Startovní listina pro JEDNOTLIVCI závodu Hostěnický triatlon 2020 - 18. ročník

Už jste se registrovali, ale ztratil se vám potvrzující e-mail? Potřebujete poslat znovu informace o platbě? Použijte tento formulář.

JménoKlubKategorieUhrazeno
Ladislav OrosS.G. Malé ŽernosekyM49Ne
Ondrej RaisElera.czM39Ne
Filip TrusinaLitoměřiceM29Ne
Pavel TlustýSport team BrozanyM39Ano
Jiří NakládalP-10 KolovratyM49Ne
Ladislav BartošLamači skalM49Ne
Michal PtáčekSport team BrozanyM39Ano
Jaroslav ŠtrebaTriatlon SlanýM49Ano
Markéta HyšplerováRozběháme LitoměřickoŽ35+Ano
Martin JanůSport team BrozanyM49Ano
Miroslav DrlíkTJ Sokol KlopinaM39Ano
Petr SoukupTJ Nová PakaM39Ano
Vladimír DlouhýDlouháni RoudniceM60+Ne
Jana SlezakováHejvys intimmate teamŽ35Ne
Karel ŠvecSport team BrozanyM49Ano
Pavel HoráčekSahara VědomiceM49Ano
Jiří WallererIRON STARS BerounM29Ne
Michal UrbánekTriatlon SlanýM39Ano
Rudolf SůraSolitea, a.s.M39Ano
David ŠálekSport team BrozanyM49Ano
Ondřej MaršíkSOLAPM39Ano
Jaroslav PelcKrušnohorský výšvihM49Ano
Martin KalaLitoměřiceM29Ano
Filip TrusinaLitoměřiceM29Ne
Pavel TomsaPrahaM59Ano
Petr KuberaDěčín Pivní strejcM49Ano
Lucie TomsováPraha 9 - Horní PočerniceŽ35Ano
Petr JanečekHejvy's Intimmate TeamM49Ano
Lucie SvobodováRačiněvesŽ35Ano
Ondřej SvobodaRačiněvesM39Ano
Jana KeřováPrahaŽ35+Ano
Zdeněk Šatrabike-point, SOREX team Roudnice n.L.M39Ano
Martin TlustýSport team BrozanyM39Ano
Jan VeseckýVeslování BohemiansM59Ano
Miroslav VolfBěžci ChomutovM49Ano
Petr BláhaLibochoviceM49Ano
Ivo NetíkÚstí na LabemM49Ano
Karel PrchalKudlaM39Ano
Petr JandaRoudnice nad LabemM39Ano
Pravoslav VaněkDubíM60+Ano
Radek ŠtorkDuchcovM49Ne
Marek HrebinkaLibochoviceM49Ano
Luboš VernerVerny TeamM49Ano
Roman PietropaoloARM49Ano
Jan BurešCK Slavoj Terezín - Cyklo cityM39Ano
Markéta LoulováVeslařský klub Ohře LounyŽ35+Ano
Vladimír ČernohorskýPraha 8 - TrojaM59Ano
Petr ČuchalMMB TřebeniceM49Ano
Petr PoupaKosí bratřiM39Ne
Jan HrnčiříkPrahaM49Ano
Zdeněk PavlíčekPolevskoM60+Ano
Vladimír ValtrMP PrahaM59Ano
Jan LacinaLáca TeamM29Ne
Štěpán ŠetekSTS Chvojkovice BrodM39Ano
Václav EndlČížkoviceM39Ano
Václav TichýCobram TeamM39Ne
Petr RýdlCobram TeamM39Ano
Lukáš FantaCobram TeamM39Ano
Martin BorovskýCobram TeamM49Ano
Jaroslav HendrychTri club Česká LípaM49Ano
Tomáš HendrychHorní LibchavaM49Ano
Vladimír KaplanCobram team PočeradyM49Ano
Hana KawikováRoudnice nad LabemŽ35+Ano
Vítězslav KawikRoudnice nad LabemM60+Ano
Tomáš RambousekKoloshop teamM39Ano
Petr ŠupitaPovrlyM59Ano
Petr PabištaBKJ MostM59Ano
Lukáš ImríšekPrahaM29Ano
Lenka NekvasilováMMB TřebeniceŽ35+Ano
Jakub SadílekRoztokyM29Ano
Ivo PetroušPraha 7M59Ano
Pavel TvrdikCafe BanksiaM49Ano
Barbora JandováLáca TeamŽ35Ano
Miloslav BečkaÚstí nad LabemM60+Ano
Marek DrgaPraha 5M39Ano
Kateřina Jana HornováHopman Team ŽatecŽ35+Ano
Jiří WošRoudnice nad LabemM59Ano
Kristýna MulíčkováPrahaŽ35+Ano
Ctibor ČervenkaHopman team ŽatecM49Ano
Pavel StuchlýSport team BrozanyM39Ano
Daniel GrimOhrobecM39Ano
Štěpán MatulaOlympia KladnoM59Ano
Václav ZemlerNazdařbůhM59Ne
Pavel ProcházkaSport team BrozanyM39Ano
Patrik BoubínBessieM49Ne
David KunertChotěšovM39Ano
David SirůčekMultisport teamM39Ano
Pavel DolanskýHobýci MostM59Ano
Anna VážnáŽupa Budečská - KladnoŽ35Ano
Radek KorbičkaLibochoviceM39Ano
Jan VernerPrahaM39Ano
Petra HendrychováLitoměřiceŽ35+Ano
Tereza Černecká HnízdilováHappy LoopŽ35Ano
Přemysl RousKRK LitoměřiceM59Ano
Šárka FílováLitoměřiceŽ35+Ano
Jaroslav JíraTri club Česká LípaM49Ano
Aleš GlaubaufTriatlon SlanýM39Ne
Jan PospíchalHostěniceM39Ano
Čestmír HrdinkaTTC Český BrodM59Ano
Pavel HajasPodbořanský RohozecM39Ano
Stanislav TrčRoudnice nad LabemM39Ano
Ondřej PodběhlýKadaň-KamýkM39Ano
Zdeňka CoganováNová PakaŽ35Ano
Dominik ČermákDuchcovM39Ano
Milan VopatMilan z horM59Ano
Lukáš MolekTJ KřesínM39Ano
Dušan ZelenákGlassman TT TepliceM60+Ne
Anna KubešováRozběháme RoudniciŽ35+Ano
Jaroslav VaníčekSport team BrozanyM49Ano
Kateřina JežkováSport team BrozanyŽ35+Ano
Rudolf CoganStarostové a nezávislíM49Ano
Lenka CimlerováRozběháme RoudniciŽ35+Ano
David SirůčekMultisport teamM39Ano
Štěpánka BisováBitters Superior Cyklolive teamŽ35Ano
Petr CmuntBitters Superior Cyklolive teamM29Ano
Pavel JanůBetriM49Ano
Lukáš VyčítalPraha - ZbraslavM29Ano
Kateřina BollardtTachloviceŽ35+Ano
Jan BláhaBTT LibochoviceM49Ano