Startovní listina pro Hlavní závod závodu MLTuning - Tour de Ralsko 2020

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Tomáš LeubichDOKSYM29Ano
Tereza KovandováZ29Ano
Tomáš KolaříkTT CYKLORENOVA CVIKOVM49Ano
Lubomír KučeraM49Ano
Ita KrafkovaTTCYKLORENOVA CVIKOVZ39Ano
Libor BartušekM49Ano
Josef SukM19Ano
Luděk ŠaníkKC Pivovar KonradM60+Ano
Tomáš KunstM29Ano
Jiří RiegerM59Ano
Marek RiegerKovo PrahaM19Ano
Miroslav LedvinaLoxo BakovM49Ano
Radek ŠčučkaSki PauderaM59Ano
Jan LukešCarla.kupkolo.czM19Ano
Aleš BečvaříkSkalákoviM39Ano
Jakub HákMapei Merida KaňkovskýM19Ano
Michal KubíčekBitters Superior Cyklolive TeamM39Ano
Štěpánka BisováBitters Superior Cyklolive TeamZ29Ano
Kamil VernerM29Ano
Jan Boczanautonemecko.czM59Ano
Štěpán MikešŽdírec BikeM49Ano
Matěj MikešŽdírec BikeM19Ano
Filip HegenbartŽdírecBikeM49Ano
Ralf HeinzeVolksport WaltesdorfM59Ano
Hanna FijatkowskaMitutoyo AZS WratislaviaZ29Ano
Bantosz BantosiewiczMitutoyo AZSM19Ano
Ivo MachekKSM HrádekM49Ano
Martin MacháčekM59Ano
Tina HelleBohemianCoffeehouseZ39Ano
Thomas HeinzeBohemianCoffeehouseM39Ano
Emma PokornáBitters Superior Cyklolive TeamZ29Ano
Petr ŽváčekM49Ano
Karel KomárekM39Ano
Ondřej NovotnýKorejtko CrewM39Ano
Ondřej BulaVIPRO CyclingM49Ano
Ondřej KoloničníM29Ano
Jakub MorávekM29Ano
Pavel StrakaKralupáciM39Ano
Milan HorňákKralupáciM39Ano
Jiří HavranOCK OsíkM39Ano
Václav ZvánovecNiemes JungeM49Ano
Leona VobrováZ40+Ano
Martin SlabýKČT MTB KralupyM39Ano
Tomáš HájekIvar CS - Author TeamM19Ano
Josef ArchmanM29Ano
Jiří PecinaM49Ano
Jarda JislCRAFT Team JablonecM49Ano
Jiří KraušnerEKRTKAM49Ano
Tomáš KuříkNová PakaM39Ano
Martin StrakatýM49Ano
Lukáš MuchaM39Ano
Michal BerkaNorth Bike ClubM49Ano
Josef JoštiakKSM HrádekM29Ano
Petr VlachM39Ano
Petrik KramárM19Ano
Bedřich KramárM49Ano
Ivo MachekKSM HrádekM49Ano
Jiří NovákM39Ano
- -M59Ano
Dalibor MoravecM39Ne
Karel MoudrýM59Ano
Martin ŠtrosNKT KabloM39Ano
Miloš BendlM59Ano
Daniel SporyschRoman Kreuziger Cycling teamM19Ano
Marcela MoravcováZ29Ano
Pavel VosátkaM49Ano
Veronika LitresitsováM29Ne
Michaela KyselováČeská LípaZ39Ano
Martin PeroutkaKSM HRÁDEKM49Ano
Viktor HánaSK-Svojkov-Haven MTBM19Ano
David KváčKooperativaM19Ano
Aleš ErlerKL Sport MostM49Ano
Zdeněk FaflákKrupkaM29Ano
Martin MacháčekmachacekuchyneM39Ne
Roman StrnadGalaxy Cyklošvec StevensM19Ano
Mikuláš PejšmanUniverzita obranyM29Ano
