Startovní listina pro 7 km závodu City Cross Run 2020

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete něco upravit nebo poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Ondřej LitresitsMužiAno
Jan StejskalMužiAno
Lucie DvořákováženyAno
Vojtěch BufkaMužiAno
Petr CmuntMužiAno
Zuzana VeseláženyAno
Jana BurianováženyAno
Davaadalai NorovsambuuMužiAno
Jana HavlováženyAno
Petr ČernýATLETICO VALDEKMužiAno
Jan RiedlMužiAno
Roman KratochvílMužiAno
Tomáš HendrychHorní LibchavaMužiAno
Eliška FaltováTri club Česká LípaženyAno
Štěpánka HaklováženyAno
Lada ČubiňákováženyAno
David AndělTri Club Česká LípaMužiAno
Aneta SlanáFBC Česká LípaženyAno
Petr ToráňCK KolokrámMužiAno
Martin ZedníkMužiAno
Lenka Kalistová LičkováženyAno
Roman TomiškaMužiAno
Gabriela LaubováženyAno
Michal TupýČeská LípaMužiAno
Marek EdlerCovid mi prdelMužiAno
Jaroslav TurnoferMužiAno
Laura MatulováRadečženyNe
Jiří LoudaLiberecMužiNe
VeronikaNovákováženyNe
Veronika NovákováženyNe
Marian ImrichDubáMužiNe
Markéta ČervinkováČeská LípaženyNe
Martin PůtaStarostové pro Liberecký krajMužiNe
Štěpán MatekJablonec nad NisouMužiNe
Věra KatzerováženyNe
Kamila KrupkováPrahaženyNe
Gabriela KišováDobříšženyAno
Veronika KlapkovaČeská LípaženyNe
Libor ŠmejdaČeská LípaMužiNe
Marketa Adamová PekarováPrahaženyNe
Věra EndlerováČeská LípaženyAno
Ivana DiartováČeská LípaženyAno
Miloslav VáclavČeská LípaMužiAno
Štěpánka HaklováženyNe
Martina SokolíkováŽandov u České LípyženyNe
Eliška LešákováJežek software Česká LípaženyAno
Jakub SchneiderJežek software Česká LípaMužiAno
Václav HladíkProvodínské písky a.s.MužiAno
Jan MaloušekJ&K FitnessMužiNe
Pavlína ŠindelařováženyAno
Barbora ChaurováČeská LípaženyAno
Kateřina ChaurováČeská LípaženyAno
Michaela HauserováPrahaženyAno
Petra JankotováČMKženyNe
Martina BartákováKV KlíčženyAno
Pavlína HolubováLovosiceženyAno
Martin SvádaMužiNe
Jarmila NovákováTri club Česká LípaženyAno
Jitka SkálováženyNe
Tereza KnejzlíkováTri Club Česká LípaženyAno
Alena ŠímováženyNe
Tomáš KnejzlíkTri Club Česká LípaMužiAno
Lenka NajmanováČeská LípaženyAno
Jakub HorákMužiNe
Pavlína ŠindelařováženyNe
Lucie PokornáženyNe
Jana LabuťováženyAno
Lucie ŘíhováČeská LípaženyNe
Nikola KopeckáženyAno
Lenka MerhulíkováAC Česká LípaženyAno
Martin RašínMužiAno
Roman MálekGeodézie MálekMužiAno
Filip ŠváchaAC Česká LípaMužiAno
Andrea BarochovskáženyNe
Alena BouchnerovaSTG Česká LípaženyAno
Michaela KubíčkováChomutovženyAno
Irena PilařováženyAno
Petra ŠulcováČeská LípaženyAno
Vendula FojtíkováČeská LípaženyAno
Kateřina PoliščukováženyAno
Milan HakenLiberecMužiAno
Lucie PražákováženyAno
Tereza HavrdováženyAno
Petr PaulůHorní BrannáMužiAno
Jiří NosekMužiAno
Veronika NoskováženyAno
