Startovní listina závodu 15 km (běh)Ludgeřovická 15 (2024)

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Ján ŠulganŠK ČierneM (0-39)Ano
Zuzana ZajasováDěrnéŽ (0-34)Ano
Dariusz FirlejRacibórzM (40-49)Ne
Jon Ander ArregiMagneťáci BrnoM (0-39)Ano
Zuzana ČaniPetřvald u MošnovaŽ (35-44)Ano
Jan HajdučekMagneťáci BrnoM (0-39)Ano
Tomáš MaloňPredator Workout BrnoM (0-39)Ano
Jakub KolářOstravaM (0-39)Ano
Kamil WierzgonSTG OrlováM (40-49)Ano
Petr WalaregioRUN HavířovM (50-59)Ano
David MaršálekRacing olešnáM (0-39)Ano
Tomáš MaršálekRacing OlešnáM (60-69)Ano
Radek HolubregioRUN HavířovM (40-49)Ano
Jan vajdaUltrachozeniM (0-39)Ano
Zdeněk BěčákM (50-59)Ano
Hana HolubovᎠ(nad 45)Ano
Martin SrokaStella PetřkoviceM (50-59)Ano
Jiří KrálíčekRegio Run HavířovM (70 a více)Ano
Andrea NezmarovᎠ(0-34)Ano
Tomáš NovotnýSTG OrlováM (0-39)Ano
Radka RinkováPBK KravařeŽ (35-44)Ano
Petra VachouškováHladovypes.com TeamŽ (35-44)Ano
Tomáš KrchňákOstravaM (50-59)Ano
Jan OutrataHukvaldyM (0-39)Ano
LENKA ŠVÁBKOVÁADVENTURE ZÁVADAŽ (35-44)Ano
Tobiáš GlogarBK OpavaM (0-39)Ano
Daniel GlogarTurdebirM (40-49)Ano
Jaroslav JančarSTG OrlováM (0-39)Ano
Jakub KubišM (0-39)Ano
Ellen ByrtusováTj Jakl KARVINÁŽ (0-34)Ano
Katka HilováHypeOxy OstravaŽ (35-44)Ano
Barbora OutratováHukvaldyŽ (0-34)Ano
Martin MičkaTurdebirM (40-49)Ano
Monika VaňkováŠneci v běhuŽ (nad 45)Ano
Marek ŠkapaMK Seitl OstravaM (50-59)Ano
Adam LošákAKEZ KopřivniceM (0-39)Ano
Martin AdámekŽivotice u Nového JičínaM (40-49)Ano
Pavel VlachM (0-39)Ano
Tomáš LipinaMK SEITL OSTRAVAM (50-59)Ano
Halka KočíBrnoŽ (35-44)Ano
Lukáš BertaVokoloPriglu.czM (40-49)Ano
Jiří ĎuricaM (40-49)Ano
Tomáš NejedlýOstravaM (40-49)Ano
Martin MarešHladnovské gazelyM (50-59)Ano
Zuzana LippováSK Černè plíceŽ (35-44)Ne
Petr AxmannHukvaldyM (50-59)Ano
Adam SkácelíkPetřkoviceM (0-39)Ano
Tomáš JungaM (0-39)Ano
Matyas ŠodekM (0-39)Ano
Przemek SobierajskiRacibórzM (50-59)Ne
David VaněkM (0-39)Ano
Petr ŠkrabánekMK Seitl Ostrava, BílovecM (60-69)Ano
Irena SkřipcováMk Seitl OstravaŽ (35-44)Ano
Vladislav MartynekSKI MostyM (60-69)Ano
Petra PeszynskiKlimkoviceŽ (35-44)Ano
Matěj SkácelíkPetřkoviceM (0-39)Ano
Petr FančovičOstrava !!!M (40-49)Ano
Natálie KapcalováBK LudgeřoviceŽ (0-34)Ano
Kateřina ŘehováProstřední BludoviceŽ (35-44)Ano
Jakub DrmolaMikuloviceM (0-39)Ano
Milan OndrášekMK Seitl OstravaM (0-39)Ano
Markéta KokešovᎠ(nad 45)Ano
Jiří LondaSK Černé plíceM (0-39)Ano
Karolína LečbychovᎠ(0-34)Ano
Ivana ZbořilováBK SAK KarvinᎠ(35-44)Ne
Miroslav MokrošVratimov FreeRunM (0-39)Ano
Hana LegerskáSSK VítkoviceŽ (35-44)Ne
Pavel StehlíkOpavaM (40-49)Ano
Vladimír DörrichostravaM (0-39)Ano
David HankeAKEZ KopřivniceM (50-59)Ano
Simona NěmcovᎠ(0-34)Ano
Patrik HranickýM (0-39)Ano
Alfons VytiskMK Seitl OstravaM (70 a více)Ano
Jan BenbenekMK Seitl OstravaM (0-39)Ano
Filip DvorakM (0-39)Ano
