Startovní listina závodu 33.ROČNÍK HORSKÝ BĚH PERŠTEJN - KLÍNOVEC33.ROČNÍK HORSKÝ BĚH PERŠTEJN - KLÍNOVEC

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit, nebo poslat znovu informace o platbě?

JménoKlubKategorieUhrazeno
Kamila PodzimkováBK F-C KadaňŽAAno
Hana HahnChomutovŽV1Ano
Petr DrahýChomutovV3Ano
Zdeněk ŘehořSTG StrupčiceV1Ano
Blanka BarešováŽatecŽV1Ano
Jiří MacekVTŽ ChomutovV4Ano
Jana JelínkováSalmingŽV1Ano
Petra BulecováŽatecŽV1Ano
Lenka KůsováTriatlet KVŽV1Ano
Renata KalčevaChomutovŽV2Ano
Petr SzászSokolovV4Ano
Martin HuráňPerštejnV2Ano
Petr HronŽalmanovMAAno
Dáša BřezinováTJ VS KadaňŽV2Ano
Michal LuxaSalmingMAAno
Tomáš GrosserKarlovarský vegetariánV1Ano
Pavel ČekanBike a běh OstrovV1Ano
Jiří SládekHopman team ŽatecV3Ano
Roland PeruthRozběháme KadaňskoV2Ano
Barbora ChovancovaŽAAno
Jan VilímskýBěžci ChomutovMAAno
Jana MartinůHrdejoviceŽV1Ano
Michal BoreckýBěžecký klub F-C KadaňMAAno
Markéta SchmiedováŽAAno
Kateřina PopelkováBěžecký klub F - C KadaňŽAAno
Štěpán MatulaSK TřebichoviceV2Ano
Lukáš SměšnýKLNOV1Ano
Pavel KudrnaBK F-C KadanV2Ano
Sabina DrahotskáKadaňŽANe
Karel LinhartOsekV4Ano
Karolína NovákováOCR Mašina KadaňŽAAno
Tereza SukováKadaňŽAAno
Jana SlavikovaKadaňŽV2Ano
David ChmelJirkovV1Ano
Tomáš kujíčekV1Ano
Aleš TvrdíkV1Ne
Petr ObermaierKadaňV1Ano
Světlana KadlecováKlášterecŽV2Ano
Miloslav BečkaÚstí n.L.V3Ne
Ivana VávrůTJ VTŽ ChomutovŽANe
Tomáš ČechBěžecký klub F-C KadaňMAAno
Pavel ČechBěžecký klub F-C KadaňV1Ano
Marcela KášováPerštejnŽV2Ano
Luboš KrátkýAk Škoda PlzeňMAAno
Martin HeligrOCR Team KadaňV1Ano
František VečeřaTJ VTŽT - CHOMUTOVV4Ano
Zdeněk KacířLOUČNÁ 956V3Ano
Karel GraslPostoloprtyV2Ano
Radek HanákV1Ne
Petr KrálV1Ne
Petr TomaščínRotavaV2Ano
Olga FilipováChomutovŽV1Ano
Jiří KrůdlBike Team NejdekV1Ano
Michaela HavlíčkováDOZP KovářskáŽV2Ano
Josef BryndaGEOSAN GROUP Run KadaňV2Ano
Dalibor JechSKP Hvězda JirkovMAAno
Miluška PavlasováRozběháme KadaňskoŽV1Ano
Valentová MiroslavaKadaňŽANe
Ludmila HanusováKlášterec nad OhříŽV1Ano
Vladimír DicáTJ Slavoj Bečov n.T.V3Ano
Zuzana VítkováRozbehame MostŽV2Ano
Vaclav SkretaKadanV1Ano
Petr KořánAK ŽatecV1Ano