Startovní listina závodu BĚH HISTORICKOU KADANÍ5. ROČNÍK BĚHU HISTORICKOU KADANÍ

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Lenka BurešováŽV2Ano
Dalibor JechSKP Hvězda JirkovMAAno
Stanislav Dvořák☆DANY-F.I.T Sport-T.E.A.M☆MANe
Pavel ŠáraAC Praha 1890V2Ano
Martin HuráňPerštejnV2Ano
Jan VlčekSTG StrupčiceMAAno
Jana BláhováRadoniceŽV1Ano
Miroslav ČekanBike a běh OstrovV3Ano
Michal FrlausBěžecký klub F - C KadaňV4Ne
Kamila ŠimkováChomutovŽkyAno
Petr VeselýGlassman TT TepliceMAAno
Pavlína ŠipošováPostoloprtyŽV1Ano
Jitule KellerováŠBVŽV1Ano
Jana DvořákováTJ Klášterec nad OhříŽV2Ano
Renata FišerováBK Běkodo TepliceŽV1Ano
Michal ŠupolSweep factory teamV1Ne
Tomáš OulickýKadaňV1Ne
Veronika BabinčákováChomutovŽV1Ano
Radim JakešKadaňV1Ano
Bertha Condori Ramos de MajákBěžecký klub F - C KadaňŽV1Ano
Noemi MajákBěžecký klub F - C KadaňŽkyAno
Hana KotěborskáSporťáci ŽatecŽkyAno
Miroslav PapršteinBike a běh OstrovMAAno
Václav HolýDBK KadaňV1Ano
Daniel TudorKadaňV2Ano
Miloslav BečkaÚstí n.L.V3Ano
Petr ObermaierKadaňV1Ano
Přemysl JánskýChomutovV2Ano
Jan VilímskýBěžci ChomutovMAAno
Matouš ŘezníčekTJVS KadaňMAAno
Karel LinhartOsekV4Ano
Radek HanákJirkovV1Ne
Pavel KudrnaBK F-C KadaňV2Ano
Jiří MacekVTŽ ChomutovV4Ano
Zdeněk KacířLoučná956V3Ano
František FialkaBěžci ChomutovV1Ano
Jarka ŠebestováŽV1Ano
Pavel PatrochV2Ano
Pavel RuntBřezno u ChomutovaV2Ano
Pavel SmekSporťáci ŽatecŽciAno
Karolína RosolováTJVS KadaňŽAAno
Petr MatisŽatecMAAno
Lucie SmekováSporťáci ŽatecŽV1Ano
Martin JandaKadaňV3Ano
Vaclav SkretaKadaňV1Ano
Štěpán MatulaSK TřebichoviceV2Ne
Lukáš SměšnýKLNOV1Ano
Martin HeligrOCR TEAM MAŠINA KADAŇV1Ano
Martin ProvazníkHopman team ŽatecV1Ano
Eliška PodhornáKadaňJkyAno
David PodhornýKadaňV2Ano
Soňa PodhornáKadaňŽV2Ano
Tomáš PřibilHladova kola LitvínovV2Ano
Jana HrdličkováHladova kola LitvínovŽV1Ano
Jan BajboraAK ŽatecV1Ne
Matěj SmetanaAK LounyŽciAno
Šárka SucháAK LounyŽkyAno
Tomáš HerinkA.C. TEPO KladnoJAno
Lukáš MenclAK LounyŽciAno
Ivan VrábelBike a běh OstrovV1Ano
Otakar HůrkaBike a běh OstrovV1Ano
Šimon ŘezníčekTJVS KadaňJAno
Vladimír PavlinskýDamiceV2Ano
Miluše PavlinskáDamiceŽV1Ano
Jana PavlinskáDamiceŽAAno
Michaela ŘíhováChomutovŽAAno
Světlana KadlecováKlášterecŽV2Ano
Lukáš MolnárMostMAAno
Karla MudrováVS KadaňJkyAno
Zuzana HrabalováTJ VS KadaňŽV1Ano
Josef SvobodaChomutovV4Ano
Miluška PavlasováRájovŽV1Ano
Vladimír DicáTJ Slavoj Bečov nad TeplouV3Ano
Olga KantováSPONA TepliceŽV1Ano
Anna MikešováTJ VS KadaňŽkyAno
Michal BoreckýBěžecký klub F - C KadaňJAno
Aleš TvrdíkV1Ne
Martin SchubertStarGymV1Ano
Kateřina ChlupováKlášterec nad OhříŽV1Ano
Jaroslav ČechUltra5V1Ano
Marcela KášováPerštejnŽV2Ano
Petra ŠmerákováHopman Team ŽatecŽV1Ano
Lenka JandováMostŽV2Ano
Vítězslav KřikavaTJVS KadaňŽciAno
Alena KoníčkováKadaňŽV1Ne
Lucie DrdováKadaňŽV1Ano
Kamila PodzimkováSchönbachŽANe
Hana HahnHahn teamŽV1Ano
Jiří HolečekBěžci ChomutovMAAno
Olga FilipováChomutovŽV1Ano
Jakub PilekSTG StrupčiceMAAno
Ondřej VávraLounyMAAno
Vladimír VodochodskýMTB HELLFISH MostV2Ano
Ondřej ŠtěničkaJirkovMAAno
David ChmelJirkovV1Ano
Jana SlavíkováSTG KadaňŽV2Ano
Iveta SoukupováBřezno u ChomutovaŽV1Ano
Ludmila HanusováKlášterecŽV1Ano
Zdeněk ŘehořSTG StrupčiceV1Ano
Renata KalčevaChomutovŽV2Ano
Josef BryndaKadaňV2Ano
Zuzana VítkováMostŽV2Ano
David ČechTJ VS KadaňŽciAno
Tomáš ČechBěžecký klub F - C KadaňJAno
Pavel ČechBěžecký klub F - C KadaňV1Ano