Rüdiger HilseTauchclub Zittau GermanyMužiNe
Milada KyselovskáŠkola Klíč, Česká LípaženyAno
Petra Havlová MísařováRoudnice nad LabemženyAno
Miroslav HavelRoudnice nad LabemMužiAno
Tereza HoffmannovaPihel - Nový BorženyAno
Jana SvobodováženyAno
Jiří ŠťovíčekForbiddenMužiAno
Vendulka RyšaváAC Česká LípaženyAno
Barbora SynáčkováženyAno
Václav HavelkaMužiAno
Kateřina DrbohlavováženyAno
Jakub FúzikMužiAno
Pavla StaráženyNe
Petr VolenecMužiNe
Jan ŠáchaČeská LípaMužiAno
Jaroslav ZimaMužiAno
Simona ZimováČeská LípaženyAno
Mikulas TriskoNovy BorMužiNe
Jana HavelkováženyAno
Lucie DvořákováJablonné v PodještědíženyNe
Barbora TaušováženyAno
Jiří MartinovskýMužiNe
Jakub PekárekMužiAno
Marie HetverováženyAno
Zuzana HolubcováAdientženyNe
Monika HorákováženyNe
Veronika SmoluchováženyAno
Barbora BrukováženyAno
Silvie CiperováStráž pod RalskemženyAno
David HladíkMužiAno
Jana LangováženyAno
Jaroslava UrbanováŠneci v běhuženyAno
Tereza UrbanováŠneci v běhuženyAno
Václav TrégrŽandovMužiAno
Dušan PodroužekZaBěhu.czMužiNe
Eva Podroužek FryšarováZaBěhu.czženyNe
Davaadalai SereeterdagvaAdientMužiNe
Martin TučekMužiAno
Lucie DolejšíženyAno
Milan DolejšíMužiAno
Jarmila NovákováNový BorženyAno
Marcela SemirádováženyAno
Martin SemirádMužiAno
Jiří KratochvílMužiAno
Patrik StupkaCyklo-spinnMužiAno
Štěpán KňákalMužiAno
Zina ŠťovíčkováženyAno
Jan HendrychMužiAno
Nikola NěmčíkováČeská LípaženyAno
jan karkoČeská lípaMužiAno
Jaroslav HochmutSwahil Beer TeamMužiAno
Radek TorbaMužiAno
Jiří BenešČeská LípaMužiAno
Antonín KadlecMužiAno
Dominika TesařováženyAno
Anita ŠimůnkováženyAno
Dana BoškováRozběháme ČeskoženyAno
Jiri FormanekNovy BorMužiNe
Michaela SvobodováWorkout Česká LípaženyAno
Lucie HurtíkováWorkout Česká LípaženyAno
Martin SvobodaWorkout Česká LípaMužiAno
Sumiya Ochir DamdindorjAdientMužiNe
Soňa NovákováženyAno
Lenka ZarubovaženyNe
Jan ČervaMužiAno
Ondřej ČejkaDoksyMužiNe
Denisa MarkvartováDoksyMužiAno
Denisa MarkvartováDoksyženyNe
Barbora BrhelováČeská LípaženyAno
Ondřej PelcHornolibchavákMužiAno
Milan AdamecTri club Česká Lipa, z.s.MužiNe
Petr SmoukyMužiAno
Eliška MoučkováženyAno
Patrik StupkAC Česká LípaMužiNe
Jitka MakrlíkováženyAno
Lukáš HeinrichVarnsdorfMužiAno
Tomáš SvobodaRunBo Team LiberecMužiAno
Hana MartinkováJílovéženyAno
Romana LangovaženyAno
Martin ŠrámekLIBERECMužiAno
Dominik MatoušekČESKÁ LÍPAMužiAno
Jakub LustykDOKSYMužiAno
Nicol HanvaldováČESKÁ LÍPAženyAno
Dominik KasalMimoňMužiAno
Jakub ŠotolaSKALICE U ČESKÉ LÍPYMužiAno
Dulguun SergelenČESKÁ LÍPAMužiAno
Pavlína PilařováČeská LípaženyAno
Jan SkopecEuro školaMužiAno
Ludmila MihálikováSTG - Česká LípaženyAno
Dita VoštováVošťáciženyAno
Roman LeštinaMužiAno
BrožČeská LípaMužiAno
Jiří VaněčekMužiAno
