Závod již proběhl.

Dětský MTB Cup Jablonec nad Nisou 2023
  • MTB

Dětský MTB Cup Jablonec nad Nisou 2023

27. 5. 2023 08:00–⁠14:00
Pořadatel: North Bike Club

Třetí závod dětského cyklistického seriálu Dětský MTB Cup. Na jednotlivé závody se přihlašujte pouze pokud nejste přihlášeni na celý seriál. Kategorie kadeti/kadetky se řídí pravidly závodu ABB Cup včetně registrace na jednotlivý závod. Body se počítají do celkového hodnocení Dětského MTB Cupu.

Dětský MTB Cup Jablonec nad Nisou

Třetí závod cyklistického seriálu Dětský MTB Cup

Popis

Třetí závod cyklistického seriálu Dětský MTB Cup. Na jednotlivé závody se přihlašujte pouze pokud nejste přihlášeni na celý seriál. Kategorie kadeti/kadetky se řídí pravidly závodu ABB Cup včetně registrace na jednotlivý závod. Body se počítají do celkového hodnocení Dětského MTB Cupu.

Harmonogram

  • Datum: 27. 5. 2023
  • Akreditace: od 08:00
  • Start závodu: 08:00
  • Přibližný konec: 14:00

Cena

  • do 25. 5. 2023100 Kč
  • Na místě150 Kč
On-line registrace jsou uzavřeny

Doplňující informace

Jednotlivé závody bývají buď součástí velkých maratonů nebo jsou připraveny jako samostatné akce pro mladé závodníky. Tratě jsou svojí délkou a technickou náročností přizpůsobeny věku dětí. Každé místo má jinou atmosféru, rozdílný charakter tratí a tak dětem umožňujeme poznávat nová místa, vhodná pro ježdění na kole a zdokonalovat se v technice jízdy i vytrvalosti.

Už jste se registrovali a…

… potřebujete upravit své registrační údaje?

Ztratili jste potvrzovací e-mail a potřebujete informace o své registraci?

Chcete si ověřit, jestli máte zaplaceno?

Hledáte platební pokyny?

Chcete pozvat další závodníky na závod?

Chystáte závod?
Pomůžeme vám

Služba naZávody.cz je registrační systém přizpůsobený pro závody a sportovní akce. Správa startovních listin, automatické kategorie, statistiky, párování plateb a mnoho dalšího. Zjednodušení práce organizátorům a snadné přihlašování pro závodníky.

Administrační prostředí