Tomáš JurákUniverzita obranyM29Ano
Hynek RomančíkM39Ano
David BeranSK ČNBM49Ano
Filip KurekM29Ano
Karel JirákTri club Česká LípaM49Ano
Robert SpalenkaSport Invest MTB TeamM59Ne
Maximilian GeislerSebnitzer RV 1897 e.V.M19Ano
Ivana LoubkováTT Cyklorenova CvikovZ40+Ne
Jiří KnollLiberecM49Ne
KAMIL DZIEDZICMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWM39Ne
Klára TajčmanováZ39Ano
Jaroslav JurčaMělníkM49Ano
Tomáš BělkaMagicveteransM59Ano
Lukáš BělkaAktivit Nový BorM19Ano
Vladimír LíbalDoksyM59Ano
Petra StádníkováKralupy nad VltavouZ40+Ano
Marek StádníkDexter CyclingM49Ano
Vítězslav VeselýDěčínM59Ano
Marcel HorlebeckPicardellics Velo Team DresdenM39Ne
Petr TourekMetalspedM49Ne
Jiří HoraREGA teamM49Ne
Dominik HabrdlaKladnoM29Ano
Jan TomanCARLA. KUPKOLO. CZM29Ano
Luboš TomanCARLA. KUPKOLO. CZM59Ano
Zuzana DurajováPoprvé na koleZ40+Ano
Pavel StaněkProdoli racing teamM39Ano
Jakub ŠkoríkM39Ne
Vítězslav StránskýFRUIT BIKEM39Ano
Václav HladíkProvodínM29Ano
Martin RambaM59Ne
Irena EffmertováČistý sportZ39Ano
Daniel ŠtědrýTRANS BRODYM49Ne
Jakub ŠimekKross Bikeranch teamM19Ano
Radek NezbedaŽdírec bikeM39Ano
Jiří ProcházkaBTK EUROBIKE PrahaM59Ano
Pavel ZdeněkMirošovM59Ano
David ŠtolbaGhost teamM29Ano
Rostislav KuklíkMTB HanzM49Ano
Jiří ZárybnickýCK Vinohradské šlapkyM49Ano
Vladimír StránskýSlimáci ŽizníkovM60+Ano
Robert LandsmanGepard Finanace Cycling TeamM49Ano
Radek HořákUNLIMITED NUTRI CLINICM29Ano
Lukáš ProcházkaJaroslav Kulhavý Cycling TeamM19Ano
Samuel VirágM19Ano
Pavol VirágM49Ano
Pavel VorlíčekOSŽ Mladá BoleslavM39Ano
Lenka FridrichováGhost TeamZ29Ne
Václav CichákML-tuningM59Ano
Zbyněk KočárekElis team Mariánské LázněM49Ne
Martin MlejnekM49Ano
Roman KoloničnýM49Ano
Uwe MosigBohemian CoffeehouseM59Ano
Jan SkrbekBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMM19Ano
Jakub WeigelM29Ano
Roman HorkýCK 1967 Č.KameniceM49Ano
Radek SlavíkVrchlabíM49Ano
Vojtěch WachtlSnow Sports Academy Špindlerův MlýnM39Ano
Jakub HoráčekM19Ano
Vít HoráčekM49Ano
Jiří FišerČeská LípaM49Ano
Martin MatznerDukla LiberecM39Ano
Denisa SkrbkováBEKO Bike and Ski Racing TeamZ39Ano
Jiří DuchekKL SPORT MOSTM49Ano
Tomáš NovotnýBeast OCR VarnsdorfM29Ano
Roman MaděraVeselákM49Ano
Marek PeterkaTriade DecinM59Ano
Petr StrnadKSM HrádekM59Ano
Vojtěch StránskýCzech MTBO TeamM39Ano
Pavel ŠorfSK SvojkovM49Ano
Thomas KeimlingEBM Race team SeiffenM49Ano