Jiří TrdlaČeská LípaMužiAno
Eliška VackováKunratice u CvikovaženyAno
Martin PonocnýCL Pivosi Česká LípaMužiAno
Michala MališovaženyNe
Martin BrabecMužiNe
Hana BrabcováženyNe
František HeinrichVarnsdorfMužiAno
Zdeněk MűllerDěčínMužiAno
Pavlina HeinrichovaHeinrichovciženyAno
Michaela SršňováLovosiceženyNe
Kateřina EngováStruzniceženyAno
Jana PoustevnikovaLiberecženyAno
Kovačovičová NatašaženyAno
Kotyzová JanaženyAno
MichaelaženyAno
Jitka ProuskovaženyAno
Petr ValentaLiberecMužiAno
Tereza BušováLiberecženyAno
Jana BušováLiberecženyAno
Ondřej DvořáčekSkaliceMužiAno
David DvořáčekSkalice u České LípyMužiAno
Anna ŠtrossováZMatkyženyAno
Petra TicháChotoviceženyAno
David LorenzMužiAno
Daniel MalýSTG Česká LípaMužiAno
Iveta VatehováAdientženyAno
Pavel ČinátlMužiAno
Pavla JindrováZMatkyženyAno
Petra KošatkováAdientženyAno
Tomáš FedurcoVarnsdorfMužiNe
Tadeáš SkalníkKřenekMužiAno
Věra ŠeligováDoksyženyNe
Romana VencovskáženyAno
Pavla VlasákováČeská LípaženyAno
Štěpán VlasákČeská LípaMužiNe
Alexandr NeugebauerMužiAno
Věra DoubkováženyAno
Petra ZárubováBenešov nad PloučnicíženyAno
Lucie SteškováženyAno
Nikola RichterováženyAno
Soňa NovákováženyNe
Ladislav TomanMužiAno
Jiří MoravíkČeská LípaMužiAno
Radek PelantTI CO NIKDY NEBEHALIMužiNe
Jiřina MoravcováProstě běž!ženyAno
Zdeňka KlingerováženyAno
Zdeněk VondráčekPrinceznyMužiAno
Hans-Gert KrudewigČeská LípaMužiAno
Marketa VeselaženyNe
Hans-Gert KrudewigČeská LípaMužiAno
Štěpánka HynkováKamenický ŠenovženyAno
Milan HonMužiAno
Michaela KizákženyAno
Purev-Ochir BatsukhAdientMužiAno
Sumiyadorj KhatanbaatarAdientMužiNe
Bat-Ireedui GanbaatarAdientMužiNe
Norovsuren GavaanyamAdientMužiAno
Jolana KubátováženyAno
Jakub NavrátilMužiAno
Václav KrsDubáMužiAno
Květoslava VanclováAdientženyAno
Lubomír WagenknechtAdientMužiAno
David ChovanecNový BorMužiAno
Kamil ImrichMužiAno
Josef AdamecMimoňMužiAno
Jana HoužvičkováČeská LípaženyAno
Jan PašekMužiAno
Kateřina KodymováAdientženyAno
Lukáš HonMužiAno
Radek KuchaříkMužiAno
Karel BláhaMužiAno
Milena BláhováženyAno
Karolína BláhováženyAno
Jan SchneiderAdientMužiAno
Milena AdamcováSněhový obláčekženyAno
Kateřina KolčováženyAno
KatženyNe
Jan LulákMužiAno
Jakub TokarMužiAno
Zdeněk PilnýMužiAno
Slavomír KizákMužiAno
Jana HoraisováAdientženyAno
Mikhail BryukhnovAdientMužiAno
Pavla TomkováČeská LípaženyAno
Miroslav GolisAdientMužiAno
Miroslava BezděkováženyAno
Simona KučerováženyAno
Radek TomekAdientMužiAno
Marie ŠustováŠneci v běhuženyNe
Kateřina VítkováAdientženyAno
Michaela SpilkováAdientženyAno
Jan MusilNebeští jezdci Cyklo-spinn biketeam SosnováMužiNe
Viktorie UllmannováSRG Česká LípaženyAno
Jiří UllmannMužiAno
Jana UllmannováSRG Česká LípaženyAno
Ludmila SlatinskáženyAno
