Startovní listina závodu Dětský MTB Cup MimoňDětský MTB Cup Mimoň 2024

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Mikuláš BrokešZeBro teamBobíciAno
Veronika ŠťastnáMladá BoleslavPředžákyněAno
Veronika VozkováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMStarší žákyněAno
Matyáš HákLOKO TrutnovŽáci 2Ano
Filip ŠťastnýBobíciNe
Adéla ŠťastnáPředžákyněNe
Eliáš PavlovičBobíciAno
Adam KořínekFK Albrechtice v Jizerských horáchBobíciAno
Ela MaškováRohozec Amix TeamPředžákyněAno
Ondřej MašekRohozec Amix TeamŽáci 2Ano
Robin DvořákChris Kassas Cycling CoachBobíciAno
Anna Klára ŠukováNotthorBobiceAno
Adam ČtvrtečkaNorth Bike ClubPředžáciAno
Jakub ČtvrtečkaNorth Bike ClubŽáci 1Ano
Matyáš CaltíkMCSBobíciAno
Alice PetráčkováELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMPředžákyněAno
Oliver AubrechtŽelezný BrodBobíciAno
Oliver NelsonBobíciAno
Emily KostorkováMK ARCHITEKTIPředžákyněAno
Oliver MiluničMK ARCHITEKTIŽáci 2Ano
Dominik MistrNorth Bike ClubŽáci 2Ano
Viliam KolenčíkTopolčanyPředžáciNe
Matyáš KolenčíkTopolčanyPředžáciNe
Eliška SchusováBIKE Puzzle teamŽákyně 2Ano
Matyáš VrbaFrýdlant v ČecháchBobíciAno
Marie SchusováBIKE Puzzle teamStarší žákyněAno
Jaroslav JelínekRynholecBobíciAno
Jiří JelínekCK LOKO RakovníkŽáci 1Ano
Viktorie PoupováNorth Bike ClubŽákyně 1Ne
Sára AdamcováTurnovBobiceAno
Jenda OpfolterŽáci 1Ano
Péťa OpfolterBobíciAno
Kryštof KarásekLiberecŽáci 1Ano
Jindřich NovotaML Tuning CykloTrener VarnsdorfPředžáciAno
Adélka KralovičováBobiceAno
Kuba KralovičŽáci 1Ano
Jan ProkopPředžáciAno
Alex KadlečekRexonix Kovo PrahaŽáci 2Ano
Miloslav VečeřaDěčínPředžáciAno
Martin DolejšAB Extreme DěčínPředžáciAno
Adam HavlíčekRexonix Kovo PrahaStarší žáciAno
Adélka MalinskáALAN TB Cycling teamŽákyně 2Ano
František HajnýPředžáciAno
Oliver TsechPrahaBobíciAno
Adam ŠtěpánPraha 4Mladší žáciAno
Eliáš SamešTurnovBobíciAno
Františka KotlíkováLiberecBobiceAno
Jakub RoubalAdastra Cycling TeamŽáci 2Ano
Jáchym JeřábekBakako Nová PakaŽáci 2Ano
Leo FofanaNorth Bike ClubBobíciAno
Michael ŠtohanzlMotocross ChotyněBobíciAno
Josefína ChmelařováLiberecBobiceAno
Johana ChmelařováLiberecPředžákyněAno
Oliver JanečekŽáci 1Ne
Adéla MelicharováNový BorŽákyně 2Ne
David HaasTehovŽáci 2Ano
Jakub StrnadelPředžáciAno
Deniel ŠenkýřBobíciAno
Adam KoštákNorth bike clubŽáci 2Ano
Martin SofkaVodochody HošticePředžáciAno