Startovní listina závodu Dětský MTB Cup Tanvald 2024Dětský MTB Cup Tanvald 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Adam HavlíčekRexonix Kovo PrahaStarší žáciAno
Matyáš VrbaFrýdlantBobíciAno
Evelyn LandováPředžákyněAno
Veronika ŠťastnáMladá BoleslavPředžákyněAno
Oliver NelsonBobíciAno
Ela MaškováRohozec Amix TeamPředžákyněNe
Adam MašekRohozec Amix TeamBobíciNe
Ondřej MašekRohozec Amix TeamŽáci 2Ne
Matěj KurkaPředžáciAno
Jakub KurkaPředžáciAno
Bruno KollmerNorth Bike KlubPředžáciAno
Max JuránekWikov TOTR Cycling TeamBobíciAno
Radim KučeraNorth Bike ClubKadetiAno
Oliver AubrechtŽelezný BrodBobíciAno
Eliáš PavlovičBobíciAno
Valerie ŠvingalováDrift Corp.BobiceAno
Ella ŠvingalováDrift Corp.BobiceAno
Filip ReaNorth Bike ClubPředžáciAno
Matěj CaletkaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMŽáci 1Ano
KnutGP Sport StřížoviceŽáci 2Ano
Alex KadlečekRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ano
František HajnýPředžáciAno
fdg dfgŽáci 2Ne
Lukáš JechADASTRA Cycling TeamStarší žáciAno
Viktorie PoupováNorth Bike ClubŽákyně 1Ne
Mariana MartinováKAH Sport VrchlabíBobiceAno
Madlen MartinováKAH Sport VrchlabíPředžákyněAno
Matyáš MartinKAH Sport VrchlabíŽáci 2Ano
Dominik MistrNorth Bike ClubŽáci 2Ano
Jan Jakub BelzaELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMPředžáciAno
Františka KotlíkováLiberecBobiceAno
Miloslav VečeřaDěčínPředžáciAno
Rozarie NěmcováRexonix Kovo PrahaŽákyně 2Ano
Vladimír MoraruBobíciNe
Eliáš VítekBobíciNe
Eliáš RiebauerPrahaBobíciNe
Eliáš JanoušekBobíciAno
Patrik KučeraCK Sokol Vrané nad VltavouŽáci 2Ano
Adam KořínekFK Albrechtice v Jizerkých horáchBobíciAno
Eliáš SamešBobíciAno
Kryštof KarásekLiberecŽáci 1Ano
Michael ŠtohanzlMotocross ChotyněBobíciAno
Marketa RadkovskáŽáci 1Ano
Jakub RoubalAdastraŽáci 2Ano
Anna ZajícováNorth Bike ClubŽákyně 1Ano
Leo FofanaNorth Bike ClubBobíciAno
Abd Elrahman IbrahimKadetiNe
Omar IbrahimMladší žáciAno
0liver JanečekDolní BousovŽáci 1Ne
Jakub KeltnerLiberecPředžáciAno
Johana ChmelařováLiberecPředžákyněAno
Adam ŠebíkKořenovŽáci 1Ano
Adam KoštákNorth bike clubŽáci 2Ano
Antonín KrňoulNorth Bike ClubŽáci 1Ano
Agnes ČapkováBobiceAno
Medard ČapekBobíciAno