Startovní listina pro Dětský duhový běh 2019 závodu Duhový závod 2019

JménoOddílKategorieUhrazeno
Antonie PavlíkováBěh 4-6let (200m)Ano
Roman KvasničkaděčínBěh 7-10let (500m)Ano
Daniel PospíchalDěčínBěh 7-10let (500m)Ne
Dominika PospíchalováDěčínBěh 7-10let (500m)Ne
Bára BartlováDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Leontýnka RautnerováBěh 7-10let (500m)Ano
Jan BartlDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Lucie StaňováBěh 11-15let (1km)Ano
Nikola KrulichováDěčín 4Běh 11-15let (1km)Ano
Viktorie ČapkováBěh 11-15let (1km)Ano
Jonáš ČapekBěh 7-10let (500m)Ano
Adéla SlavíkováBěh 7-10let (500m)Ano
Adam SlavíkBěh 11-15let (1km)Ano
Nelly SlánskáDěčíínBěh 7-10let (500m)Ano
Romana PomichálkováSK APD DěčínBěh 11-15let (1km)Ne
Vojta KoštířBěh 4-6let (200m)Ano
Adéla ŘehánkováSpartak Boletice nad LabemBěh 11-15let (1km)Ano
Petr ŘehánekBěh 4-6let (200m)Ano
Richard VálekDěčínBěh 4-6let (200m)Ne
Vojtěch KoubekBěh 11-15let (1km)Ano
Emily KoškováBěh 7-10let (500m)Ano
Amálie KnotkováBenešov nad PloučnicíBěh 4-6let (200m)Ano
Laura KleinpeterováDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Tomáš DvořákČeská KameniceMimo kategoriiAno
Vilda LudwigBěh 11-15let (1km)Ano
Ondřej DuchečekDěčínBěh 4-6let (200m)Ne
Daniel DuchečekDěčínBěh 7-10let (500m)Ne
Leoš NimrichtrDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Petr ŠafaříkDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Michal ŠafaříkDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Michael ZachBěh 7-10let (500m)Ano
Matěj RajtrDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Bobeš RajtrDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Ondřej JirešMimo kategoriiAno
Tereza JirešováBěh 4-6let (200m)Ano
Anna Valérie VotápkováBěh 4-6let (200m)Ano
Jan Maxmilián VotápekBěh 7-10let (500m)Ano
Petr UlrychDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Anna ŽákováDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Lucie KošnarováBěh 4-6let (200m)Ano
Adela KošnarováBěh 7-10let (500m)Ano
Dominik VeselýFAPVBěh 7-10let (500m)Ano
Jakub KremlaDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Dan KremlaDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Ella ŠmídováBěh 4-6let (200m)Ano
Ema TenkrátováDecinBěh 4-6let (200m)Ano
Milan TenkrátDecinBěh 7-10let (500m)Ano
Miroslav PovaBěh 7-10let (500m)Ano
Veronika PovováBěh 11-15let (1km)Ano
Natalka KudrnovaBěh 7-10let (500m)Ano
Sofinka ZelenáDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Richard LuxPyžamaskyBěh 4-6let (200m)Ano
Nella NetrvalovaDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Natálie KondrysováBěh 11-15let (1km)Ano
Nela KondrysováBěh 7-10let (500m)Ano
Viktorie ŠímováBěh 7-10let (500m)Ano
Nikol NovotnáDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Josefína VondráčkováDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Marek UhreckýDěčínBěh 7-10let (500m)Ano
Viktor HorákBěh 7-10let (500m)Ano
Anna KorejtkováBěh 11-15let (1km)Ano
Zuzana MarkováBěh 11-15let (1km)Ano
Anna MarkováBěh 7-10let (500m)Ano
Dita VobrubováDěčínBěh 11-15let (1km)Ano
Dita VobrubováDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Dita VobrubováDěčínMimo kategorieAno
Aneta ŠtěpánkováDěčínMimo kategoriiAno
Natálie ŠtěpánkováDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Amálie VlasákováBěh 11-15let (1km)Ano
Petr KolesaBěh 7-10let (500m)Ano
Tereza KolesovaBěh 11-15let (1km)Ano
Kristýnka HlouškováBěh 7-10let (500m)Ano
Antonín VaníčekDěčínBěh 4-6let (200m)Ano
Kateřina VaníčkováDěčínBěh 7-10let (500m)Ano