZBAno
Martin KubekCZMAAno
Pablo RodegheriITMAAno
Zdeněk OhnůtekLucoklimarunningCZMBAno
Ilja KašíkCZMBAno
Pavla HradeckáCZZAAno
Lucie VaňousováCZZCAno
Petr VaňousCZMAAno
Stepan SloupCZMBAno
Iva VyskocilovaCZZAAno
Radek KubecCZMBNe
Aleš ZábranskýCZMBAno
Radka PeniákováCZZBNe
Ivan ŠišákCZMAAno
Daniel DepešCZMAAno
Marek LubrichSKI-OB ŠTERNBERKCZMCAno
Martin PrázaCZMANe
Klára SlepicováCZZANe
Zuzana JeníčkováJeden měsíc běžceCZZBAno
Zdenka ŠedováCZZBAno
Tomáš HalámekCZMCAno
Radim HupšilCZMBAno
Sebastian NykodymCZMANe
Roman ŠmerdaCZMBAno
Eliška EnžlováCZZ JuniorkyAno
Pavel KrutilCave HuntersCZMCAno
Tomáš KaňaCZMBAno
Eva KubátováCZZBAno
Monika KaňováCZZBAno
Jan Vizner2BWINNER TEAMCZMAAno
Zdena JantačováRozběháme ČeskoCZZBAno
Lenka LujkováCZZBAno
Josef NykodymCZMCAno
Michaela MartinkováCZZBAno
Daniel GladišCZMCAno
Markéta HradskáCZZBNe
Mikuláš HradskýCZMBNe
Václav HlaváčekCZMBAno
Petra KremláčkováCZZBAno
Václav ProkopCZMBAno
Ondřej StojaspalCZMBAno
Petr KlusáčekCZMCAno
Tomáš BervidaCZM JuniořiAno
Luboš BervidaCZMBAno
Jana ŠevčíkováCZZBAno
Vítězslav KrontorádSK HerinkerCZMBNe
Gabriela KrobotováCZZAAno
Ivan FeriančekCZMBAno
Tomáš LoudaCZMANe
Inge GaliováStg KarvináCZZBAno
Jan OtradovecCZMDAno
David KalábAC Track & Field BrnoCZMAAno
Michal MoudrýCZMBNe
Daniela Šugár PavoničováCZZAAno
Marek PavlíkCZMBAno
Petra PařízkováModusLinkCZZBAno
Blanka LangováCZZBAno
Ivana RabčanováCZZBAno
Lenka KučerováCZZAAno
Michael TieberCZMBNe
Roman JonášADVANCED Bike & Run teamCZMBAno
Lucie VaňkováŠneci v běhuCZZBAno
Daniel VanclŠneci v běhuCZMBAno
Adéla FědorováCZZAAno
Vladimir VymētalCZMCAno
Monika HykrdováCZZCAno
Zdenek RůžičkaŠBVCZMBNe
Lucie KůrováCZZBAno
Jiří ŠedivýDům pro JuliiCZMBAno
Michaela MazálkováCZZAAno
Hana ČelechovskáCZZAAno
Julie KašpárkováCZZ JuniorkyAno
Michaela ToušováCZZBAno
Michal PazourekCZMCAno
Richard TrávníčekCZMAAno
Lucie MazalováPomalu, ale s radostíCZZBAno
Ondřej PrášekSK RybízárnaCZMBAno
Karel MinolCZMDAno
Jiří PavlíčekCZMBAno
Lenka PavlíčkováCZZBAno
Šárka RouchalováCZZAAno
Kateřina HönigováCZZAAno
Vesna PernekSIZAAno
Daria KeršnerováCZZ JuniorkyAno
Blanka VařekováCZZCAno
Martin LorencTJ Liga 100 OlomoucCZMBAno
Jiří HanákCZMCAno
Radomír KubíkTriatlon klub BrnoCZMDAno
Hana BuršíkováCZZAAno
Kristína RáčkováCZZBAno
Marcela ŠkareckáCZZCAno
Paulína KrapkováCZZAAno
Jana PokorováCZZAAno
Iveta SlavíkováCZZANe
Martin LukešCZMAAno
Lenka Jančaříková2BWINNER TEAMCZZCAno