Petr BroukRadler AtletikMužiAno
Karel SkalníkKřenekMužiAno
Milan VltavskýŠneci v běhu/Česká LípaMužiAno
Matyáš KozákSkaličáciMužiNe
Štěpán KozákSkalici u České LípyMužiAno
Vítězslav KozákSkalice u České LípyMužiAno
David LeštinaSkalici u České LípyMužiAno
Michelle WolfováOstravaženyAno
Irena MoravíkováČeská LípaženyAno
Miloslav VáclavČeská LípaMužiNe
Hana MudrochováŠneci v běhuženyAno
Petra JuričkováŠneci v běhuženyAno
Michaela FormánkováČeská LípaženyAno
Miry StejskalováHerby servis RumburkženyAno
Jana BartákováČeská LípaženyAno
Tomáš MalaťakMužiNe
Erika MalaťakováženyNe
Filip HavlasČeská LípaMužiAno
Lukáš HovorkaKulhající býci running teamMužiAno
Robert DračkaHOLANY GANGMužiAno
Eduard LeskauerHOLANY GANGMužiAno
Miroslav TrojanHOLANY GANGMužiAno
Eliška LeskauerováHOLANY GANGženyAno
Sabina LaušmanováženyNe
Tomáš PolákHasiči Česká LípaMužiAno
Jan KolstrunkHasiči Česká LípaMužiAno
Martina PatkováženyAno
David SvobodaWorkout Česká LípaMužiAno
Karel KlausMužiAno
Miroslav SkřápekB-Pole StudioMužiAno
Lucie MyslíkováženyNe
Petr MyslíkČeská LípaMužiNe
Dana BoškováženyAno
Klára KlosováženyNe
Zuzana LincováNový BorženyNe
Filip DrchotaFire Brigade La PazMužiAno
Ondřej VítečekČeská LípaMužiAno
Iva MrváňováženyNe
Michaela PatkováženyAno
Aleš BobekMattoni FreeRun Ústí nad LabemMužiAno
Zdenek Boteksk betyna Kamenický ŠenovMužiAno
Ladislav FrisniczUnlimited nutri clinicMužiNe
Markéta HazdováženyAno
Ondřej OuhrabkaMužiAno
Natálie SchneiderováženyNe
Jirka SchneiderMužiNe
Renata SchneiderováženyNe
Petra LaubováženyNe
Jan ZáhumenskýMužiNe
Leona ČernáValdekženyAno
Karel ŠkuthanMužiAno
Eva PickováženyAno
Kristina PatkováČeská LípaženyAno
Radka PatkováČeská LípaženyAno
Jana HakenováMattoni FreeRun LiberecženyAno
Kristýna HolubováženyAno
Klára ZelenkováFit s KlárouženyAno
Jitka ZajícováženyAno
Jan KorosMužiNe
Alena Staňková WeissováženyAno
Zdeněk HůlaMužiAno
Jan MenclČeská LípaMužiNe
Petra ChňapkováženyAno
Jiří HurtíkWorkout Česká LípaMužiAno
Dagmar HýrováženyAno
Dominik HavlasKamenický ŠenovMužiAno
Miluse RejmanovaženyAno
Jaroslava EflerováSRTG PrahaženyAno
Barbora VondráčkováHorní HabarticeženyNe
Pavel PETRMužiAno
Martin ProkešČeská LípaMužiAno
Tomáš SpurnýČeská LípaMužiAno
Kateřina KubincováLitoměřiceženyNe
Kateřina SelleováNový OldřichovženyAno
Martin ČílaBasketbal Lokomotiva LiberecMužiAno
Michal ProkopČeská LípaMužiAno
Veronika ČílováLiberecženyAno
Jiří ŽidlickýČeská LípaMužiNe
Jan MusilSkupina cyklistika, běh a sport SosnováMužiNe
Zuzana MacurovaAdventní běháníženyNe
Tomáš DalíkDobranovMužiAno
Miloslav VáclavSeppmalMužiNe
Kateřina KolářováženyAno
Jaroslava FrisniczováUNLIMITED NUTRI CLINICženyAno
Tereza ProcházkováČeská LípaženyAno
Irena SamkováVeleniceženyAno