Michal ŘezáčM29Ano
Petr BaruzziSlanýM29Ano
Roman ŠirokýReality-SirokyM59Ano
Jan NovotaTeam CykloTrenerM39Ano
Lukáš BabovákNevixM39Ano
Pavel FišarLomnice nad PopelkouM29Ano
Milan OrtM49Ano
Lubos SvobodaM49Ano
Mario DolecekEBM - Team SeiffenM59Ne
Luděk AmbrušONE CYCLING TEAMM49Ano
Veronika ŠťastnáPcheryZ39Ano
Libor BartůněkKolokrámM49Ano
Lucie VeidlováELEVEN BlackETZ29Ano
Marek PetrovičÚstí nad LabemM19Ano
Jiří BlažekKladnoM49Ano
Aleš Tomek[email protected] MimoňM39Ano
Tomáš RybkaBike VysokáM49Ano
Petra SlavíčkováSporticusZ39Ano
Lukáš SvátekJablonec nad NisouM49Ano
Jan ČermákS - Sport HronovM49Ano
Pavel BurešNKT KABLOM39Ano
Jakub TaušTri-club Česká LípaM29Ano
Lukáš SoučekM29Ano
Jiří ŠindelářSCHLIKE HELLFISH MOSTM49Ano
Michal BubílekKross Bikeranch teamM39Ano
Ladislav PetrovičProboštov u MalečovaM49Ano
Daniel VojtášekM39Ano
Tomáš KlauzBadenM49Ano
Miloš ProcházkaCC VarnsdorfM59Ano
Martin DejmekM59Ano
Martin ŠídaPrahaM59Ano
Jaroslav PřívaraM29Ano
Pavel RůžičkaÚstí nad LabemM59Ano
Eva Kornalíkovábajker.euZ40+Ne
Lukáš PíšaHostinnéM39Ano
Jiri PelikanProstě dýchejM39Ano
František ŠvandrlíkBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMM19Ano
Jan WolfHPM Sport tepliceM39Ano
Karel HrabicaM39Ano
Jiří Peterkacyklo FaltýnekM59Ano
Kateřina PeterkováPraha 4Z40+Ano
Jiří KubovičM59Ne
Milan KroupaKross Bikeranch TeamM59Ano
Tereza HolubováHoloubek racingZ29Ano
Jan ŠustaČeská spořitelnaM39Ano
Jakub LhotákBike VysokáM29Ano
Dalibor HomolkaBohemie Nový BorM60+Ano
Mariusz ŚliwińskiK.S. Optyk-Okular Jelenia GóraM49Ne
Georgios BarakosM59Ne
pavel otáhalM49Ano
Pavel SaidlM2C groupM59Ne
David ŠtajncANTI SKSM39Ano
Jana ŠtědráTrans brodyZ40+Ano
Daniel ŠtědrýTrans brodyM49Ano
Sylwia GórnaS&MILE for live TeamZ40+Ano
Mike SchillerS&MILE for live TeamM49Ano
Anna LibichováHradec nad SvitavouZ39Ano
Josef VichaM49Ano
Ladislav BrdlíkSolecM60+Ano
Vojtech RaabM19Ano
Ondrej RaabM49Ano
Jan AntošHOTOVO 20!M49Ano
Karel JurčaKL Sport MostM29Ano
Filip ŠlajchrtHrobM39Ano
petr kasparekprahaM49Ano
Lukáš VáclavíkMTB Spartak VrchlabíM29Ano
Jaroslav MamajTeam CyklotrenerM39Ano
Kryštof PrchlíkKSM HrádekM19Ano
Radek PrchlíkHrádek nad NisouM59Ano
Arnošt BernardLázně BělohradM59Ano
František KadlecekBajker.euM49Ano
Přemysl MrázekÚstí nad LabemM49Ano
Lukáš GlázrÚstí nad LabemM49Ano
Josef SlanařGalaxy Cyklošvec StevensM29Ano
Jan ŠvábGreyhound Racing TeamM29Ano
