Startovní listina závodu 3 km (běh)Ludgeřovická 15 (2024)

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Markéta KočíČeský běžecký klubŽeny (3 km)Ano
Klárka WierzgonovaSTG OrlováDívky (3 km)Ne
Štěpánka WierzgonovaSTG OrlováDívky (3 km)Ne
Marie JuchelkováTJ LudgeřoviceDívky (3 km)Ano
Bart BílýTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Tobiáš ZahajTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Kryštof BoučekTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Matěj PíchaTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Matyáš StuchlíkTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Artim GudačiTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Matteo MohylaTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Jan BačovskýTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Adam UrbanecTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Lukáš SnášelTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Daniel SnášelTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Michal DrobecTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Vladimír DrobecTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Radovan BajgarTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Kristina GieckováBohumínŽeny (3 km)Ano
Jana SýkorováOstrava/Sparťan OrlováŽeny (3 km)Ano
Jan IklFrenštát pod RadhoštěmMuži (3 km)Ano
Zuzana BajgarováTJ LudgeřoviceŽeny (3 km)Ano
Piotr JeziorskiAPOSTOŁ FATIMYMuži (3 km)Ne
Pavel JeziorskiAPOSTOŁ FATIMYMuži (3 km)Ne
Zuzana HeczkováČeský-TěšínŽeny (3 km)Ano
Pavel HudeczekBK LudgeřoviceMuži (3 km)Ano
Radka BystroňováŽeny (3 km)Ano
Marie PálkováLudgeřoviceDívky (3 km)Ano
Jana FreiherrováOstrava-SvinovŽeny (3 km)Ano
Jaroslav VálekMuži (3 km)Ano
Martin BíbrlíkBK LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Hana SalamonSlužoviceŽeny (3 km)Ano
Eva ŽůrkováJof X-teamŽeny (3 km)Ano
Mia NehudekJof-X teamMuži (3 km)Ano
Kamila EhlerováŘepištěŽeny (3 km)Ano
Zuzana ZachodilováHoralko teamDívky (3 km)Ano
Pavel KramnýBK LudgeřoviceMuži (3 km)Ano
Radek BolekSTG KarvinaMuži (3 km)Ano
Petra BičánováPaskovŽeny (3 km)Ano
Kristýna MučkováBK LudgeřoviceŽeny (3 km)Ano
Tereza MučkováBK LudgeřoviceDívky (3 km)Ano
Dominik MučkaBK LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Hana ProkšováŽeny (3 km)Ano
Jaroslava NavrátilováOstravaŽeny (3 km)Ano
Eva MarešováOstravaŽeny (3 km)Ano
Nikola FoltýnkováBK LudgeřoviceŽeny (3 km)Ano
Matous ruzickaLudgeroviceKluci (3 km)Ano
Simon ruzickaLudgeroviceKluci (3 km)Ano
Zuzana RuzickovaLudgeroviceŽeny (3 km)Ano
Natálie PěntkováBK LudgeřoviceŽeny (3 km)Ano
Erika FabišíkováRožnov pod RadhoštěmŽeny (3 km)Ano
Zuzana FabišíkováRožnov pod RadhoštěmŽeny (3 km)Ano
Laura ChovančákováDívky (3 km)Ano
Magdaléna ChovančákováŽeny (3 km)Ano
Jakub MazáčPříborMuži (3 km)Ano
Michal MazáčAKEZ KopřivniceKluci (3 km)Ano
Martin MazáčPříborMuži (3 km)Ano
Lukáš SupíkMuži (3 km)Ano
Kateřina DadakováŽeny (3 km)Ano
Ondřej ValentTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Antonín ValentTJ LudgeřoviceKluci (3 km)Ano
Dušan ValentTJ LudgeřoviceMuži (3 km)Ano
Debora ČasarováMsk OrlováDívky (3 km)Ano
Roman ČasarOrlováMuži (3 km)Ano
Karolína PavelkováHead pro Team OpavaDívky (3 km)Ano
Richard BenešVelká PolomMuži (3 km)Ano
Jaroslav BenešVelká PolomMuži (3 km)Ano
Jakub WeinholdOpavaMuži (3 km)Ano
Petra HartmanováHEAD PRO TEAM OPAVAŽeny (3 km)Ano
Simona ŠpillerováŽeny (3 km)Ano
Pavel KozelekHasiči Karviná Staré MěstoMuži (3 km)Ano