Startovní listina závodu Dětský MTB Cup Libereckého krajeDětský MTB Cup Libereckého kraje 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
David SofkaPředžáciAno
Kryštof HlůžeCafe Calabrone CykloservisŽáci 2Ano
Pham Gia BaoBobíciAno
Sofie ŽváčkováNorth bike clubBobiceAno
Ondřej BílekBilčus TeamŽáci 1Ano
Lukáš ZavadzanCycology North bike clubKadetiAno
Jan ŠedaBobíciAno
Bruno PolákProseč pod JeštědemŽáci 1Ano
Štěpán VaněčekCzech Multisport CoachingMladší žáciAno
Michal VaněčekCzech Multisport CoachingŽáci 1Ano
Julie KratochvílováJablonec nad NisouPředžákyněAno
Yaroslava HuliyELIMON BICYKL TEAM USTI NAD LABEMMladší žákyněNe
Rozálie VrbováFrýdlantPředžákyněNe
Matěj RumanČelákoviceŽáci 1Ano
Jakub DostálTeam DostáloviPředžáciAno
David DryginBobíciAno
Vladyslav StasiiMělníkŽáci 2Ano
Karel PostlDesnáŽáci 1Ano
Tobias CejnarŽáci 1Ano
Jakub ZoubekBMX BohniceMladší žáciAno
Oliver ČivrnýJablonec nad NisouŽáci 1Ano
Adéla VaňkováBobiceAno
Mia MatějíčkováRohozec Amix TeamBobiceAno
Ondřej SudreRohozec Amix teamStarší žáciAno
Eduard FischerKovo PrahaPředžáciNe
Václav NovotnýValdicePředžáciAno
Klára PetířováCykloklub JičínStarší žákyněAno
Zuzana FedorkováFido bike servisŽákyně 2Ano
Matyáš AdamecTurnovPředžáciAno
Lucie ŠevčíkováNorth Bike ClubŽákyně 2Ano
Šimon BUDINABIKESPORT.czBobíciAno
Lukáš ŽváčekNorth Bike clubŽáci 1Ano
Viktorie HlavatáBakov nad jizerouŽákyně 1Ano
Matěj KošíčekNorth bikeŽáci 2Ano
Dominik KubiasELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Adam KollátorDolní BousovŽáci 1Ano
Ella RamzerováProstě dýchejBobiceNe
Lucie BurrgermeisterováCyklostar PirelliKadetkyAno
Karel BurgermeisterCyklostar PirelliStarší žáciAno
Erich ZakopalŽáci 1Ano
Lucie Markéta PavlíkováEleven head cyklolive teamMladší žákyněAno
Jakub ProvazníkJablonec nad NisouMladší žáciAno
Ema AbrmanováPředžákyněAno
Mikuláš PeníškaCyklolive LiberecBobíciAno
Šimon PeníškaCyklolive LiberecPředžáciAno
Ema TřešňákováWikov TOTR Cycling teamPředžákyněAno
Viktorie TřešňákováWikov TOTR Cycling teamŽákyně 1Ano
Bella JuránekWikov TOTR cycling teamŽákyně 1Ano
Lucie SoukupováELIMON Bicykl Team Ústí nad LabemKadetkyAno
Marie SeifertováALAN TB Cycling teamŽákyně 2Ano
Emma Karlita TonarováČKS SKI JilemniceŽákyně 2Ano
Antonín TonarČKS SKI JilemnicePředžáciAno
Lukáš SeifertExpres Cz BMD Team KolínMladší žáciAno
Amálie KociánováKuba cykloškolaŽákyně 2Ano
Matyáš ŠoltysHrubý JeseníkPředžáciAno
Jakub VršinskýBikerentalŽáci 1Ano
Jakub CharousekCykloklub JičínStarší žáciAno
Michal MalinskýNorth Bike ClubStarší žáciAno
Václav TešnarCycology North Bike ClubMladší žáciAno
Václav DumekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Ondřej DumekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Oliver HarcubaČelákoviceBobíciAno
Kryštof HarcubaČelákoviceŽáci 1Ano
Karolína ZajíčkováMerida Bikeranch Team JuniorStarší žákyněAno
Zdeněk ZajíčekMerida Bikeranch Team JuniorŽáci 2Ano
Václav KyselaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Krystof HolubecTJ Spartak VrchlabíMladší žáciAno
Adam ŽemličkaJUNIOR TEAM CYKLOLIVEŽáci 1Ne
Kristýna SvobodováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽákyně 2Ano
Sebastian SvobodaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žáciAno