Barbora MacurováSalomonŽ (0-34)Ano
Kazimír SzymanikM (60-69)Ano
Grzegorz ŚmietanaEasyRun RacibórzM (40-49)Ano
Veronika KrajíčkováBK LudgeřoviceŽ (35-44)Ano
Nikol ZátopkováKopřivniceŽ (0-34)Ano
Markéta OmachtovᎠ(nad 45)Ano
Jiří BystřičanBK LudgeřoviceM (50-59)Ano
Jan SchreierZŠ LudgeřoviceM (0-39)Ano
Robert HaasTeam KartonM (0-39)Ano
Ondřej StuchlíkTeam KartonM (0-39)Ano
Lucie GeorgiouŽ (nad 45)Ano
David GeorgiouM (40-49)Ano
Lenka BeinhauerováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Barbara KratochvílováShikoku ValleyŽ (nad 45)Ano
Michal StanovskýMizuno TeamM (0-39)Ano
Milan MajerčíkM (50-59)Ano
Magdaléna DrastichováMK Seitl OstravaŽ (35-44)Ano
Tomáš KalvarHaťM (0-39)Ano
Roman SlowioczekMK Seitl OstravaM (60-69)Ano
Ladislav NekardaTřanovičtí přespolní žralociM (0-39)Ano
Stanislav HudečekLudgeřoviceM (0-39)Ano
Monika MaláčováDark side workoutŽ (35-44)Ano
Jiří StaněkMK Seitl OstravaM (40-49)Ano
David BöhmBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Jaroslav BohmBK LudgeřoviceM (40-49)Ano
Michal KasinaVlk samotářM (40-49)Ano
Lucie KasinováSaucony LůcaŽ (35-44)Ano
Matěj LukášNutrend crewM (40-49)Ano
Pavel PěruškaOpavaM (60-69)Ano
Daniel MatejovičBěž.czM (0-39)Ano
Tereza KarpitováLudgeřoviceŽ (0-34)Ano
Ivana NajdkováMarlenka FMŽ (35-44)Ano
Jan ČerešňaAmatér LudgeřoviceM (0-39)Ano
Łukasz SkibaEasyRun RacibórzM (40-49)Ano
Petra SchwarzováVZS OstravaŽ (nad 45)Ano
Patrik HanzlíkDolní Benešov-ZábřehM (40-49)Ano
Tomáš WanderburgBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Lenka VraníkováBO VZS OstravaŽ (nad 45)Ano
Sławomir RychlecEasyRun RacibórzM (40-49)Ano
Mariusz ŚmietanaEasyRun RacibórzM (40-49)Ano
Štěpán KyjonkaM (0-39)Ano
Richard TabachSportovnaM (0-39)Ano
Dominik SkokanInov-8 CZ&SKM (0-39)Ano
Michal SlukaI. MVIL HrabováM (40-49)Ano
Miroslav NavrátilKřelovM (40-49)Ano
Marek SedláčekRTTM (0-39)Ano
Jan HolainOstravaM (40-49)Ano
Martin KukolM (0-39)Ano
Filip ŽajdlikSplašeni GoroliM (40-49)Ne
Ondřej KaňovskýŠtěpánkoviceM (40-49)Ano
Alena KalwarováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Marie VybíralováAO KobeřiceŽ (35-44)Ano
Aleš JanásekAAAA VýškoviceM (50-59)Ano
Kateřina HoloubkováJEŠTĚrky v TAHUŽ (nad 45)Ano
Filip ZifčákLiga Stovkařů OlomoucM (0-39)Ano
Michal ŠikýřLysenka53M (0-39)Ano
Jiří SmeltyBohumínM (0-39)Ano
Petra NedvídkováJEŠTĚrky V TAHUŽ (35-44)Ano
Tomáš ŠtverákSportovnaM (0-39)Ano
Kateřina MeleckáBabylonbike LitultoviceŽ (35-44)Ano
Radek ChrobákSalomon/Japasport.czM (0-39)Ano
Pavel HrejsemnouBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Radek KubikBohumínM (40-49)Ano
Milan ZmarzlákBolaticeM (60-69)Ano
Milan PřikrylŠneci v běhuM (40-49)Ano
Pavel PíšaRychvaldM (40-49)Ano
Marcel TisoňMT Fitness 1M (50-59)Ne
Miloslav PopovičFenix3ClubM (40-49)Ano
Adéla PopovičBratislavaŽ (0-34)Ano
Marek KubikBohumínM (40-49)Ano
