Startovní listina pro 1/2 Maraton závodu City Cross Run 2020

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Micham VimrMužiAno
Jan OtčenášekMužiAno
Jan PíchaŠneci v běhuMužiAno
Zayabaatar TseyelmaaMužiAno
Michal ŠtefaničCardiolab Racing TeamMužiAno
Hana ŠtefaničováCardiolab Racing TeamŽenyAno
Sumira-Ochir DamdindorjMužiAno
Jaroslav BábaMužiAno
Jan VoškaVošťáciMužiAno
Stanislava ŠťástkováNový BorŽenyAno
Radislav StřílekŠneci ChřibskáMužiAno
Jan MusilNebeští jezdci cyklo - spin sosnováMužiAno
Vojtěch ZavadilŠneci ChřibskáMužiAno
František BlumtrittMužiAno
Yvona BitmanováŽenyAno
Miroslav PröllerUnlimited Nutri ClinicMužiAno
Jan KašparKK NovoborciMužiAno
Lukáš VenhudaPrahaMužiNe
Kateřina KapletováLiberec/FrankfurtŽenyNe
Petr MarečekMužiNe
Martin VikaPhoenix FellasMužiNe
Jan KošanMužiNe
Tomáš DiartČeská LípaMužiAno
Adéla VeseláAC Česká LípaŽenyNe
Kristýna ForejtováŽenyNe
Pavel SouhradaKonverzační výběh na KlíčMužiAno
Roman JankotČMKMužiNe
Vladimír ZelenkaKladnoMužiNe
Alice ZelenkováKladnoŽenyNe
Jana ŠvábováČeská LípaŽenyNe
Jiří ČivrnýHáje nad JizerouMužiNe
Radek NovákLitvínovMužiAno
Vít NováčekAC Česká LípaMužiAno
Jiří ŠaclOlymp PrahaMužiNe
Irena UhlířováOkrouhláŽenyAno
Lukáš PipekMužiAno
Jaroslav JíraTri-club Česká LípaMužiAno
Jitka HánováČeská LípaŽenyAno
Jakub MarešMužiAno
Tomáš PolákBěžecký kroužek VarnsdorfMužiAno
Jakub MuchaMužiAno
jiří tyllMužiAno
Kamil KrejnýAktivit bike team Nový BorMužiNe
Aleš DubMužiAno
Ladislav VěchetČeská LípaMužiAno
Zdeněk BufkaAC Česká LípaMužiAno
Zdeněk BufkaAC Česká LípaMužiAno
DagmarNovákováŽenyAno
David HlincikČeská LípaMužiAno
Lenka KořínkováHodkovice nad MohelkouŽenyAno
Ladislav RuszóVarnsdorfMužiNe
Ondřej ChourAC Česká LípaMužiAno
Viktorie Josefína ZrubeckáVarnsdorfŽenyAno
Karel JirákTri club Česká LípaMužiAno
Jan VenhudaKouniceMužiAno
Matěj RekČeská LípaMužiAno
Gabriela KišováDobř횎enyNe
Monika Fialováběhám srdcemŽenyAno
Martin LetákMužiAno
Petr LajtkepFYZIO SPORT TEAMMužiAno
Patrik NovákMužiAno
Petr HromádkaHonzík, Míša a RozárkaMužiAno
Jan KačerovskýPřátelé PolánkyMužiAno
Libor ChmelařFrýdlantMužiAno
Martin HipskýŠluknovMužiAno
Jarmila SobeckáUSk Provod Ústí nad LabemŽenyNe
Tereza BerdarováŽenyAno
Renáta PalmeováŽenyAno
Jan ZárubaMužiAno
Radek StudenýUnlimited Nutri ClinicMužiNe
Jiří HudecPraha 6MužiAno
Martin SokolSokolíciMužiNe
Marek KožurikeasyMedMužiAno
Jana KubátováČeská LípaŽenyAno
Jindřich ŠestákARPMužiAno
Stefan HriadelJagr TeamMužiAno
Petra PopováŽenyAno
Marcela KoženáČeská LípaŽenyAno
Martin KoktaFrydlantMužiAno
Zdeněk PlevaTeam Česká TlamaMužiAno
Petr HynekAdientMužiAno
Jiří HrubešRumburkMužiAno
Jan KamarádMužiAno
Martin KalusZahrádkyMužiAno
Jiří KrutinaČeská LípaMužiAno
Naranbaatar Baterdeneceska lipaMužiAno
Daniel ŠtréblČeská LípaMužiAno
Roman MazůrekAC Česká LípaMužiAno
Pavlína MordychováDoksyŽenyNe
Tomáš EhrenbergerDoksyMužiNe
Michal KolčMužiAno
Kateřina KolčováŽenyNe
Zdeněk MatějíčekAdientMužiAno
Ladislav JartymykČeská LípaMužiNe
Miroslava BezděkováŽenyAno
Simona KučerováŽenyAno
Pavla SkalníkováKřenekŽenyAno
Jan MoravíkČeská LípaMužiAno
Jan MoravíkČeská LípaMužiAno
Robert KnoblochPSK Adventure Trip, z.s.MužiAno
Jan StejskalVšecek PisekMužiAno
Antonín TrnkaFunkční trénink MiloviceMužiAno
Jiří HendrychMužiAno
Kateřina MusilováČeské BudějoviceŽenyAno
Jaroslav KousalAC RumburkMužiAno
Elena PrishchepenkoKladnoŽenyAno
Patrik BrabecSRTG Česká LípaMužiNe
Petra HurtováR 16 DexterŽenyNe
Petr MečířMužiAno
Tomáš HendrychHorní LibchavaMužiAno
Kateřina MusilováČeské BudějoviceŽenyNe
Milan HavranekČeská LípaMužiAno
Michal JelínekMužiAno
Jiří MusilMužiAno
Vasil DogaruSwahil Beer TeamMužiAno
Artur ŻakAktywny WałbrzychMužiNe
David HlinčíkČeská LípaMužiAno
Jiří RadoňskýČeská LípaMužiAno
Anton TovstukhaMužiAno
Veronika TomiškováŽenyNe
Martina FranetaŽenyNe
Roman TomiškaMužiNe
Luboš TomiškaMužiNe
Petr ČernýValdekMužiAno
Jiří VeselýPotěhy u ČáslaviMužiAno
Jiří RadoňskýČeská LípaMužiAno
Hana TomášováŽenyAno
Libor KrálCyklo-SpinnMužiAno
Marek PavlicaPrahaMužiNe
Jakub HellerMladá BoleslavMužiNe
Daniel PicekMužiAno
David VecekSTG-Česká LípaMužiAno
Kateřina NovákováVolfarticeŽenyAno
Kamil ImrichMužiNe
Daniela ZajícováKravaře v ČecháchŽenyAno
Pavel ČinátlTuhaňMužiNe
Kateřina Heran EsentierováŽenyNe
Jan VaníčekSTG-Česká LípaMužiAno
Jaroslav TurnhöferMěsto Česká LípaMužiAno
David OdnohaKosmorunnersMužiAno
Jaroslav ČeškaSport Česká LípaMužiNe
Martin KonvalinkaKravaře v ČecháchMužiAno
Hana HorčičkováČeská LípaŽenyNe