Startovní listina závodu JEDNOTLIVCIHostěnický triatlon 2024 - 22. ročník

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Dušan ZelenákGlassman TT TepliceM60+Ano
Anna MalínskáPrahaŽ35Ano
Tereza KalivodováPrahaŽ35Ano
Jan NouzaLiberecM60+Ano
Zbyněk LaurPrahaM60+Ne
Jan LacinaDobroměřiceM29Ano
Miroslav VokálekVokysfireboyM29Ano
Jaroslav HendrychTriatlon Česká LípaM49Ano
Martin HosnedlRoudnice nad LabemM49Ne
Hana LangerováPrahaŽ35Ne
Tony NguyenPrahaM29Ano
Andrea PeleškováMostŽ35+Ne
Jaroslav PelcKrušnohorský výšvihM49Ano
Daniel RenčMostM49Ne
Michael HájekEMMAM39Ano
Tomáš KočíPrahaM29Ano
Jan BurešCk Slavoj TerezínM49Ano
Ondřej KohlAC Praha 1890M29Ano
Tereza RožánkováKome klub KrasliceŽ35+Ano
Michael SoukupGrit & GrindM39Ano
Petra HendrychovaLitoměřiceŽ35+Ano
Hana KačírkováPrahaŽ35Ano
Jaroslav JíraTri club Česká LípaM59Ano
Aleš KlugChotěšovM29Ano
Pavel KlugChotěšovM29Ano
Petr BláhaHopman team ŽatecM29Ano
Miroslav UrbanHopman team ŽatecM59Ano
Štěpán ŠetekLitoměřiceM39Ano
Kristýna PosltováPrahaŽ35Ano
Jiří BělohlávekFénix sport Blansko, z.s.M49Ano
Kristýna KulišováTeam Cyklotrener VarnsdorfŽ35Ano
Vojtěch MatuškaLuigi CocottiM29Ano
Martin ZemanSober SummerM29Ano
Hedvika BláhováBTT LibochoviceŽ35Ano
Ladislav VetešníkCvikovM49Ano
Martin BorovskýCobram teanM59Ne
Petr MendlÚstí nad LabemM59Ne
Jan PrůchaBTT LibochoviceM49Ano
Michaela SedláčkováHappyLoopŽ35+Ano
Lukáš ZugarJeseniceM39Ano
Jiří VlčekPovrlyM59Ne
Lenka NesporáPřílepyŽ35Ano
Vendula BenešováHořčiceŽ35Ano
Pravoslav VaňekDubíM60+Ano
Pravoslav VaněkDubíM60+Ano
Vladimír DlouhýDlouháni RoudniceM60+Ano
František VokálekLovosiceM29Ano
Jan ŠimlPrahaM59Ano
Stanislav KahánekDýmka míruM49Ano
Michaela StudničkováTepliceŽ35+Ano
Alžběta ČiperováKralupy nad VltavouŽ35Ano
Barbora MaříkováUCCŽ35Ano
Jan MaříkUCCM39Ano
Petr KlicperaWolfpack TRI NeartoviceM49Ano
Dominika SiskosováNové StrašecíŽ35Ano
Anna VážnáŽupa BudečskáŽ35Ano
Jan Wainer2B Winner TeamM49Ano
Roman PietropaoloUherské HradištěM49Ano
Štěpán MatulaSK TřebichoviceM59Ano
Andrea ZemanováOtínŽ35+Ne
Dominik TarantLounyM29Ano
Jiří MarekSPONA TepliceM49Ano
Jakub SadílekČížkoviceM39Ano
Aleš VlasákGoldenScreenM29Ano
Aleksandr KuchinGoldenScreenM39Ano
Matyáš HložekPrahaM39Ano
Petr NádheraHradec KrálovéM59Ano
Hana NádherováHradec KrálovéŽ35+Ano
Klára SlepicováLuka nad JihlavouŽ35Ne
Jan VernerPrahaM39Ano
Vladimír ValtrMP PrahaM59Ano
Marek DuchoslavWolfpackM39Ano
Jan PospíchalSport team BrozanyM39Ano
Jaroslav ŠtrebaTriatlon SlanýM49Ano
Petr WeinhöferHZS ChomutovM49Ano
Petr HájekKrupáM29Ano
Pavel ŠtefanikIsshin Kan z.s.M49Ano
Oto OttenschlägerKrušnoman TT LitvínovM29Ano
Jaroslav StříbrnýKladnoM29Ano
Michal LaubeBTT LibochoviceM49Ano
Tomáš VajnarProsperity FSM29Ano
Pavel DolanskýHobýci MostM59Ano
Milan VopatMilan z horM60+Ano
Petr ČuchalMMB TřebeniceM49Ano
Radek HaišmanHopman team ŽatecM29Ne
Tomáš UrbanHopman team ŽatecM29Ano
Lenka BešíkováHopman team ŽatecŽ35Ano
Tereza Černecká HnízdilováSportRaces- HappyLoopŽ35+Ano
Petr CharousekgogoM59Ano
Marek PeterkaTriade DěčínM59Ano
Jan BláhaBTT LibochoviceM49Ano
Pavlína HejkalováLitoměřiceŽ35Ano
Tomáš HavlíčekBTT LibochoviceM39Ano
Filip UrbanHopman team ŽatecM29Ano
Tomáš MísařŽatecM39Ano
Marek HrebinkaBTT LibochoviceM59Ne
Stanislav TrčRoudnice nad LabemM39Ano
Jakub DvořákHopman team ŽatecM29Ano
Vít PetříkTrmiceM39Ano
Zdeněk PaulAČRM39Ano