Startovní listina závodu hlavní závod FOFR CUP 2024PEKLO SEVERU 2024 #3 - FOFR CUP

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Martin KoutTj Sokol Holé VrchyMasters IAno
Lucie ZelenáCzech Multisport CoachingElita ženyNe
Jan StrožML Tuning CykloTrener Varnsdorf cycling teamMasters INe
Dalibor HomolkaBohemie Nový BorMasters IIINe
Martin JohnDoradus COMMasters IIIAno
Filip MunzarML Tuning Cyklotrener.com VarnsdorfMasters IAno
Thomas KeimlingEBM Team SeiffenMasters IIINe
Jiří JuhasCVK Česká KameniceMasters IIIAno
Jan NovotaML Tuning CykloTrener VarnsdorfMasters IIAno
Tomáš ViktoraCK 1967 Č. KameniceMasters IAno
Jan PospíchalCC VarnsdorfMasters IIIAno
Josef ErtlBukovnoMasters IAno
Aleš AdamecDELTASPORT Česká LípaMasters IIIAno
Petr STEJSKALVrzaciMasters IIAno
Petr KirchnerPrahaMasters IIIAno
Martin ŠafránELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMMasters IAno
Pepa MelicharLawi Junior TeamElita mužiAno
Petr KaštánekHerby ServisElita mužiAno
Jiří Kovaříkbeespee.czMasters IIIAno
Petr SmetanaJESENICEMasters IIAno
Patrik PořádekBiolit DěčínMasters INe
Tereza ZemanováCK 1967 Česká KameniceElita ženyAno
Martin PeroutkaAlisy-HrádekMasters IINe
Jakub KrausWWW.COREX.CZMasters IAno
Ondřej SedlákČeská KameniceElita mužiAno
Tomáš KubátML Tuning Cyklotrenér VarnsdorfMasters IIAno
Jaroslav NovotnýKolokrámMasters INe
Ondřej SlámaZákupyMasters IIAno
Hannes HoffmannTSV GroßschönauElita mužiAno
Zbyněk RůžičkaRohozec Amix TeamMasters IAno
Milan KrejčíTriatlon Česká LípaMasters IINe
Marek FatkaML TuningCyklotrener VarnsdorfMasters IAno
Hauschild, SilvioRSV Bautzen e.V.Masters IINe
Veronika LhotskáŽatecElita ženyAno
Jiří KopčanskýLovosiceMasters IIAno
Daniel NosekMK - CYKLO DĚČÍNMasters IIAno
Patrick ScholzeNeusalza- SprembergMasters INe
Jakub HomaEleven Head Cyklolive TeamMasters INe
Jan LebduškaALISY HRÁDEKMasters IIAno
Jiří HorkýCK 1967 Česká KameniceMasters IIIAno
Lukáš BělkaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEElita mužiAno
Tomáš HurtCC VarnsdorfMasters IIAno
Zbyněk TrnkaML Tuning CykloTrener VarnsdorfMasters IIAno
Miroslav KaštánekHerby ServisMasters IIIAno
Zdenek KohoutGALLI DISTILLERYMasters IIAno
Jan ŠikýřRokytnice nad JizerouElita mužiAno
Pavel ZimaLíska 77Elita mužiAno
Pavel ZimaLíska 77Masters IIIAno
Tomáš AustWPC sport teamMasters IIINe
Herbert SchwarzHerby ServisMasters IIAno
Matěj RotheUNLIMITED KM TRADING CZElita mužiAno
David SklenářFORWARDElita mužiAno
Vojtěch ŠelmeciCycology North Bike ClubElita mužiAno
Roman HorkýCK 1967 Česká KameniceMasters IIAno
Jakub RulfCK 1967 Česká KameniceMasters IAno