Startovní listina závodu Na pohodu 30kmML Tuning Tour de Ralsko 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Josef DudaKKT BikeMuži 30+Ano
Milan MacháčekKuchyně MacháčekMuži 30+Ano
Milan ŠumeraCK Bier BikeMuži 30+Ano
Roman KošekCK Bier BikeMuži 30+Ano
Petr JuřinaMnichovo HradištěMuži 30+Ano
Nella BrečkováM+T KlikyŽeny do 29Ano
Vojtěch SkotákMuži do 29Ano
Miroslav MaternaMeziboříMuži 30+Ano
Luboš MiškovskýMuži 30+Ano
Adam MiškovskýMuži do 29Ano
Hana ChaloupkováŽeny 30+Ano
Jiří RysLynx Triatlon TeamMuži 30+Ano
Eva OstřanskáNext CyclingŽeny 30+Ano
Jan OswaldML TuningMuži 30+Ano
Tomáš VrbkaCyklo ATOMMuži 30+Ano
David JelínekMuži 30+Ano
Jiří KracíkSDH OlešniceMuži 30+Ano
Broňa HellierCyklo NovinyMuži 30+Ano
Pavel SlejškaCyklo NovinyMuži 30+Ano
Petr HeidenreichMuži 30+Ano
NEJEDE/ číslo bez obálkyŽeny 30+Ne
Břetislav ŽaloudekMuži 30+Ano
Matěj ZadražilAC TJ JičínMuži do 29Ano
Petr PelikánGALLI DISTILLERYMuži 30+Ano
David PelikánHerby sevisMuži do 29Ano
Pavel PejznochMuži do 29Ne
Ing. Květa JarešováŽeny 30+Ano
BosamboABC DoksyMuži 30+Ano
Denis ČapkaMuži do 29Ne
Miroslav NeumannASK DěčínMuži 30+Ano
Josef KrejčíML TUNINGMuži 30+Ano
Jaroslav PekárnaHorni StakoryMuži 30+Ano
Adriana JenikovskáT-MoBike týmŽeny 30+Ano
Aneta MasiarováWWW.COREX.CZMuži 30+Ano
Ella KalinováSPORTICUS teamŽeny do 29Ano
Ála KrumbholzováŽeny 30+Ano
Tomáš IngrTomiTruck MTB TEAMMuži 30+Ano
Jiří HoraREGAMuži 30+Ano
Lucie KlvaňováŽeny 30+Ano
Martin JarošABC DoksyMuži do 29Ano
Martin BílekÚstí nad LabemMuži do 29Ano
Martin MlejnekMuži 30+Ano
Ondřej SedlákČeská KameniceMuži do 29Ano
Jiří ManaKrásná LípaMuži 30+Ano
Jiří VonšovskýRumburkMuži 30+Ano
Elenka RichterováM&T klikyŽeny do 29Ano
Václav RichterM&T klikyMuži do 29Ano
Michal ŠafaříkDěčínMuži do 29Ano
Petr ŠafaříkDěčínMuži 30+Ano
Martin VenclSKC LiberecMuži do 29Ano
Martin SmejkalSki and Bike BEKOMuži 30+Ano
Jiří HyanMondraker AcademyMuži do 29Ano
Radek JarešMuži 30+Ano
Vojtěch TrojanMuži 30+Ano
Kateřina KypetováM&T klikyŽeny 30+Ano
Adam KypetM&T klikyMuži do 29Ano
Martin BřezinaBMV bike teamMuži 30+Ano
Petr BöhmMuži 30+Ano
Jakub KůstkaMuži 30+Ano
Lukáš KarabecMuži 30+Ano
Miroslav ŽivnýKCL Kooperativa SvijanyMuži 30+Ano
Alena PavlatováKolovnaŽeny 30+Ano
Václav HladíkKolaři ProvodínMuži 30+Ano
David BečvarovskýMuži 30+Ano
Matěj BečvarovskýMuži do 29Ano
Vladimír HartlML-TUNING FACTORY RACINGMuži do 29Ano
Nela SlípkováTJ ŽízeňŽeny do 29Ano
Šárka Ficová SlípkováTJ ŽízeňŽeny 30+Ano
Jirka BurianUž tam budem?Muži 30+Ano
Ondřej ŽivnýMuži do 29Ano
Matěj ČervenkaBerounMuži do 29Ano
Adriana MajerskáŽeny 30+Ano
David VančuraJanovice v PodještědíMuži 30+Ano
Michaela KristekovaJanovice v PodještedíŽeny 30+Ano
Michaela ŠípkováWintersport HKŽeny 30+Ano
Jan ŠillerHonduras TeamMuži do 29Ano
Lukas BardzákHonduras TeamMuži 30+Ne
Vilém KafkaELIMON Bicykl Team Ústí nad LabemMuži do 29Ano
Roman BílýLázně BohdanečMuži 30+Ano
Martin MalinskýMTB team ČTMuži 30+Ne
Jakub PetrVelké PořičiMuži do 29Ano
Zbyněk RůžičkaRohozec Amix TeamMuži 30+Ano
Hetverová IvetaMimoňŽeny 30+Ano
Sandra ŠámalováVelký GrunovŽeny 30+Ano
Lukáš ZavadzanNorth Bike ClubMuži do 29Ano