Kryštof TománekM (0-39)Ano
Michaela MarkielovᎠ(0-34)Ano
Michal FrantišM (0-39)Ano
Martin LičkaOstravaM (50-59)Ano
Jaroslav HrabuškaMK Seitl OstravaM (60-69)Ano
Jiří FranekOstravaM (0-39)Ano
Martin BrejchaM (40-49)Ano
Miroslav SluštikModří ptáciM (50-59)Ne
Michal VaryšTEJA TEAMM (50-59)Ano
Valedemar SchubertBK LudgeřoviceM (50-59)Ano
Jan NikelBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Roman JašekAO KobeřiceM (50-59)Ano
Jiří MučkaBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Petra ZonkovaOpavaŽ (35-44)Ano
Jan BeranVítkovM (50-59)Ano
David HronLysenka53-ŽabeňM (40-49)Ano
Kateřina HronováLysenka53-ŽabeňŽ (35-44)Ano
Radim KlemensNové SedliceM (0-39)Ano
Lukáš VaculaOstravaM (40-49)Ano
Tomáš HájovskýHlučínM (60-69)Ano
Petra BálkováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Radim SolnařM (40-49)Ano
Michael ŘeháčekBílovecM (50-59)Ano
Adam GaldiaBK LudgeřoviceM (40-49)Ano
Lubomír NogaOstravaM (40-49)Ano
Filip ČapekOstravaM (0-39)Ano
Radek ArtimBK LudgeřoviceM (50-59)Ano
Vladimíra HoráčkováSK Oceláci OstravaŽ (nad 45)Ano
Martin GužíkVPKOHM (0-39)Ano
Filip AdamusSedlisteM (0-39)Ano
Lukáš ChwistekAK SSK VítkoviceM (0-39)Ano
Martin HořínekOstravaM (40-49)Ano
Jana BystrianskáLudgeřoviceŽ (35-44)Ano
Adam SzymanikAKBKM (0-39)Ano
Petr JosefusHlučínM (0-39)Ano
Martin PlatošPražmoM (60-69)Ano
Denisa LachendrovᎠ(0-34)Ano
Žaneta KrelíkovᎠ(nad 45)Ano
Aleš HlinkaStará Ves nad OndřejnicíM (50-59)Ano
Tomáš KubicaOstrava petřkoviceM (0-39)Ano
Marek ČmeloSlovenska strelaM (0-39)Ano
Petr BytomskýBolaticeM (40-49)Ano
Roman SkibińskiTřinecM (40-49)Ano
Jan AdamčíkBohumínM (40-49)Ano
Lucie AdamčíkováBohumínŽ (35-44)Ano
Ján JandaSSK VítkoviceM (70 a více)Ano
David KolebačBohumínM (40-49)Ano
Tomáš PapajBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
David WawreczkaTJ Jakl KarvináM (40-49)Ano
Stanislav KováčekBK LudgeřoviceM (40-49)Ano
Tomáš KANIABohumínM (0-39)Ano
Roman KANIABohumínM (40-49)Ano
Václav SmolkaVřesinaM (0-39)Ano
Šárka SobotkováMushing team OstravaŽ (nad 45)Ano
Václav BožaLowellPro Runing TeamM (0-39)Ano
Lubomir BardaševskýBK LudgeřoviceM (60-69)Ano
Petr HlavicaSK Ocelaci OstravaM (40-49)Ano
Dan ŠindelekMK Seitl OstravaM (50-59)Ano
Pavel KošťálOstravaM (40-49)Ano
Tobiáš RončkaDecathlon Running Team OstravaM (0-39)Ano
Patrik PastorMK Seitl OstravaM (0-39)Ano
Marcel HudečekLudgeřoviceM (0-39)Ano
Martin HlaváčM (40-49)Ano
Jiří KakalejčíkM (0-39)Ano
Pavel GonoOstravaM (0-39)Ano
Pavel ZogataBukovecM (0-39)Ano
Dominika HellebrandováFrýdek-MístekŽ (35-44)Ano
Jan PospisilBaškaM (0-39)Ano
Dalibor GorylOstravaM (0-39)Ano
Ondřej KačmařHlučínM (0-39)Ano
Petra PastorováMK Seitl OstravaŽ (nad 45)Ano
Tereza KikovᎠ(0-34)Ano
Pavel WrožynaDolní LutyněM (50-59)Ano
Barbora WrožynováBeskydská alpaŽ (0-34)Ano
Martin TartainiM (40-49)Ano
Maxmilián KochSTG KarvináM (0-39)Ano
