Startovní listina pro Ralská desítka 2019 závodu Ralská desítka

JménoOddílKategorieUhrazeno
Roman KrchňákVlašimmuzi nad 35Ne
Oldřich SlaměnýAC Česká Lípamuzi nad 35Ne
Zdeněk BufkaAC Česká Lípamuzi nad 35Ne
Jiří ŠímaTj Popelovmuzi do 35Ne
Milena AdamcováSněhový obláčekzeny nad 35Ano
Hana VáclavíkováKV Klíčzeny nad 35Ne
Tomáš PolákBěžecký kroužek Varnsdorfmuzi nad 35Ano
Heimo ClemenzPSV Zittaumuzi nad 35Ne
Silvio ClemenzPSV Zittaumuzi nad 35Ne
Silvio ClemenzPSV Zittaumuzi nad 35Ne
Pavel VodičkaBK Varnsdorfmuzi do 35Ne
Eva DuškováDětský domov - Hamr na Jezeřezeny nad 35Ano
Koloman BromDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Jan SrbDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Marian ŽigaDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Leon NykoDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Martin KudryDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Patrik JežekDětský domov - Hamr na Jezeřemuzi do 35Ne
Marian BromDětský domov - Hamr na Jezeřemuzi do 35Ne
Michal BužíkDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Matěj KolomýDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Mirek DrapákDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Petr BílýDětský domov - Hamr na Jezeřemimo kategoriiNe
Jaroslav ČernýTriathletemuzi nad 35Ne
Patrik StupkaAČ Česká Lípamuzi do 35Ne
Zdeněk PlevaČeská Lípamuzi nad 35Ne
Václav KvízStráž pod Ralskemmuzi do 35Ano
Miloš HruškaMHULmuzi nad 35Ano
Pavel SouhradaKonverzační výběh na Klíčmuzi nad 35Ne
michal votýpkaTJ Jiskra Nový Bormuzi do 35Ne
lucie votypkovaTJ Jiskra Nový Bormuzi do 35Ne
Michal KrejdlLounymuzi do 35Ano
Václav Wildmuzi do 35Ne
Tomáš BrabecNový Bormuzi nad 35Ano
Ondřej MusilTop Run Clubmuzi nad 35Ano
Zdeněk KubíčekBitters Superior CYKLOLIVE teammuzi nad 35Ano
Alena BaďurováPrahazeny do 35Ano
Radek ZvěřinaBojeticemuzi nad 35Ano
Vladimír SrachtaKonverzační výběh na Klíčmuzi nad 35Ano
Alexandra WiktorskaZlotorijovodný běžeca PL doprmimo kategoriiAno
Daniel wiktorskiZlotorija PL Doprovodný běžecmimo kategoriiAno
Anna PawlowskaZlotorija PL doprovodný běžecmimo kategoriiAno
Kinga ZagdaňskaZlotorija PL doprovedný běžecmimo kategoriiAno
Piotr KocylaZlotorija PL doprovodný běžecmimo kategoriiAno
Tereza KocylaZlotorija PLzeny nad 35Ano
Malgorzata WiktorskaZlotorija PLzeny nad 35Ano
Ewa KurekZlotorija PLzeny nad 35Ano
Paulina WilkZlotorija PLzeny do 35Ano
Adam KolodziejZlotorija PLmuzi nad 35Ano
Marcin PawlowskiZlotorija PLmuzi nad 35Ano
Adam SkórkaZlotorija PLmuzi nad 35Ano
Marcin WilkZlotorija PLmuzi do 35Ano
Martin Vidnermuzi nad 35Ano
Pavel Kadlečekmuzi nad 35Ano
David Šustamuzi do 35Ano
Jiří ZelenkaRunsportteammuzi nad 35Ano
Rostislav JedličkaMníšek pod Brdymuzi nad 35Ano
Miroslav Dudíkmuzi nad 35Ano
Petra Eliasovazeny do 35Ne
Jana BartákováČeská Lípazeny nad 35Ano
Jiří FrolíkJablonec nad Nisoumuzi nad 35Ne
Viktorie FrolíkováHejnicemimo kategoriiNe
Ondřej BabickýAKTIVIT Nový Bormuzi do 35Ano
Jan TománekŠneci v běhumuzi nad 35Ano
David HartigLiberecmuzi do 35Ano
Michaela Hartigzeny nad 35Ano
Ondřej BoorLiberecmuzi do 35Ano
Marek SchicketanzRalsko 696muzi do 35Ano
Petr VáclavíkRalsko 696muzi nad 35Ano
Miloš ČervenkaSlanýmuzi nad 35Ano
milan jonakralsko 696muzi nad 35Ano
Daniel PicekSokol Vlkavamuzi nad 35Ano
Veronika KindlSK ZŠ Jablonné v Podještědízeny nad 35Ano