Tomáš KudrnaNorth Bike ClubMuži do 29Ano
Jakub ManhartEleven Head Cyklolive TeamMuži do 29Ano
Sebastian JonCykloklub JíčínMuži do 29Ano
Tomáš SamekEleven Head Cyklolive TeamMuži do 29Ano
Adam VašíčekEleven Head Cyclolive TeamMuži do 29Ano
Lucie SoukupováElimon Bicykl Team Ústí nad LabemŽeny do 29Ano
Lucie BurgermeisterováCyklostar PirelliŽeny do 29Ano
Kateřina HaškováEleven Head Cyklolive TeamŽeny do 29Ano
David TřískaJenichovMuži do 29Ano
Kateřina KapičkováMimoňŽeny 30+Ano
Jarmila NovákováAktivit Nový BorŽeny do 29Ano
Jaroslav JiránekBSG Sparkasse O-NMuži 30+Ano
Jakub JánskýBuštěhradMuži 30+Ano
Petr MatoušekUstí nad LabemMuži 30+Ano
Petra KaprasovaUstí nad LabemŽeny 30+Ano
Petr KralicekBřezí (okres Praha-východ)Muži 30+Ne
Pavel GažurBeton Bike LitvínovMuži 30+Ano
Jan KoubaMuži 30+Ano
Luděk BížaKutná HoraMuži 30+Ano
Petr Škorec, změna 298TepliceMuži 30+Ano
Petr BeleckýEleven head Cyklolive teamMuži 30+Ano
Tomáš JankoBICYCLE CLUB LIBEREC 1886Muži do 29Ano
Richard DrábÚstí nad LabemMuži 30+Ano
Lukáš DrábLiberecMuži 30+Ano
Dominik Berkarebels766Muži 30+Ano
Jana Berkovárebels766Ženy 30+Ano
Milan Berkarebels766Muži 30+Ano
Pavel ČervenkaStřekoffMuži 30+Ano
Milan AndrleÚstí nad LabemMuži 30+Ano
Petr HolíkVlci poleMuži 30+Ano
Tereza CísařováCC VarnsdorfŽeny do 29Ano
Oldřich RoudCyklisticky klub Litvinov. z,s,Muži do 29Ano
Michal PurmMuži 30+Ano
Vladimír BělohlávekPraha 9 - MiškoviceMuži 30+Ano
Nikola TicháŽeny 30+Ano
Vojtěch MádlíkBAKAKO Nová PakaMuži do 29Ano
Milan HornasKralupyMuži 30+Ano
Ondřej KošťákMuži 30+Ano
Eva RůžičkováLiberecŽeny 30+Ano
Simona Marina TěšínskáCyklo-Raim teamŽeny 30+Ano
Markéta TěšínskáCyklo-Raim teamŽeny 30+Ano
Roman TěšínskýCyklo-Raim teamMuži 30+Ano
Karel SlabýBulls PísekMuži 30+Ano
Zdeněk KubíčekEleven Head CYKLOLIVE teamMuži 30+Ano
Jana ŽáčkováŽeny 30+Ano
Pavlína SuchánkováMC Český rájŽeny 30+Ano
Martin KolaříkTMC66-Hope StudioMuži 30+Ano
Martin KubecMuži 30+Ano
Jitka KubecováŽeny 30+Ano
Štěpán PilousMuži do 29Ano
Josef ŠubrtDoksyMuži 30+Ano
Michala Petrušovájablonec nad NisouŽeny 30+Ano
Hana KošatováHerbalife NutritionŽeny 30+Ano
Petr KroftCykloklub Kamikaze OsekMuži 30+Ano
Luboš DědičMuži 30+Ne
Jaroslav ŠormKOLO ŠÍR Lázně BělohradMuži 30+Ano
Martin RottaMuži 30+Ano
Kateřina ŽohováPoděbradyŽeny do 29Ano
Libor ŽohaPoděbradyMuži 30+Ano
Martin NekolaMuži 30+Ano
Petra SlavíčkováSporticusŽeny 30+Ano
Daniel VargaCyklo team KOLA 98Muži 30+Ano
Daniel KopeckýMuži 30+Ano
Milan KonvalinkaDalešiceMuži 30+Ano
Jan ŠtefanMuži 30+Ne
Slavomir JežekšnekendorfMuži 30+Ano
Pavel RutterleBrništěMuži 30+Ano
Josef BekaINSTATOP KosmonosyMuži 30+Ano
Tereza MoravcováBike Club Roudnice n/LŽeny 30+Ano
Jiří SedláčekOstrovMuži 30+Ano
Sylva VlčkováÚstí nad LabemŽeny 30+Ano
Inna ChorevaČeská LípaŽeny 30+Ano
Luboš DědičMuži 30+Ne
Leoš PospíchalGC TáborMuži 30+Ne
Václav MarounekRi okna Dolní PodlužíMuži 30+Ano
Kateřina MarounkováRI okna Dolní PodlužíŽeny do 29Ano
Jana BartákováAC Česká LípaŽeny 30+Ano
Jana BartákováUJEPŽeny do 29Ano
Zdeněk WalterZahrádkyMuži 30+Ano
Lukáš KuběnaMuži 30+Ano
Ondřej LitresitsTour de RalskoMuži 30+Ano