Inge GaliováStg KarvinᎠ(35-44)Ano
Marcela MikováOrlovᎠ(nad 45)Ano
Lukáš BilLudgeřoviceM (40-49)Ano
Nikol GutlerovᎠ(0-34)Ano
Dan MichalikB+B tymM (40-49)Ano
Hana NowakovᎠ(35-44)Ano
Filip BártekLučinaM (0-39)Ano
Libuše PastyříkováOlomoucŽ (35-44)Ano
Petr DobešOlomoucM (50-59)Ano
Vít ŘíhaOstravaM (0-39)Ano
Petra šmardovaOrlovᎠ(35-44)Ano
Lucie KopáčkováLudgeřoviceŽ (35-44)Ano
Veronika PszczolkováČeský TěšínŽ (nad 45)Ano
Ivana LastovičkováSTG KarvinᎠ(35-44)Ano
Lucie ChalupováČeský TěšínŽ (0-34)Ano
Světlana NedvědovᎠ(0-34)Ano
Aleš RosmanitBIKE TEAM OPAVAM (50-59)Ano
Martina MazáčováAKEZ KopřivniceŽ (nad 45)Ano
Martin FoltýnDošel a pošelM (0-39)Ano
Ivo HomolaLenochodM (40-49)Ano
Jan HomolaDošel a pošelM (40-49)Ano
Jan HranickýM (0-39)Ano
Eliška PeškováLheniceŽ (0-34)Ano
Daniela ValovaAKEZ KoprivniceŽ (35-44)Ano
Markéta KašnáTJ Jäkl KarvinᎠ(35-44)Ano
Jiří SelesStará BěláM (40-49)Ano
Kristýna BajerováKozmiceŽ (0-34)Ano
Tomáš GranzerTranďák Team PíšťM (40-49)Ano
Lenka VránovᎠ(nad 45)Ano
Aleš WanotRychvaldM (40-49)Ano
LIbor RichterPomalé šípyM (60-69)Ano
Jitka ŠeděnkováOstravaŽ (nad 45)Ano
Lukáš HaltofDarkovičkyM (0-39)Ano
Martin HauptmannPetřkoviceM (40-49)Ano
Štefan RendošMalokarpaťáciM (40-49)Ano
Petr EnderM (0-39)Ano
Daniel KostkaDarkovičkyM (0-39)Ano
Luděk VavrečkaVratimovM (50-59)Ano
Tereza SchaffartzikováLudgeřoviceŽ (0-34)Ano
Martin SemerádTJ Bižuterie Jablonec n/NM (0-39)Ano
Zdeněk MatušekM (60-69)Ano
Alexandra MuroňováOstravaŽ (nad 45)Ano
Marek PhilippSK Viktorie CHlebičovM (40-49)Ano
Romana ThiemlovaBK LudgeřoviceŽ (35-44)Ano
Petr WilhelmSlezský běžecký útokM (40-49)Ano
Paweł NowakVratislavM (0-39)Ano
Lukáš LičkaDarkovičkyM (0-39)Ano
David CuryloVlaštovičkyM (0-39)Ano
Josef SmolaMK SeitlM (70 a více)Ano
David MusiolKoblovM (40-49)Ano
Tomáš GižaSK Černé plíceM (40-49)Ano
Ondřej VálekOstravaM (0-39)Ano
Martin PopekBK LudgeřoviceM (50-59)Ano
Erich RinkaPrajzsky BK KravařeM (70 a více)Ano
Karel WeissEman TeamM (0-39)Ano
Václav ZachodilHoralko teamM (50-59)Ano
Lukáš RychlýHavířovM (0-39)Ano
Alena ZachodilováHoralko teamŽ (nad 45)Ano
Aleš HranickýOstravaM (50-59)Ano
Martin SkrbelSK TULEŇ TEAMM (40-49)Ano
Tomáš KučaNaniNailsM (0-39)Ano
Pavel SochorekKrmelínM (50-59)Ne
Jana RovňaníkOpavaŽ (35-44)Ano
Martina ŠonkováLandek ladiesŽ (35-44)Ano
Marcela GranečnᎠ(nad 45)Ano
Andrea LaštovkováLandek Ladies KoblovŽ (35-44)Ano
Hedvika KotherováMetyloviceŽ (0-34)Ano
Petr TomaštíkBohumínM (50-59)Ano
Jiří ŠtencelFulnekM (60-69)Ano
Karel FreiherrOstrava-SvinovM (50-59)Ano
Roman MíčekFrydek-MistekM (50-59)Ano
Hana MíčkováFrydek-MistekŽ (nad 45)Ne
Ondřej KuchyňaM (40-49)Ano
Daniel ErtlSTG KarvináM (40-49)Ano
Jindřich HudečekM (0-39)Ano
Michael KonečnýOpavaM (0-39)Ano
Petra ŠmardovaOrlovᎠ(35-44)Ano
Marie BlokešováCanicross OpavaŽ (35-44)Ano
Tomáš LachAnvilM (40-49)Ano