David HalmazňaCZMAAno
Eva ČervinkováCZZDAno
Gabriela SchmeidlerováCZZCAno
Barbora AujezdskáCZZBAno
Jakub GreńCZMAAno
Anna TaliánováCZZAAno
Luděk TaliánCZMCAno
Jan KohoutekTreyCZMAAno
David MazálekCZMBAno
Honza HorakRed HatCZMAAno
Ondřej LolekRunning zoneCZMBAno
Vladimír OujezdskýMasarykův onkologický ústav BrnoCZMBAno
Martin HolíkCZMBAno
Radomír MachalaSK SKOL BrnoCZMDAno
Dagmar BrymováCZZCAno
Martin BrymCZMCAno
Lah RobertTRISK OlomoucCZMCAno
Petr MatějíkCycloracing TeamCZMDAno
Petr LiškaCZMCAno
Petr ZahradkaCZMANe
Jitka MahelováTřebíčCZZDAno
Přemysl TomanPZK BrnoCZMBAno
Aleš KašparecCZMBNe
Aleš PopelkaCZMBNe
Petra PopelkováCZZANe
Eva KasparcovaCZZBAno
Tereza MaláChudčiceCZZAAno
Filip VlčekCZMAAno
Romana VymazalováCZZBAno
Tomáš HájekCZMAAno
Kathy SvachaCZZBAno
Michael SvachaCZMBAno
Alena SojákováŠneci v běhuCZZAAno
Luboš NovotnýŽízniví b(j)ežciCZMBAno
Alexander BabjakCZMDAno
Roman StanecCZMBAno
Diana GrochovaCZZBAno
Fedor NikulenkovCZMBAno
Michal JanduraCZMAAno
Martin ŠolcBDSMCZMAAno
David ŠolcTeam iMorfinCZMAAno
Martin ŠolcSTS Nové Město na MoravěCZMCNe
Soňa SvobodováSKP KOMETA BRNOCZZCAno
Tomáš HajdukČeský metrologický institutCZMBAno
Vlastimil HolerKensei Dojo BrnoCZMBAno
Martina JoachimCZZAAno
Linda SkutkováCZZBAno
Petra HrubáCZZBAno
Božena ŠkodováCZZCAno
Radek KubecCZMBAno
Karel UstohalZelenE RosiceCZMBAno
Karel JačiskoCZMAAno
Janča RežňákováCanisOwis!CZZBNe
František NáhlíkCZMBAno
Veronika JahodováEnjoy RidingCZMBAno
Pavel JahodaEnjoy RidingCZMBAno
Viktor KopčoCZMBAno
Pavel WolfCanisOwis!CZMBAno
Martina ChodúrováCZZBAno
Danka TruksováTÜV SÜD Rusava Bike TeamCZZBAno
Eva BeránkováCZZBAno
Pavlína HoudkováCZZAAno
Marketa KytnerovaCZZAAno
Martin ŠkoloudINTARCZMBAno
Pavlína ZbořilováKarate klub BrnoCZZBAno
Iveta DoležalováKarate klub BrnoCZZAAno
Lubomíra KovačičovaBěhalkyCZZCAno
Norbert SlanýNIC MOC BOYSCZMCAno
Patrik SlanýSokol OpavaCZMAAno
Marie PavlínkováBěhalkyCZZCAno
Anna PecinováCZZAAno
Josef PísaříkCZMBAno
Paja PlavcuBerounCZZAAno
Jan MullerTanvaldCZMAAno
Jan HotařTakine TeamCZMAAno
Kateřina HobzováCZZBAno
Pavel KeprtCZMCAno
Radek KočíCoreGymCZMAAno
Juraj CzigányiCZMAAno
Hani KowolowskiJeden měsíc běžceCZZBAno
Alena CharvátováCZZCAno
Tomáš ParmaRungo.czCZMCAno
Petr NovotnýRunning zoneCZMCAno
Jiří MedekCZMAAno
Marie HošťálkováCZZAAno
Marek NovákCZMAAno
Lubomír PokludaBřezovská bednaCZMAAno
Iveta PokludováBřezovská bednaCZZCAno