Matěj BarthMS Bike Academy RacingM19Ano
Pavel GažurBeton Bike LitvínovM59Ano
Mathias FunkeDIE FAHRRAD-KETTEM49Ano
Václav HladíkProvodínM29Ne
Václav LinhartLiberecM59Ano
Jiří MarvanLitvínovM49Ano
Aleš BarthMS Bike Academy RacingM49Ano
Tomáš RudolfWikov HronovM49Ne
Josef BlechaKČT MTB KralupyM59Ano
Martin KřenaM39Ano
Tomáš TrojanKrušnohorský dvůrM49Ano
Ondřej PlítekTřtěniceM29Ano
Radek KučeraTEAM KSM HRÁDEKM49Ano
Miry StejskalováHERBY SERVISZ40+Ano
Pavel HobrlantKSM HRÁDEKM49Ano
Jiří HonzátkoBike VysokáM49Ano
Jan ChalupníkCerekvice nad LoučnouM59Ne
Adam ExnerM19Ano
Jiří ExnerM49Ano
Foit FilipM39Ano
Veronika ChlumskáMusher club Český rájZ29Ano
David KačírekKupkolo MTB Team PardubiceM49Ano
Tomáš StaníčekTřtěniceM49Ano
Jiří ČechuraČistý sport racing teamM59Ano
Eva DědkováPraha 9Z40+Ano
Martin VyhnánekM29Ano
Petr PinhartNovosedliceM39Ano
Jaromír SvobodaSK MS Auto ČLM29Ano
Miroslav SvobodaCykloTrener.comM49Ano
Jana HoraisováKravařeZ39Ano
Martin LhotákBike VysokáM49Ano
Aleš BeránekM59Ano
Radek DrahoňovskýSnow Sports AcademyM49Ano
Matěj ReiserKROSS BIKERANCH TEAMM29Ne
Martin HrnčířGAPP System-KolofixM49Ano
martin gogaspinavy zadaM39Ano
ivan gogaspinavy zadaM60+Ano
Filip TérS - sport HronovM19Ano
vratislav mitspinavy zadaM29Ano
Martin ŠafránM39Ano
Petr SeifertDěčínM49Ano
Aleš LacinaCyklo team KOLA 98M49Ano
Lumir VaszilySK Skivelo neslyšících OlomoucM39Ano
Milan KutrM49Ano
Michaela ŠípkováRock Machine - cyklomaxZ29Ano
Jan ReiserKross Bikeranch teamM59Ne
Medricky JiriM49Ano
Lukáš JarošBAKAKO Nová PakaM19Ano
Pavel LinetSport areál KlínyM39Ano
MartinPraha -ZbraslavM39Ano
Marek Císařeleven blacketM49Ano
Michal ŠípekRock Machine CyklomaxM29Ano
Radek BělkaAKTIVIT Nový BorM29Ano
Petr KuželaM59Ne
Petr KuželaM29Ne
Jan FleischmanPrahaM39Ano
Vojtěch StárekM19Ano
Leoš EffenberkGHOST TeamM49Ano
Pavel RyšavýJablonné v PodještědíM49Ano
Radovan PávSokol SemechniceM49Ano
Michal MarešM-ProgrammingM29Ano
Zdeněk KarabaKaba-sport ChotěbořM59Ano
Petr ZadinaKABA-SPORTM59Ano
Jiří HylskýTřebeniceM39Ano
Jana KovářováHerby ServisZ40+Ano
Ondřej ZábranskýCC VarnsdorfM49Ano
Milan PetrVelké PoříčiM60+Ano
Jiří BoučekCyklokroužek PříčnáM39Ano
Vlastimil PařízekVELOcoach.czM39Ano
Patrick ScholzeBad Bikers MTB-Sport e.V.M39Ne
Vaclav AskaTeam DuratecM39Ne
Zdeněk PrknoSPORT TEAM Hrádek nad NisouM60+Ano
Radovan PlášilŽizníkovM39Ne
Josef Strnadtátovi holkyM49Ano
