Startovní listina pro Závody dětí a žactva (od 8 let) závodu Běh Velké Skály 2020

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Kateřina DunovskáASK Děčín980 mAno
Eliška PokornáSK atletika pro děti980 mAno
Anežka NovákováSK atletika pro děti1470 mAno
Tereza KolbabováDěčín1470 mAno
Johana HaklováSK atletika pro děti980 mAno
Nikola Veselá490 mAno
Monika VeseláSK Atletika pro děti980 mAno
Adéla StaráSK Atletika pro děti490 mAno
Filip KučeraFK Teplice980 mNe
Petra PešťákováFK Teplice980 mNe
Kryštof HolubASK Děčín490 mAno
Vladimíra ŠtěpánkováAsk Děčín490 mNe
Vladimíra ŠtěpánkováAsk Děčín490 mNe
Jan GavrunDěčín490 mNe
Šimon PatzeltSK Atletika pro děti490 mAno
Marek NavrátilASK Děčín1470 mAno
Lenka NavrátilováASK Děčín980 mAno
Dominik ČerníkSK atletika pro děti1470 mNe
Matyáš Kuric980 mAno
Michal JanoušekSK atletika pro děti980 mAno
Vojta MiškovskýSK atletika pro děti980 mAno
Jenda MiškovskýSK atletika pro děti1470 mAno
Marie GrubrováSK Atletika pro děti490 mAno
Kristýna KošťálováAC Ústí nad Labem1470 mAno
Sára KaplanováDěčín490 mAno
Kristián MarekSK atletika pro děti1470 mAno
Jindřiška ČermákováASK Děčín980 mAno
Fabián HandlířFAPV Děčín980 mNe
Markéta JanatováASK Děčín980 mAno
Jakub RokosDěčín490 mAno
Dominik BubníkASK Děčín980 mAno
Jakub JežekSK atletika pro děti1470 mAno
Kateřina MarkováASK Děčín980 mAno
Vít ŽáčekASK Děčín1470 mAno
Marie BalounováSK atletika pro děti490 mAno
Anežka PacinováASK Děčín490 mAno
Jakub SchránilSK atletika pro děti1470 mNe
Temi OgunwaleSK atletika pro děti980 mNe
Tobi OgunwaleSK atletika pro děti490 mNe
Sabina RichterováASK Děčín1470 mAno
Petr KuthanASK Děčín490 mNe
Jan HorníkASK Děčín1960 mAno
Mariana PintaudiDěčín1470 mNe
Antonín KřížSK atletika pro děti490 mAno
Lukáš MaixnerASK Děčín980 mAno
David ValentaSK atletika pro děti980 mAno
Petr ZudováÚstí nad Labem980 mAno
Tomáš FilipAsk Děčín1470 mAno
Barbora LuňáčkováASK Děčín1470 mNe
Martin MichálekSK atletika pro děti980 mAno
Kateřina MichálkováSK atletika pro děti490 mAno
Tomáš HorníkASK Děčín490 mAno
Romana PomichálkováSK atletika pro děti1960 mAno
Anna MálkováASK Děčín1470 mAno
Adéla ŘehánkováASK Děčín1960 mAno
Lucie StehlíkováASK Děčín1470 mAno
Jakub StehlíkASK Děčín490 mAno
Jaromír KanichSchrak tennisteam490 mAno
Vladimíra RehankovaASK Děčín1470 mNe
Dorian BalonASK Děčín1470 mAno