Startovní listina závodu MTB okruhJEKOLKA 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Dorota BačíkováI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyNe
Adam BačíkII. kategorie KOLO kluciNe
Rozálie ValentováJedovniceI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyNe
Luna StejskalováBlanskoI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyNe
Noe StejskalBlanskoII. kategorie KOLO kluciNe
Tereza HuspeninováII. kategorie KOLO holkyNe
Sofie JanovskáVladimírovy RenovaceII. kategorie KOLO holkyNe
Barbora PolnickáSnovídkyII. kategorie KOLO holkyNe
Sebastian KolofíkI. kategorie ODRÁŽEDLA kluciNe
Hynek ŠlachtaI. kategorie ODRÁŽEDLA kluciAno
Vojtěch SmetanaBIKE GANG ŘÍčanyII. kategorie KOLO kluciNe
Daniel GrecMoravanyII. kategorie KOLO kluciAno
Jakub KrajtlBrno 38II. kategorie KOLO kluciAno
Tobiáš JílekBrnoII. kategorie KOLO kluciAno
Mikuláš JílekBrnoI. kategorie ODRÁŽEDLA kluciAno
Vojtěch MlýnskýII. kategorie KOLO kluciNe
Matyáš MoščakII. kategorie KOLO kluciAno
Václav ChaloupkaI. kategorie ODRÁŽEDLA kluciAno
Nikola VaňkováII. kategorie KOLO holkyAno
Jiří BýčekMoravanyII. kategorie KOLO kluciAno
Jan WirtII. kategorie KOLO kluciAno
David HoušťII. kategorie KOLO kluciNe
Kristýna ŠvestkováBrnoI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyAno
Alice NovakovaBrnoII. kategorie KOLO holkyAno
Klára KozubíkováASPHALT CYCLING LAB BRNOI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyAno
Dora ŠandováII. kategorie KOLO holkyAno
Jakub KaňaBrnoII. kategorie KOLO kluciAno
Kryštof VašíčekTřemošniceII. kategorie KOLO kluciAno
Damián HofmanI. kategorie ODRÁŽEDLA kluciAno
Ladislav VrchotaBrnoII. kategorie KOLO kluciAno
Adam ŠvecBlanskoII. kategorie KOLO kluciAno
Vít KovářůBrno-ČernoviceII. kategorie KOLO kluciAno
Laura CermanovaVranov u BrnaI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyAno
Viola MatějnáI. kategorie ODRÁŽEDLA holkyAno
Štěpán ChaloupeckýII. kategorie KOLO kluciAno
Max KántorII. kategorie KOLO kluciAno
Gabriella GabrhelováOlomoucII. kategorie KOLO holkyNe
Berenika DočkalováBrno SlatinaII. kategorie KOLO holkyAno