Startovní listina závodu 10,5 kmZimní běh Hlučín

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Aleš HadámekBabylonbike LitultoviceM (50-59)Ano
Radovan SteuerSTEUER Team CZEM (nad 60)Ne
Lenka ŠtěpánováBabylonbikeŽ (35-44)Ano
Jiří LondaSK Černé plíceM (0-39)Ne
Ondřej KačmařHlučínM (0-39)Ano
Daniel TrnkaM (0-39)Ano
Tomáš KalvarHAŤ!!!M (0-39)Ano
Radka RinkováPBKŽ (35-44)Ano
Jindřich HudečekMarkvartoviceM (0-39)Ano
Marie BlokešováCanicross OpavaŽ (35-44)Ano
Petr ŠkrabánekMK Seitl OstravaM (nad 60)Ano
Tomáš PapajBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
Vladimíra HadamčikováOptika VHŽ (nad 45)Ano
Lucie HabrlantovᎠ(0-34)Ano
Michaela MarkielováM&MŽ (0-34)Ano
Michal FrantišM&MM (0-39)Ano
Jan BeranVitkovM (50-59)Ano
Zuzana NowakováRetard run 99 HavířovŽ (35-44)Ano
Jan HutinM (40-49)Ano
Petr JosefusHlučínM (0-39)Ano
Jiří ŠtencelFulnekM (nad 60)Ano
Jan JandaSSK VítkoviceM (nad 60)Ano
Petra ZonkováOpavaŽ (35-44)Ano
Zuzana KubiciusováKarvinᎠ(35-44)Ano
Jana VeseláPetřkoviceŽ (nad 45)Ano
Viktor BřemekNAPOHODU! bike team PíšťM (50-59)Ano
Vladimíra HoráčkováSK Oceláci OstravaŽ (nad 45)Ano
Iva PachtovᎠ(nad 45)Ne
Pája MoravecLidl Tým BuštěhradM (50-59)Ano
Lukáš RychlýHavířovM (0-39)Ano
Aleš RosmanitBIKE TEAM OPAVAM (50-59)Ano
Radomír ŠerekFulnekM (40-49)Ano
Ludmila PaskovaRH PivingM (50-59)Ano
Radovan PasekRH PivingM (50-59)Ano
Josef PasekRH PivingM (0-39)Ano
Pavel MoravecBK VětřkoviceM (50-59)Ne
Martin PlatošPražmoM (nad 60)Ano
Tomáš HájovskýHlučínM (nad 60)Ano
Hana LegerskáSSK VítkoviceŽ (35-44)Ano
Lubomír BardaševskýBK LudgeřoviceM (nad 60)Ano
Renata SobierajskaRacibórzŽ (nad 45)Ano
Przemek SobierajskiRacibórzM (50-59)Ano
Filip BurdaAtletika AlojzovM (0-39)Ano
Pavel SpurnýHraniceM (50-59)Ano
Pavel PollakHraniceM (40-49)Ano
Roman MíčekFrydek-MístekM (50-59)Ano
Tomáš NejedlýOstravaM (40-49)Ano
Lucie FigarováPříborŽ (nad 45)Ne
Rudolf KubíčekM (0-39)Ano
Jaroslav VařákVřesina u OstravyM (40-49)Ano
Boris VařákVřesina u OstravyM (0-39)Ano
Michal PertzianBeer inside, Crivit outsideM (50-59)Ano
Patrik HanzlíkDBZM (40-49)Ano
Jiří PlatzekHlučínM (nad 60)Ne
Marek ČmeloSlovenská strelaM (0-39)Ano
Radim SolnařM (40-49)Ano
Tomáš kubicaOstrava petřkoviceM (0-39)Ano
Pavel VlachOstravaM (0-39)Ano
Inge GaliováStg KarvinᎠ(35-44)Ano
Martin GužíkVPKOHM (0-39)Ano
David CuryloOpava VlaštovičkyM (0-39)Ano
Petra BálkováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Martin SkrbelSK TULEŇ TEAMM (40-49)Ano
Alena KalwarováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Jan NikelM (0-39)Ano
Petr BytomskýBolaticeM (40-49)Ano
Lukáš BilLudgeřoviceM (40-49)Ano
Romana ThiemlovaBK LudgeřoviceŽ (35-44)Ano
Jaroslav BöhmBK LudgeřoviceM (40-49)Ano
Barbora BöhmováBK LudgeřoviceŽ (nad 45)Ano
Richard SvárovskýZ-37 ČmelákM (40-49)Ano
Adam GaldiaBK LudgeřoviceM (40-49)Ano
David BöhmBK LudgeřoviceM (0-39)Ano
David BíbrlíkBK LudgeřoviceM (40-49)Ano