Startovní listina závodu VyřazovákJEKOLKA 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Emma ReľovskáZlín-MalenoviceIII. kategorie KOLO holkyNe
Ondřej SzkanderaIII. kategorie KOLO kluciNe
Eliška KořínkováBrnoIV. kategorie KOLO holkyNe
Josef AudyTJ Sokol BrnoV. kategorie KOLO kluciNe
Jakub AudySK ŽebětínV. kategorie KOLO kluciNe
Beata BlažejovskáLelekoviceIII. kategorie KOLO holkyNe
Lukáš HuspeninaV. kategorie KOLO kluciNe
Daniel PřikrylVI. kategorie KOLO kluciNe
Nikola PřikrylováV. kategorie KOLO holkyNe
Adéla PolnickáSnovídkyIV. kategorie KOLO holkyNe
Adam HájekASPIRE SCM BRNOVI. kategorie KOLO kluciNe
Jakub NátrRychlebské stezkyIV. kategorie KOLO kluciNe
Filip Německarate team Bystřice pod HostýnemV. kategorie KOLO kluciNe
Matěj SmetanaBIKE GANG ŘÍčanyIII. kategorie KOLO kluciNe
Adéla GrecováMoravanyIII. kategorie KOLO holkyAno
Ondřej MrkvaIV. kategorie KOLO kluciAno
Šimon JílekOCAIV. kategorie KOLO kluciNe
Šimon DofekIV. kategorie KOLO kluciNe
Josef BrusACT LerakVI. kategorie KOLO kluciAno
Gregor KulaRájec-JestřebíV. kategorie KOLO kluciAno
Pavlína PoláčkováACT leraK BlanskoV. kategorie KOLO holkyAno
Karolína PoláčkováACT leraK BlanskoV. kategorie KOLO holkyAno
Nikola PospíšilováDeštnáV. kategorie KOLO holkyAno
Šimon PospíšilDeštnáIV. kategorie KOLO kluciAno
Adéla ValáškováAspire SCM BrnoIV. kategorie KOLO holkyAno
Felix ŘehořBrnoIV. kategorie KOLO kluciAno
Jakub VaněkIII. kategorie KOLO kluciAno
Martin HegarBukovinkaIV. kategorie KOLO kluciAno
Viktorie ČalkovskáBike Team Porsche OlomoucVI. kategorie KOLO holkyAno
Matěj NátrRychlebské stezkyIII. kategorie KOLO kluciAno
Punam LusíkováSPORT CLUB STŘÍLKYIII. kategorie KOLO holkyAno
Linda VálkováSPORT CLUB STŘÍLKYIII. kategorie KOLO holkyAno
Karolína FialováACT Lerak BlanskoIII. kategorie KOLO holkyNe
Jakub FialaACT Lerak BlanskoV. kategorie KOLO kluciNe
Matěj JelínekASPIRE SCM BrnoIV. kategorie KOLO kluciNe
Václav JelínekASPIRE SCM BrnoVI. kategorie KOLO kluciNe
David HoušťIII. kategorie KOLO kluciAno
Nikola HoušťováPraha 6IV. kategorie KOLO holkyAno
Matouš PetrIV. kategorie KOLO kluciAno
Šimon PetrIV. kategorie KOLO kluciAno
Tobiáš LazarAspire SCM BrnoVI. kategorie KOLO kluciAno
Matyáš SurýHanáckéé prúvanIV. kategorie KOLO kluciAno
Matyáš SkotákJedovniceVI. kategorie KOLO kluciAno
Vojtěch NěmecACT LerakIV. kategorie KOLO kluciAno
Vanda NěmcováACT LerakIII. kategorie KOLO holkyAno
Miriam SedlákováBrno-severIV. kategorie KOLO holkyAno
Lenka HaničákováHalenkovV. kategorie KOLO holkyAno
Eliška HaničákováHalenkovVI. kategorie KOLO holkyAno
Otto EiblV. kategorie KOLO kluciAno
Lukáš DiblíkNová Červená VodaIV. kategorie KOLO kluciAno
Tomáš NovotnýAdamovVI. kategorie KOLO kluciAno
Filip SoučekACT leraKIV. kategorie KOLO kluciAno
Jakub SoučekACT leraKIII. kategorie KOLO kluciAno
Dominik LysoněkASPIRE SCM BrnoV. kategorie KOLO kluciAno
Jáchym VašíčekTřemošniceIII. kategorie KOLO kluciAno
Michal ŠvecBlanskoIII. kategorie KOLO kluciAno
Karolina CermanovaVranov u BrnaIII. kategorie KOLO holkyAno
Adriana ChamaliduBílovice nad SvitavouIII. kategorie KOLO holkyAno
Kristián DočkalBrno SlatinaIII. kategorie KOLO kluciAno