Libor TérHronovM59Ano
Šárka UrbancováPoděbradyZ40+Ne
Ladislav HoffmanTepliceM59Ano
Veronika BarnetováPardubice BIKERSZ29Ano
Rinn PetrContinental AdršpachM59Ano
Michal BeránekJe-Be-Ti , AussigM59Ano
Antonín VelebilPrahaM49Ano
jiří marekkc kutná horaM19Ano
david marekM49Ano
Zdeněk KubíčekBitters Superior CYKLOLIVE teamM49Ano
Leoš HolmanHoKl CLUB Lužec nad cidlinouM59Ano
Simona OpltováRoudnice nad LabemZ39Ano
Luboš DědičMalý ÚjezdM59Ne
Petr PinhartSpecialized NovosedliceM39Ne
Petr BöhmSrdíčkářiM49Ano
Jakub HorkýCK 1967 Česká KameniceM19Ano
Josef Procházkacykloteam DěčínM49Ano
Albert BavorDoksyM19Ano
Jiří BavorDoksyM59Ano
David FírerČeská LípaM39Ano
Jakub VečeřM39Ne
Tomáš TichýUsti Nad LabemM59Ano
Jiří BoučekCyklokroužek PříčnáM39Ne
Milan SvojšeM39Ne
Sláva MilerCyklokroužek PříčnáM39Ne
Michal VolákCyklokroužek PříčnáM39Ano
Marek VlčekMM auto mtb teamM19Ano
Jaroslav VlčekMM autoM59Ano
Tomáš KubátML-TuningM49Ano
Martin KřišťálMM AUTO MTB teamM19Ano
Martin KřišťálMM AUTO MTB teamM49Ano
Dusan SukupVrdyM49Ano
Martin WendlerSK ŽizníkovM49Ano
Jakub MacháčekMotorhead foreverM49Ano
Vladan PucarevičM49Ano
Tomáš OčenášekM49Ano
Marek KnejzlikTri club Česká LípaM49Ano
Jirka Beránek, 1983Catus team Havlíčkův BrodM39Ne
Tomáš JachekM49Ano
Petr KralicekM60+Ano
Jan EclerUNLIMITED NUTRI CLINICM39Ano
Miloslav MichálekSázavaM60+Ano
Jiří koutnyÚstí nad OrlicíM39Ano
Petr KadlečekM59Ano
Rudolf MuláčekDynaman teamM39Ano
Miloš GyečukDynaman teamM49Ano
Jiří KučeraSport Future Team LiberecM49Ano
František HubnerCyklo city LovosiceM60+Ano
Ronnie ZborkaM39Ano
Oto ValentaAS-CASTINGM39Ne
Jaroslav ZímaLoučeňM39Ano
Jaroslav SládečekM59Ano
Adam RusýM49Ano
Ladislav NeprašSázavaM60+Ano
Miroslav UlrichRoudniceM39Ano
Milan DrábikDRAKUNM49Ano
Bohdana MacíkováDRAKUNZ40+Ano
Josef BártaDobroviceM39Ano
Robert KubínBeton Bike LitvínovM49Ano
Petr BěleckýBitters Superior CYKLOLIVE teamM39Ano
David ŠollarLiberecM49Ano
Zbyněk RůžičkaSKI PAUDERA Staré SplavyM29Ano
Zuzana KadlečkováDoksyZ29Ano
Ondřej NevoleM29Ano
Zdeněk VejrostaKČT MTB KralupyM59Ano
Romana VejrostováKČT MTB KralupyZ40+Ano
Jan OswaldML-TuningM59Ano
Milan KošťákKČT MTB Kralupy nad VltavouM59Ano
Jan MenclČeská LípaM59Ne
Vojtěch SlavíkM29Ano
Martin PecaKola Šír BělohradM49Ano
Martin ŠpačekNový BydžovM39Ano
Zbyněk HajnPawlansky MTB TeamM49Ano
Zdeněk ZobalSeverní VĚTRY - Lídři chvostu startovního poleM39Ano