Jakub CaletkaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Sebastian NovotnýS-sport mtb teamŽáci 1Ano
Valerie NovotnáS- Sport mtb teamŽákyně 1Ano
Tomáš SamekELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMKadetiAno
Lukáš TřeskaPROOFY cycling teamStarší žáciAno
Jakub ManhartELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMKadetiAno
Adam VašíčekELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMKadetiAno
Matěj BukačNorth Bike ClubŽáci 1Ano
Nicolas BalážELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Lukáš MüllerELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Kateřina HaškováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMKadetkyAno
Miroslav MalikLiberecPředžáciAno
Jan KrajíčekNorth Bike ClubŽáci 1Ano
Matěj MichálekNorth Bike ClubMladší žáciAno
Jiří DokulilCyklostar PirelliStarší žáciAno
Antonín KábeleNorth Bike Club LiberecŽáci 1Ano
Eliška FarkašováŽákyně 1Ano
Filip FarkašŽáci 1Ano
Kryštof HorákRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ano
Jan GambaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Jakub HonzejkELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 1Ano
Tadeáš HonzejkELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Tobiáš BUDINANorth Bike ClubŽáci 1Ano
Teodor HonzíkELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žáciAno
Matthias René FouqueCykloliveMladší žáciAno
Anna SmetanováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMPředžákyněAno
Josef SmetanaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Adam NovotnýELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMŽáci 1Ano
Matyáš BrabecKarasteamPředžáciAno
Filip PospíšilBrilon Racing MBMladší žáciAno
Martin JurkaELIMON Bicykl Team Ústí nad LabemŽáci 1Ano
František JurkaELIMON Bicykl Team Ústí nad LabemŽáci 2Ano
Adéla VaněčkováRexonix Kovo PrahaStarší žákyněAno
Robin UdatnýVelo Akademie KladnoPředžáciAno
Jakub UdatnýVelo Akademie KladnoŽáci 1Ano
Jiří OriničRexonix Kovo PrahaMladší žáciAno
Roman SobotkaNorth bike clubPředžáciAno
Štěpán PetráčekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 1Ano
Adam PetráčekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Tomáš KudrnaCycology North Bike ClubKadetiAno
Jan SoukupExpres CZ - BMD Team KolínŽáci 1Ano
Vojtěch HorynaCykloklub JičínŽáci 2Ano
Ondřej AckermannCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Erika AckermannováCycology North Bike ClubPředžákyněAno
Malvína MařanováHC JičínPředžákyněNe
Sebastián JonCykloklub JičínKadetiAno
Jonáš DlouhýELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žáciAno
Tomáš ŠevčíkCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Matěj VokřínekTJ Sokol Plavy Cyklo BendaMladší žáciAno
Jakub ZejfartNorth Bike ClubMladší žáciAno
Jakub JurekNorth bike clubMladší žáciAno
Filip HrdličkaADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Johana ČermákováADASTRA Cycling TeamMladší žákyněAno
Barbora PrchalováNorth bike clubMladší žákyněAno
Anna PrchalováNorth bike clubMladší žákyněAno
Matyáš MaruškaNBCŽáci 2Ano
Tomáš VokřínekNorth Bike ClubŽáci 2Ano
Šimon VokřínekNorth Bike ClubMladší žáciAno
Anna Magdalena CichákováCycology North Bike ClubMladší žákyněAno
Mikuláš CichákCycology North Bike ClubStarší žáciAno