Veronika PokludováBřezovská bednaCZZAAno
Jakub HodulDružba PiešťanySKMAAno
Jiří KohoutekJerzaCZMAAno
Prokeš PatrikCZMBAno
Martin MagerkoVorvane von z vaneSKMCAno
Michal KlúčikVorvane von z vaneSKMBAno
Petra TurečkováCZZBAno
Pavlína KosíkováCZZCAno
Jakub KonečnýCZMAAno
Klára KubíkováCZZAAno
Marek TalábaCZMAAno
Jakub ŠťastnýCZMAAno
Teverny PetrCZMBAno
Jaroslav JežekCZMAAno
Jan HazuchaCZMAAno
Michal BirčiakCZMAAno
Miroslav MrkvanCZMAAno
Zdeněk KalusLelekovice VPCZMBAno
Anna KuželkováRozběháme Ústí nad LabemCZZ JuniorkyAno
Vladimír KuželkaRozběháme Ústí nad LabemCZM JuniořiAno
Iva NěmčanskáCZZCAno
Petra NěmčanskáCZZAAno
Tomáš LoudaCZMAAno
Petra FriedrichováCZZANe
Linda SlováčkováCZZBAno
Radka HanákováPraha 9CZZAAno
Eliška Vlachová Hutová2bwinnerCZZAAno
Denisa SlobodováMartelSKZAAno
Petra NepelováMartelSKZBNe
Lukáš KozlíkT.J. Sokol na MělníceCZMAAno
Radka VaňkováCZZBAno
Filip TomanecCZMAAno
Radek BednářCZMAAno
Tomáš BednářCZMAAno
Petr JelínekCZMBAno
Vítězslav HekerleCZMBAno
Andrea ŠichtováMartelSKZCAno
Martina Brém KnorováMartelSKZCAno
Radka GlocknerováMartelSKZAAno
Alena DucárováMartelSKZDAno
Katarína BernátováMartelSKZAAno
Jana KuželkováRozběháme Ústí nad LabemCZZBAno
Ondrej LichtnerCZMAAno
Natalia JagelskaATEX - Dělníci běhuCZZBAno
Vlastimil PokornýCZMBAno
Michal DosedělCZMAAno
Pavel ŠmerkFI MUCZMBAno
Marie MacháčkováCairo Gigantus ColiusCZZ JuniorkyAno
Gerhard MasarykCZMCAno
Eva MasarykováCZZCAno
Petra VitulováCZZBAno
František VitulaCZM JuniořiAno
Ondřej JabůrekBašť BajkrsCZMAAno
Květoslav PašekŠneci v behuCZMBAno
Zdeněk LaštůvkaCZMAAno
Veronika LeciánováParasaurolophusCZZAAno
Milan LeciánParasaurolophusCZMAAno
Veronika KrižanováSKZBAno
Jiří VinklárekTJ Rožnov pod RadhoštěmCZMDAno
Michal FišerCZMBAno
Tomáš KarásekRhPzCZMBAno
Miloš MalýChudčiceCZMBAno
Zuzana DobšákováCZZBAno
Natálie ZachovalováCZZ JuniorkyAno
Patrik ZachovalCZM JuniořiAno
Jana FiantováCZZDAno
Lukáš DurekCZMAAno
Jana DurkováCZZCAno
Petr BečičkaHal3000CZMDAno
Petr TvrzníkCZMAAno
Marie MacháčkováCairo Gigantus ColiusCZZ JuniorkyNe
Vojtěch GlogarCZMAAno
Marek PivodaCZMAAno
Martin MacháčekCairo Gigantus ColiusCZMBAno
Petr ČepelákCZMBNe
Oldřich ProcházkaCZMAAno
Kristýna ProcházkováCZZAAno
Tomáš PohlPBV MTB Team BrnoCZMCAno
Veronika UbrováfKlidu Sport TeamCZZBAno
Libor NovotnýCZMDAno
Martin PazderskýCZMBAno
Jiří SuchánekCZMDAno
Robert NerudaCZMBAno
Jaroslav JílekCZMCAno
Lukáš GilánikCZMANe
