Závod již proběhl.

FarmaRun 2023
 • Běh
 • Charitativní

FarmaRun 2023

9. 9.9. 9. 2023
Pořadatel: Azylová Farma - Libchavští Chlupáči

"Nemusíš mít rohy, stačí ti jen nohy". Zveme všechny rodiče, děti, běžce a další dobrovolníky na charitativní akci FarmaRun 2023, která spojuje vášeň pro BĚHÁNÍ s laskavým srdcem PRO ZVÍŘATA. Všichni jsou vítáni, ať už máte nohy jako olympionik nebo couravé jako želva. Hlavní je, že se společně pohneme pro dobrou věc a podpoříme azylovou farmu! A kdo ví, možná zjistíme, že právě courání je nový trend ve světě běhání!

Rodinný běh 5km

Cyklostezka Varhany - Česká Lípa

Popis

Rodinný běh (5 km): Pro ty, kteří mají kondici a chuť na větší výzvu, připravujeme 5 km dlouhou trasu. Startujeme na začátku cyklistické stezky v České Lípě. Každý z vás je pro nás VÍTĚZ! Bez ohledu na rychlost, dobu trvání nebo umístění, váš největší úspěch je v tom, že se srdcem zapojujete do této charitativní akce a pomáháte zvířatům v nouzi. Vaše účast znamená svět pro ně, a my jsme za to nesmírně vděční. Vstupné: Startovné činí 70 Kč, a to včetně osvěžujícího pití, které vám dodá sílu do běhu. Máte-li chuť přispět více, vaše štědrost se zaznamená do Závodnické knihy zázraků. Těšíme se na vás všechny a uvidíme se na startovní čáře (nebo možná i o kousek dál)!

Harmonogram

 • Datum: 9. 9. 2023
 • Akreditace: 00:00–⁠00:00
 • Start závodu: 14:00
 • Přibližný konec: 18:00

Cena

 • Na místě70 Kč
On-line registrace jsou uzavřeny

Běh pro děti - 300 m

cyklostezka Varhany - Horní Libchava

Popis

Běh pro děti (300 m): Pro naše běžce od 5 let do 15let, připravujeme speciální krátký závod. Všichni budou mít šanci ukázat své běžecké dovednosti a získat odměnu na cílové čáře! Stanoviště pro odvážné závodníky bude čekat na cyklostezka Varhany – Horní Libchava, Azylová farma (základna akce, přístup od Azylové farmy, či po stezce z Manušic). Vstupné: Startovné činí 70 Kč, a to včetně osvěžujícího pití po běhu. Máte-li chuť přispět více, vaše štědrost se zaznamená do Závodnické knihy zázraků. Těšíme se na vás všechny a uvidíme se na startovní čáře (nebo možná i o kousek dál)!

Harmonogram

 • Datum: 9. 9. 2023
 • Akreditace: 02:00–⁠00:00
 • Start závodu: 15:30
 • Přibližný konec: 18:00

Cena

 • Na místě70 Kč
On-line registrace jsou uzavřeny

Běh pro nejmenší

Azylová Farma Horní Libchava

Popis

Běh pro nejmenší: Pro naše nejmenší běžce od 0 do 4let máme připravený sranda - krátký závod přímo u farmičky Azylová Farma Horní Libchava s veselou atmosférou a pro každého čeká medaile v cíly :) Vstupné: Startovné činí 30 Kč, a to včetně osvěžujícího pití po běhu. Máte-li chuť přispět více, vaše štědrost se zaznamená do Závodnické knihy zázraků. Těšíme se na vás všechny a uvidíme se na startovní čáře (nebo možná i o kousek dál)!

Harmonogram

 • Datum: 9. 9. 2023
 • Akreditace: 00:00–⁠00:00
 • Start závodu: 16:00
 • Přibližný konec: 17:00

Cena

 • Na místě30 Kč
On-line registrace jsou uzavřeny

Doplňující informace

Program události:

Rodinný běh (5 km): Pro ty, kteří mají kondici a chuť na větší výzvu, připravujeme 5 km dlouhou trasu. Startujeme na začátku cyklistické stezky v České Lípě.

Běh pro děti (300 m): Pro naše malé běžce od 5 do 15 let, připravujeme speciální krátký závod. Všichni budou mít šanci ukázat své běžecké dovednosti a získat odměnu na cílové čáře! Stanoviště pro juniory bude čekat u cyklostezky Varhany – Horní Libchava Azylová farma (základna akce, přístup od Azylové farmy, či po stezce z Manušic (2km).

• Běh pro nejmenší: Pro naše nejmenší běžce od 0 do 4let máme připravený sranda - krátký závod přímo u farmičky Azylová Farma Horní Libchava s veselou atmosférou a pro každého čeká medaile v cíly :)


  • Veganské občerstvení: Naše veganské občerstvení vám dodá energii a ještě zachrání pár kraviček!

• Hudba a zábava: Užijete si veselou atmosféru a dobrou náladu s naším speciálním DJem.

A mnohem více!....

Datum: 9. září 2023 Oficiální start FarmaRunu: 14:00

Místo: Česká Lípa - Cyklistická stezka Varhany (tam kde se kozy schází na svém tréninku), která se skládá ze 3 různých startovních stanovištˇdle volby závodu. 

Parkování (omezená kapacita): cyklostezka Česká Lípa a Horní Libchava

Každý z vás je pro nás VÍTĚZ! Bez ohledu na rychlost, dobu trvání nebo umístění, váš největší úspěch je v tom, že se srdcem zapojujete do této charitativní akce a pomáháte zvířatům v nouzi. Vaše účast znamená svět pro ně, a my jsme za to nesmírně vděční.

Vstupné: Startovné činí 70 Kč, a to včetně osvěžujícího pití po běhu. 

Máte-li chuť přispět více, vaše štědrost se zaznamená do Závodnické knihy zázraků.

Těšíme se na vás všechny a uvidíme se na startovní čáře (nebo možná i o kousek dál)!


Už jste se registrovali a…

… potřebujete upravit své registrační údaje?

Ztratili jste potvrzovací e-mail a potřebujete informace o své registraci?

Chcete si ověřit, jestli máte zaplaceno?

Hledáte platební pokyny?

Chcete pozvat další závodníky na závod?

Chystáte závod?
Pomůžeme vám

Služba naZávody.cz je registrační systém přizpůsobený pro závody a sportovní akce. Správa startovních listin, automatické kategorie, statistiky, párování plateb a mnoho dalšího. Zjednodušení práce organizátorům a snadné přihlašování pro závodníky.

Administrační prostředí