Adéla KlimentováCycology North Bike Junior teamŽákyně 1Ano
František CardaNorth bike clubŽáci 2Ano
Jakub KošekCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Matěj NeprašCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Sebastián MistrNorth Bike ClubPředžáciAno
Kryštof HalířRexonix Kovo PrahaŽáci 1Ano
Viktor KučeraCycology North Bike ClubŽáci 2Ano
Kryštof KučeraCycology North Bike ClubŽáci 1Ano
Patrik VenhodaADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Maxim MarečekRexonix Kovo PrahaŽáci 1Ano
Oliver MarečekRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ano
Tobiáš HerinkML - Tuning Cyklotrener VarnsdorfMladší žáciAno
Ondřej NedělaADASTRA Cycling TeamPředžáciAno
Hanna BartíkováRexonix Kovo PrahaŽákyně 2Ano
Matěj DvořákADASTRA Cycling TeamPředžáciAno
Vojtěch DvořákADASTRA Cycling TeamŽáci 2Ano
Lukáš VeselýELEVEN HEAD CST CYKLOKIVE TEAMMladší žáciAno
Dominik FormanADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Štěpán PokornýADASTRA Cycling TeamŽáci 1Ano
Vojtěch PokornýADASTRA Cycling TeamŽáci 2Ano
Vincent NelsonBobíciAno
Anna KlimentováCycology North bike clubŽákyně 2Ano
Martina ProcházkováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žákyněAno
Kateřina ProcházkováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žákyněAno
Tereza TicháCycology North bike clubŽákyně 2Ano
Tomáš TichýCycology North bike clubŽáci 1Ano
Markéta TvrzníkováADASTRA Cycling TeamŽákyně 2Ano
Emil DařbujanELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMPředžáciAno
Marie TvrzníkováADASTRA Cycling TeamŽákyně 1Ano
Hedvika DařbujanováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽákyně 2Ano
Ludvík DařbujanELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMladší žáciAno
Tomáš VyšínADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Ema KmínkováADASTRA Cycling TeamMladší žákyněAno
Dominik PavolADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Patrik PavolADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Filip NedělaADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Mia PetrováADASTRA Cycling TeamŽákyně 1Ano
Sofie LhotákováRohozec Amix TeamMladší žákyněAno
Maxmilian NedvědADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Kristýna LhotákováRohozec Amix TeamStarší žákyněAno
Filip PalkoskaADASTRA Cycling TeamMladší žáciAno
Mikuláš KazdaCykloklub JičínŽáci 1Ano
Rozárie KazdováCykloklub JičínMladší žákyněAno
Anežka ChlupováChlupice z KněžmostaPředžákyněAno
Marek ZimaHERBY SERVISBobíciAno
Barbora ChlupováChlupice z KněžmostaŽákyně 1Ano
Markéta ZimováHERBY SERVISŽákyně 1Ano
Adéla VaňkováBobiceAno
Matouš ZimaHERBY SERVISŽáci 2Ano
Jakub HořavkaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 2Ano
Richard KrupkaCK Slavoj TerezínPředžáciAno
Dominik HurákLawi Sport TeamŽáci 1Ano
Matěj Neumannprostedychej.czŽáci 1Ano
Filip DulanskýHerby servisMladší žáciAno
Vladimír KrupkaCK Slavoj TerezínŽáci 1Ano
Štěpán HurákLawi Sport TeamMladší žáciAno
Viktorie PoupováŽákyně 1Ano
Martin VaněkPředžáciAno
Lubor VaněkCykloklub JičínŽáci 1Ano
Matěj VaněkCykloklub JičínŽáci 2Ano
Nelly BondyCzech MultiSport CoachingŽákyně 2Ano
Filip GambaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žáciAno
Štěpán SvobodaREXONIX KOVO PRAHAŽáci 2Ano