Startovní listina pro Dětský závod závodu MLTuning - Tour de Ralsko 2020

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Kateřina HaškováBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMMladší žákyněNe
Adéla PraskáMeziboříŽákyně 2Ne
Ondřej Prokopcyklistický klub LitvínovŽáci 2Ne
Matyáš FolprechtKosmonosyMladší žáciNe
Eliška KnesplováPředžákyněNe
Martin KnesplPředžákyněNe
Adam HavlíčekDUKLA PRAHAŽáci 2Ne
Václav VyhlasŽáci 2Ne
Vilém VyhlasMladší žáciNe
Dominik BobvošKSM HrádekStarší žáciNe
Viktorie BucharováSedmihorkyBobiceAno
Vít BucharSedmihorkyPředžákAno
Klárka ŠatrováBike-point / SOREX team Roudnice n.L.Žákyně 1Ano
Jakub GondaBobíciNe
Amálie GondováPředžákyněNe
Hana FodorováNevix TeamPředžákAno
Felix LitresitsTour de RalskoBobíciAno
Oliver LitresitsTour de RalskoŽáci 1Ano
Hana FodorováNevixStarší žákyněAno
Jiří MarvanLitvínovŽáci 2Ano
Sára HossingerováŽákyně 1Ano
Jan HossingerŽáci 2Ano
Dominik ChmelaStarší žáciAno
Kateřina LinetováSport areál KlínyŽákyně 1Ano
Pavel LinetSport areál KlínyŽákyně 1Ne
Maxík MarečekKovo PrahaBobíciAno
Oliver MarečekKovo PrahaPředžákAno
Natálie Strnadovátátovi holkyŽákyně 2Ano
Barbora Strnadovátátovi holkyŽákyně 1Ano
Marie SchusováCK BítovskáŽákyně 2Ne
Eliška SchusováCK BítovskáPředžákyněNe
Vojtěch PřevrátilLos Křižanos Junior TeamBobíciAno
Ondřej PřevrátilLos Křižanov Junior TeamŽáci 1Ano
Adéla KacrováLitvínovPředžákyněAno
Kateřina KubínováLitvínovBobiceAno
Ondřej KubínJudo LitvínovPředžákAno
Anna ZobalováSeverní VĚTRY - Lídři chvostu startovního poleBobiceNe
Ema ZobalováSeverní VĚTRY - Lídři chvostu startovního poleŽákyně 1Ne
Jakub DörnerSK Svojkov Haven TeamMladší žáciNe
Stella PetrošováPrahaBobiceNe
Zuzana LisáPraha 4BobiceNe
Štěpánka BejrovaNová PakaŽákyně 1Ano
Anna HalešováValkeřiceŽákyně 2Ne
Nela HalešováValkeřiceMladší žákyněNe
Josef SukVarnsdorfPředžákNe
Vojtěch BednaříkKross Bikeranch Team JuniorŽáci 2Ne
Eva BednaříkováKross Bikeranch Team JuniorPředžákyněNe
Bára OuhrabkováKross Bikeranch Team JuniorŽákyně 1Ne
Vít OuhrabkaKross Bikeranch Team JuniorŽáci 2Ne
Jiří BernatLiberecMoc strarýNe
Jan BernatLiberecMoc strarýNe
Jaroslav Vítek725156906PředžákAno
Florence VojtáškováPrahaBobiceNe
Zuzana VyčichlováVelvaryBobiceNe
Jakub VyčichloVelvaryPředžákNe