Radek BeranBronec sport teamM49Ano
Ilona WurmováPohodářiZ40+Ano
Karel SlipkaPohodářiM49Ano
Tomáš KuthanMačetascrewM39Ano
Tomáš KejvalPohodářiM49Ano
Václav ProcházkaPohodářiM49Ano
Pavel MüllerSK HorkaM49Ano
Jan MüllerSK HorkaM19Ano
Jana HoraisováKravařeZ39Ne
Ladislav HaluškaMačetascrewM49Ano
František FillingerČeská LípaM49Ano
Zdeněk DvořákČeská LípaM49Ano
Petr SalátLiberecM39Ano
Vladimir LibalDoksyM59Ne
Ondřej SlámaBohemie Nový BorM49Ano
Radek TůmaKSM HrádekM49Ano
Marie MulačováSeverní VĚTRYZ39Ano
Radek PlechačSeverní VĚTRYM39Ano
Štěpán HroudaLíný Drzý HolkyM39Ano
Jana MasaříkováZ40+Ano
Tomáš ValenaM59Ne
Jan KučeraKC Slavia PrahaM59Ano
Michal NevařilJitravaM39Ano
Petr KneřM39Ne
Marek HessSlanyM49Ano
Jaromir SimaneM39Ano
Petra DěkanovskáLiberecZ40+Ano
Ondřej HlavatýLiberecM49Ano
Denisa MarkvartovaDoksyZ39Ne
Pavel KnedlíkÚstí nad LabemM59Ano
Jakub UrbanSmečnoM29Ano
Petr SvitákBrandýs nad LabemM49Ano
Ondřej CmuntBitters Superior Cyklolive teamM19Ano
Petr CmuntBitters Superior Cyklolive teamM29Ano
Petr CmuntProvodínM29Ne
Dagmar PřibylováELEVEN BlackETZ40+Ano
Matěj RotheBitters Superior Cyklolive teamM29Ano
Radek ŠpíšekM49Ano
VLADIMÍR BĚLOHLÁVEKBRCYKL ŘEVNICEM60+Ne
Petr NadějeM49Ano
Martina LedvinováZ39Ano
Patrik ŠpatnýVELOSPORT Valenta Scott TeamM29Ne
Olda PIETSCHMANNSUDETY RUMBURKM60+Ano
Michal KormaňákPrahaM39Ano
MIchal KormaňákPrahaM39Ne
Leszek PotasLubskoM49Ne
Jaroslav KlailBožíkovM39Ano
Marek VáňaMM AUTO mtb TeamM49Ano
Jan MatoušekCYKLO-SPINN Racing TeamM39Ano
Martin VančaCK LovosiceM39Ano
Zdeněk ŠatraBike-point Sorex Team Roudnice n.L.M39Ano
Petr kasparekM49Ano
Luděk JamborAlltraining.czM59Ano
Miroslav UlahelTepliceM60+Ano
Tomáš HeindorferML TuningM49Ano
Ondřej ČejkaM39Ne
Denis Djulimanprostedychej.czM39Ano
Lukas havaraM39Ano
Michal VinšLuhov 49M49Ne
Zdeněk HavaraMLTuningM39Ano
Vendulka PraskáWeTriDaZ40+Ano
Antonín KudiDoksyM39Ano
Lubos BeyrTepliceM60+Ano
Zuzana MichalíkováVelvaryZ39Ne
Petr kasparekM49Ne
Evžen GabrielMLTuningM49Ano
Mikuláš PálJablonné v PodještědíM29Ano
Novák MilanErgo LiberecM59Ano
Martin KolaříkTMC66/Hope StudioM39Ano
Otomar SlavíkTuchloviceM60+Ano
Jaroslav ZelenkaKSM HRÁDEKM49Ne
Jiří LochmanErgo LiberecM49Ano
Jiří NeumannBike MšenoM49Ano
Jan OswaldTeamCyklotrenerM19Ano
Arnošt LoosKERDA SPORT TEAMM49Ano
Roman ZvolskýKROSS BIKERANCH TEAMM59Ano
Richard ZDENĚKKBELY CYCLING TEAMM59Ano