Jan ŠplíchalCZMBAno
Petr DytrtBěžci MoravanyCZMBAno
Milan KnechtGiselda BrnoCZMDAno
Anna KoppováCZZAAno
Jaroslav VocelkaCZMCAno
Jakub ŠtumperCZMBAno
Martin ZimmermanRunning with ScissorsCZMBAno
Ondřej KonečnýBohyně BěhuCZMAAno
Ivo HandlBílinské VosyCZMCAno
Peter BujňákSKMBAno
Radek ŠupCZMBAno
David BělíčekCZMAAno
Barbora StanzlováCZZAAno
Jaroslav IpserCZMAAno
Zdeněk MrázekPoděbradyCZMAAno
David DostálPňoviceCZMAAno
Nikola DostálováPňoviceCZZAAno
Klára EnžlováBrnoCZZAAno
Kateřina ŠlechtickáYC LS BrnoCZZ JuniorkyAno
Martin ChaloupeckýCZMAAno
Jan Mikešbehzatrest.czCZMBAno
David Zažímalbehzatrest.czCZMBAno
Jan Pokornýjasoň drsgmeoňCZMANe
Attila VicenczSKMBAno
Szabolcs PiršelSKMAAno
Michal DovičínOlympia Spartan Training Kutná HoraCZMAAno
Igor TadićHRMBAno
Tereza HorováCZZAAno
Alena StrnadováCZZAAno
Monika FiantováCZZBAno
Tomáš NičeCZMAAno
Karolína FriedlováCZZAAno
Radek VodičkaCZMCAno
Petr VostalCZMCAno
Jiří KeprtCZMBAno
Jan ŠtáblCZMAAno
Petr ŠtáblLiga 100 OlomoucCZMCAno
Zuzana MarkovcováCZZAAno
Aleš DumekŠachy ZastávkaCZMCAno
Michaela ŠedáCZZAAno
Lukáš HejkrlíkCZMBAno
Igor SládekCZMCAno
Pavel BurešABND racing teamCZMBAno
Filip KupsaCZMBAno
David KlímaCZMCAno
Tomáš MatykCZMAAno
Martin UlmanMov3mentCZMANe
Martina MichálkováKarate klub BrnoCZZAAno
Sebastian WagnerDEMANe
Katarzyna WagnerPLZBNe
Marek StejskalBastr BajkrsCZMAAno
Vladimír ŠperkaCZMCAno
Petr VašíčekCZMAAno
Monika JurdováMIZUNO TEAMCZZAAno
David TlustošBlesk LískovecCZMCAno
Hana JulínkováCZZBNe
Tomáš PohlPBV MTB Team BrnoCZMCNe
Martin BábekŠneci v běhuCZMCAno
Michal SýkoraRozběháme BřeclavCZMBAno
Jiří CrhaBorci ZDAR!CZMBAno
Zuzana HollanováCZZDAno
Ivan SwiačRed HatCZMBAno
Vladimíra NovotnáCZZBAno
Martin VičarČeský metrologický institutCZMCAno
Lukáš GlimmerCZMCAno
Radovan KoppRybáři MENDELUCZMCAno
Jana Maděrová TučkováLiberecCZZBAno
Michal MaděraLiberecCZMBAno
Mirka KatzerováCZZEAno
Soňa KoškováCZZDNe
Jitka HodálováRunning zone BrnoCZZBAno
Ondřej HomoláčCZM JuniořiAno
František ŠevčikCZMBAno
Jakub DoležalKarate klub BrnoCZMBAno
Pavel NerudCZMBAno
Blanka KřížováCZZAAno
Lada VladykaCZZCAno
Marek BlahaJaroškaRUNCZMCAno
Pavel DrlaCZMAAno
Petr HambalčíkKamechy FunRunCZMBAno
Radek JaníčekREDBOX PARKCZMCAno
Karin NěmcováLadies GymCZZBAno
Martin JániSKMAAno
Milan LingCZMCAno
Anika MohsováCZZAAno
Martin JuráňCZMBAno
Daniel HurychCZMCAno
Radim KochaňCZMANe
Pavel SvobodaCZMBAno
Lukáš BertaSvobodná vlaštovkaCZMBNe