Jakub RusýM39Ano
Alena PerunováZ40+Ano
Petr DostálČeská LípaM49Ano
Jan BorečekM49Ano
Michal DvořáčekKPOM49Ne
Jan AbrtBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMM49Ano
Karel Pokornýznouzetým TepliceM49Ano
Simon David DobiasCsg Tri TeamM19Ne
David DobiasCsg Tri TeamM49Ne
Jan CvejnHZS UL-DCM59Ano
Ilona PrskavcováZ40+Ano
Ondrej LitresitsNaZávody.czM39Ano
Jiří ŘeháčekSeverští HřebciM29Ano
Jarda DörnerSK Svojkov Haven TeamM29Ano
David BejrNová PakaM39Ano
Ondřej CmuntBitters superior cyklolive teamM19Ne
Roman MaděraM49Ne
Petr KořínekM59Ano
Václav KrausČistý sportM39Ano
Tereza VaníčkováIVAR CS AUTHOR teamZ29Ano
Luboš ZindulkaČeská LípaM39Ano
Josef VáclavíkSKODA AUTO teamM59Ano
TomášZ29Ne
Michal RemešM49Ano
Jan BlažekLooser bikersM59Ano
Michal IppoldtVelké BřeznoM49Ano
Zdeňka IppoldtováVelké BřeznoZ40+Ano
Kateřina DankováVarnsdorfZ39Ano
Josef LoosVarnsdorfM49Ano
Tomáš BrabecNový BorM49Ano
Jakub OuhrabkaSPORTICUS teamM49Ano
Jan BednaříkKross Bikeranch TeamM39Ano
Radka OuhrabkováSPORTICUS teamZ39Ano
Martin TicM39Ano
Kateřina VítkováEmil FansZ39Ano
Jiří NovotnýM19Ano
Jaroslav PrášilFrýdlantM59Ano
Jan ŠlechtaM49Ne
Ondřej HynekM39Ano
Lucie JirkováZ39Ano
Dagmar TučkováSporticusZ39Ano
Zdeněk KolářÚstí nad LabemM29Ano
Tomáš HurtVarnsdorfM49Ano
Petr SlavíčekSPORTICUS teamM49Ano
Linda BodlákováRumburkZ39Ano
Dušan StaněkSemilyM59Ne
Radim ProcházkaBřezňáciM29Ano
Martin ŽežulkaBřezňáciM39Ano
Lukáš ZůčekBřezňáciM49Ano
Václav BrydaBřezňáciM49Ano
Robin PříhodaMimoňM29Ano
Jan NovákTJ Lokomotiva NymburkM49Ano
VLADIMÍR BĚLOHLÁVEKBRCYKL ŘEVNICEM60+Ne
Pavel HolubLounyM39Ano
Patrik ŘíhaPrahaM29Ne
Josef OdvodySokolovM49Ano
Robert LibichHradec nad SvitavouM49Ano
Michal BártaM49Ne
Jiří MinaříkOdd. Belveder MBM60+Ano
Jan VoháňkaJanov nad NisouM49Ne
Josef BekaInstatop KosmonosyM60+Ano
Ján DúžikM39Ano
Petr VyčichloM39Ne
Jan BukM49Ne
Filip VodičkaM19Ano
Ladislav VodičkaM49Ano
Matěj RotheBitters Superior Cyklolive teamM29Ne
Sabina KuldováMladá BoleslavZ39Ano
Petr SusíkLíbezniceM39Ano
Zuzana MichalíkováVelvaryZ39Ne
Lukáš KuběnaZákupyM39Ano
Petr BenešCycology North Bike ClubM49Ano
Jiri KrejsaM60+Ano
Robert KuchciakSieniawka TeamM59Ano
Leoš PospíchalTáborM49Ano
Miroslav FolprechtM60+Ano
Jan LebduškaKSM HRÁDEKM49Ano
Martin PolákM39Ano
Jozef AMRICHM49Ano
Martin StaněkM49Ano
Martin JiroutM49Ano
Jan ŠupkaM39Ano
Michal ŠubertM39Ano